Jump to content
Dogomania

W świecie mangi,sportu i innych przydasi.....dla braciszków do 13.11.2022 roku godz 16


kado

Recommended Posts

Dnia 9.11.2022 o 14:15, kado napisał:

Wystawiając te komiksy,miałam nadzieję, że może ktoś dla dzieci się skusi lub wnucząt. 

Tu w sumie relatywnie nieduża grupa osób zagląda, pewnie gdybyś wystawiła na olx znacznie łatwiej by poszły... Jednak nie wszystkie dzieci/wnuki czytają to samo, a już zwłaszcza te, których nie ma 😄

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 19:16, sunnynight napisał:

Tu w sumie relatywnie nieduża grupa osób zagląda, pewnie gdybyś wystawiła na olx znacznie łatwiej by poszły... Jednak nie wszystkie dzieci/wnuki czytają to samo, a już zwłaszcza te, których nie ma 😄

 

 

I dlatego jest to mój ostatni bazarek. Kupujących jest coraz mniej, a pochłania to bardzo dużo czasu. Za grosze też nie będę oddawać,bo to nie o to w tym chodzi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2022 o 13:37, kado napisał:

I dlatego jest to mój ostatni bazarek. Kupujących jest coraz mniej, a pochłania to bardzo dużo czasu. Za grosze też nie będę oddawać,bo to nie o to w tym chodzi. 

zapytam siostrę czy jej syn się tym interesuje, bo moje dziecię już ma swoje dziecię i owoż dziecię jeszcze długo nie będzie czytać komiksów dla nastolatków..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 10:30, kado napisał:

To są kultowe komiksy. Młodzież w wieku 13-14 lat się zabija za nimi ☝️

Nie mam wśród znajomych dzieci w tym wieku; moje już dorosłe, a wnuk malutki. Szkoda, napracowałaś się, psiaki czekają.  Prawdopodobnie na FB też wszystko byłoby sprzedane. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...