Jump to content
Dogomania

Pomocy! Czy mam się martwić?


Corgilover12

Recommended Posts

Dzień dobry, od niedawna zabrałem psa z ulicy, byłem z nim u weterynarza, wszystkie zastrzyki, nie zastrzyki dostał, wszystko z nim było okej aż do dzisiaj. Zobaczyłem u niego wielką gule? pryszcza? Niepokojąco wygląda

https://ouo.io/lhhIl2

(link musiał być skrócony, za dużo miejsca zajmował)

Potrzebuje pomocy, weterynarz jedyny na wsi pojechał na późne wakacje a do kolejnego najbliższego mam 100km. Czy mam natychmiast wziąć psa czy może to poczekać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2022 o 13:30, Corgilover12 napisał:

czy może to poczekać?

postaraj się wkleić zdjęcie,w tzw.dzisiejszych czasach niebezpiecznie jest wchodzić w linki od nieznajomych...

p.s - mieszkasz w Polsce? Gabinety są rozrzucone w wielu miejscach,na pewno jest jakiś bliżej niz 100km.

 

Moje wątpliwości potwierdza fakt,że wrzuciles posta z linkiem i...nawet nie zajrzałeś co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Proszę wybaczyć, nie umiem zbytnio "w komputer" i wybrałem pierwszą lepszą stronę do wrzucenia zdjęcia ze względu na to, że przeciągnąłem zdjęcie i wysłało mi link do zdjęcia ale po skopiowaniu nie można było tego zobaczyć.

 

Sytuacja już zażegnana, wczoraj zdecydowałem się pojechać do weterynarza te 100km i okazało się, że to zwykła cysta, nic nie grożąca i do usunięcia. Ile nerwów mnie to kosztowało, przepraszam za chaotyczność całego postu.

 

Ale to zdjęcie co było u góry okropnie mnie przeraziło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...