Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Pani Zima z Mikołajem idą pod rękę. Dla Luny, Pikselka i zwierzaków pod opieką ZEA. do 19.11.22 do 21:00


Jo37

Recommended Posts

Dnia 18.11.2022 o 21:20, Onaa napisał:

Córka koleżanki wybrała sobie owoce leśne nr 16 na komin - wymiary - wysokość 36cm, szerokość 28cm, wzór jak nr 2. A koleżanka poprosiła komplet nr 2 i 2A - KT. I jeszcze ma pytanie 🙂 - o włóczkę brązową, czy to taki kolor jak na fotce - na zdjęciu zaznaczyłam o który jej chodzi i jeszcze jedno pytanie ma - ma zieloną czapkę - wspólnie ustaliłyśmy że kolor - coś jak butelkowy zielony, malachit, taki ciemny i chciałaby do niego komin, -nie wiem Asiu czy pasowałby jakiś kolor włóczki ?

445688163_wcki.JPG.9723d4c6be7e3105101b7c48fbb6e8ec.JPG

Koleżanka patrzyła jeszcze na włóczki i stwierdziła że jednak do jej zielonej czapki nie będzie żaden pasować. Ale jest zainteresowana 38 amarantem kominem który się dzierga, nie umiałam jej powiedzieć jaki to będzie komin, wzór. I jeszcze prosiła (jeśli to możliwe) o komin wielbłądzi jak nr 31 co są mitenki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 18:33, Onaa napisał:

Koleżanka patrzyła jeszcze na włóczki i stwierdziła że jednak do jej zielonej czapki nie będzie żaden pasować. Ale jest zainteresowana 38 amarantem kominem który się dzierga, nie umiałam jej powiedzieć jaki to będzie komin, wzór. I jeszcze prosiła (jeśli to możliwe) o komin wielbłądzi jak nr 31 co są mitenki.

Amarant - będzie komin jak nr 22. Wielbłądzi OK ale musicie zaczekać. bo ani komina i mitenek nie robi się w 10 min.

 

Link to comment
Share on other sites

Jo podaję info do mitenek

 * nr 16A owoce leśne  - otwór na kciuk  - 5 cm 

* nr 27A zieleń to życie - 8 cm

*  35A z krainy mchu i paproci  - 7,5 cm

dla jasności tak mierzyłam od nasady kciuka w stronę czubka palców 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 dziękuję 🙂 czy jest możliwość wysyłki paczkomatem? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 19:14, Jo37 napisał:

Amarant - będzie komin jak nr 22. Wielbłądzi OK ale musicie zaczekać. bo ani komina i mitenek nie robi się w 10 min.

 

Oczywiście Asiu, koleżanka będzie spokojnie czekać :). I dla niej ten amarant - kt - 38 i 38A.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 20:39, Tianku napisał:

Przesyłka już u mnie 🙂 moje owoce leśne wymiatają ale przyznam ze w krainie mchu i paproci to sztos 😍 zdjęcie nie oddaje tych kolorków. Myślę że koleżanki będą zadowolone 😁 dziękujemy 🙂

Bardzo dziękuję za potwierdzenie i cieszę się, że się podobają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 13:18, Tyśka) napisał:

Mitenki dotarły. Są przepiękne!!! Jestem zachwycona.

received_1339610973449201.thumb.jpeg.3ce4b236d3c2337ba6c39d2d8cc562a1.jpeg

Teraz żałuję, że nie domowilam sobie kominów do kompletu.

 

Poszukam włóczki. Jeżeli będziesz chciała to dorobię. Ale rozliczenie byłoby z następnym bazarkiem.

Szary komin jest na tym bazarku.

Bardzo dziękuję za potwierdzenie,

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 12:24, Jo37 napisał:

Poszukam włóczki. Jeżeli będziesz chciała to dorobię. Ale rozliczenie byłoby z następnym bazarkiem.

Szary komin jest na tym bazarku.

Bardzo dziękuję za potwierdzenie,

Jeżeli będziesz mieć te włóczkę jagodową  to poproszę o komin:) Szarych szali mam sporo, ale nie mam jak dokompletować do tych różowych  mitenek. Może być na Blankę albo pokątnie dla Pikselka lub Luny, nie potrzeba mi do tego bazarku ani rozliczenia..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam. Chciałam napisać, że dzisiaj otrzymałam przesyłkę z zakupionymi rzeczami. Moje rękawiczki są super i przede wszystkim rozmiar jest odpowiedni. Mam bardzo szczupłą dłoń i długie palce i tak szczerze zastanawiałam się, czy rękawiczki nie będą za szerokie i czy miejsca na paluszki będzie wystarczająco dużo.  Wszystko jest o.k. Mitenki zaniosę koleżance jutro do pracy. Mnie się podobają. Dziękuję

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...