Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Pani Zima z Mikołajem idą pod rękę. Dla Luny, Pikselka i zwierzaków pod opieką ZEA. do 19.11.22 do 21:00


Jo37

Recommended Posts

Dnia 17.11.2022 o 20:00, rozi napisał:

Ja zakładam mitenki na skórzane rękawiczki do konnej jazdy. Ale ja mam Perełkę i potrzebuję pójść daleko i linę treningową obracać  :). Bez Perełki nosiłabym na takie polarowe cienkie.

Czyżby dzięki Perełce stałaś się potentatem kominowo - mitenkowym?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 20:28, Jo37 napisał:

Czyżby dzięki Perełce stałaś się potentatem kominowo - mitenkowym?

Przy cholernie wymagającym psie potrzebne są docieplenia. Na puchową kurtkę/płaszcz zakładam ocieplany bezrękawnik, na szalik/czapkę komin, na rękawiczki mitenki. Nie ma lekko. Perlitta potrafi wypieprzyć w pola i zniknąć za horyzontem i muszę poczekać w miejscu, z którego wypieprzyła, bo w to miejsce wróci. A zimno jest czasem  :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 20:56, Onaa napisał:

W imieniu koleżanki poproszę nr 7 oraz nr 15 plus 15A - KT. I jest pytanie - czy można zrobić komin szczuplejszy dla nastolatki, tak 25-28 cm ?

Dziękuję. Komin węższy mogę zrobić tylko nie wszystkie włóczki są dostępne. Z jakiego numeru chciałaby?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 21:03, malagos napisał:

Jeszcze poproszę dla siostry: za wywoławczą numery 21 i 25.

Moja synowa pyta, czy jest możliwe zrobienie komina z wełny, bez dodatku akrylu?

Bardzo dziękuję. Oczywiście mogę zrobić ze 100% wełny ale synowa musi ją kupić. Zadzwoń

do mnie jutro to znajdziemy rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 21:47, Jo37 napisał:

Dziękuję. Komin węższy mogę zrobić tylko nie wszystkie włóczki są dostępne. Z jakiego numeru chciałaby?

Córka koleżanki chciałby coś w czerwonym różu - podoba się jej nr 16 te owoce leśne, i nr 38 - amarant tylko nie wiem czy nie będzie ciemny..

A mitenki z nr 15A proszę 6 cm od końca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 11:38, Onaa napisał:

Córka koleżanki chciałby coś w czerwonym różu - podoba się jej nr 16 te owoce leśne, i nr 38 - amarant tylko nie wiem czy nie będzie ciemny..

A mitenki z nr 15A proszę 6 cm od końca.

Córka koleżanki wybrała sobie owoce leśne nr 16 na komin - wymiary - wysokość 36cm, szerokość 28cm, wzór jak nr 2. A koleżanka poprosiła komplet nr 2 i 2A - KT. I jeszcze ma pytanie 🙂 - o włóczkę brązową, czy to taki kolor jak na fotce - na zdjęciu zaznaczyłam o który jej chodzi i jeszcze jedno pytanie ma - ma zieloną czapkę - wspólnie ustaliłyśmy że kolor - coś jak butelkowy zielony, malachit, taki ciemny i chciałaby do niego komin, -nie wiem Asiu czy pasowałby jakiś kolor włóczki ?

445688163_wcki.JPG.9723d4c6be7e3105101b7c48fbb6e8ec.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mój super włochaty komin najlepiej zdał egzamin. Jest rewelacyjny i doskonale grzeje. Mitenki chyba też muszę zakladac na rękawiczki, bo przy dłuższej trasie jednak palce od smyczy marzły. Wszystkie  ochroniłyśmy się od mrozu dzieki kominom i mitenkom.

Bardzo się cieszę, że nasza Joasia jest taka zdolna 😀 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...