Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 25.11.2022 o 08:19, rozi napisał:

Prawdę mówiąc te zdjęcia sugerują   🙂

 

Dnia 25.11.2022 o 10:56, Poker napisał:

Niektóre tak, albo na Mikołaja

 

Dnia 25.11.2022 o 15:10, agat21 napisał:

Niestety, racja - Isia wygląda na nich jak pluszak do zabawy..

W ogłoszeniach nie ma zdjęć w czapce Mikołaja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 19:39, Jo37 napisał:

Nie powinno się robić takich przebierankowych zdjęć. Robią bardzo dużo złego.

Słuchajcie, my to wiemy i nie dajemy ogłoszeń z przebieranek. Prosiłabym jednak, żebyście nie były w tym przypadku tak krytyczne. Dziewczyna sama z siebie chciała pomóc i zrobiła takie zdjęcia, jakie uznała za wesołe, przyciągające uwagę. Podzieliłyśmy się nimi z Wami uznając, że w naszym gronie można to zrobić. W ogłoszeniach zostały wykorzystane zdjęcia bez czapeczki, ale zrobione na czerwonej kanapie, bo Isia wygląda na nich pięknie. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 19:46, Ewa Marta napisał:

Słuchajcie, my to wiemy i nie dajemy ogłoszeń z przebieranek. Prosiłabym jednak, żebyście nie były w tym przypadku tak krytyczne. Dziewczyna sama z siebie chciała pomóc i zrobiła takie zdjęcia, jakie uznała za wesołe, przyciągające uwagę. Podzieliłyśmy się nimi z Wami uznając, że w naszym gronie można to zrobić. W ogłoszeniach zostały wykorzystane zdjęcia bez czapeczki, ale zrobione na czerwonej kanapie, bo Isia wygląda na nich pięknie. 

 

Ewa, nie pultaj się, Ty wiesz, że jestem normalna. Wywiązała się rozmowa, że piesek pod choinkę, tylko dlatego napisałam o zdjęciach.

Nikt Isi nie odda bezrozumnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 19:47, Alaskan malamutte napisał:

Potrafisz usunąć te gadżety ze zdjęć? Ja niestety nie mam programu do obróbki...

 

Dnia 25.11.2022 o 19:52, rozi napisał:

Za diabła nie potrafię, zapytam uxmal, ona wszystko umie.

Mogę spróbować, ale dużo tych mikołajków wokół niej jest. Może zostać ślad, że coś się wycięło

Chyba łatwiej byłoby wyciąć Isię i wstawić na inną kanapę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jestem chyba jedyna. Mnie się te zdjęcia podobają. Widać, że Isia to niezła modelka i nawet ubieranie czapki i pozowanie nie jest dla niej straszne. Chce współpracować z człowiekiem. Aż chce się wykorzystać ten potencjał (nie do przebieranek, ale do współpracy). Ok, np. Sara miała przegiętą sesje foto w ubrankach, tak tu wg mnie jest zrobione z wyczuciem.

Zapytania durne będą i bez zdjęć, bo sunia ładna. Nie ma co się czepiać zdjęć. 😉 Ja dzięki takim świątecznym zdjęciom znalazłam świetny dom dla kotka, którego mialam na DT przez pół roku, jak do mnie trafił był maleńką kulką, a... pomimo tego nie było zadnego odzewu. Nagle ktoś go wypatrzył  na tych właśnie zdjęciach i okazało się, że to strzal w dziesiątkę. 🙂

Trzymam kciuki za domek dla Isi, a dla AM morza cierpliwości.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 23:51, Tyśka) napisał:

Jestem chyba jedyna. Mnie się te zdjęcia podobają. Widać, że Isia to niezła modelka i nawet ubieranie czapki i pozowanie nie jest dla niej straszne. Chcę współpracować z człowiekiem. Aż chce się wykorzystać ten potencjał (nie do przebieranek, ale do współpracy.l). Onie np Sara miała przegiętą sesje foto w ubrankach, tak tu wg mnie jest zrobione z wyczuciem.

Zapytania durne będą i bez zdjęć, bo sunia ładna. Nie ma co się czepiać zdjęć. 😉 Ja dzięki takim świątecznym zdjęciom znalazłam świetny dom dla kotka, którego mialam na DT przez pół roku, jak do mnie trafił był maleńką kulką, a... pomimo tego nie było zadnego odzewu. Nagle ktoś go wypatrzył  na tych właśnie zdjęciach i okazało się, że to strzal w dziesiątkę. 🙂

Trzymam kciuki za domek dla Isi, a dla AM morza cierpliwości.

Tysiu. Dasz radę zrobić ogloszenie suni na Warszawę? 

 

Link to comment
Share on other sites

Trochę szkoda, że nie ogłaszacie suni i Beżo, skoro są tak bardzo zżyte to może udałoby się, żeby je ktoś adoptował razem. To nieduże psiaki. Ja niestety już mam parkę więc nie mogę ich wziąć ale dawniej miałam nawet cztery rottweilery w niedużym mieszkaniu i jakoś z mężem dawaliśmy sobie radę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2022 o 16:12, dwbem napisał:

Trochę szkoda, że nie ogłaszacie suni i Beżo, skoro są tak bardzo zżyte to może udałoby się, żeby je ktoś adoptował razem. To nieduże psiaki. Ja niestety już mam parkę więc nie mogę ich wziąć ale dawniej miałam nawet cztery rottweilery w niedużym mieszkaniu i jakoś z mężem dawaliśmy sobie radę.

Nie ogłaszamy ich razem, bo w tej chwili są rozdzielone i przyzwyczajają się do życia oddzielnie. Isia jest chwilami zmęczona Beżo, z kolei Beżo jest bez niej odważniejszy do ludzi i uznałyśmy, że to nie jest dobry pomysł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...