Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 30.11.2022 o 08:21, limonka80 napisał:

Moją miłością są staruszki, ale Isię wzięłabym bez zastanowienia 🙂 

Ma coś takiego ujmującego w spojrzeniu i wyrazie pyszczka ...

oj, tak, mogę powtórzyć tylko za Tobą :) cudna jest, łapie za serce bardzo.

Dnia 30.11.2022 o 10:46, Aska7 napisał:

Gdyby ważyła min. 50kg też bym ją wzięła.

Mam doświadczenie w podtuczaniu 😉😉 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłam wczoraj wydatki Isi. Sporo się tego zebrało, ale każdy wydatek był konieczny:

01.12 - 28,00 zł - odrobaczanie i zabezpieczenie przeciw kleszczom
01.12 - 139,00 zł - badanie krwi plus transport dzielony z Beżo
01.12 - 30,00 zł - czipowanie
01.12 - 400,00 zł - sterylizacja z transportem x 2
01.12 - 220,00 zł - Pobyt 19-30.11

Razem 817 zł i niestety Isia jest na minusie. Ale jak człowiek spojrzy w te cudne oczy, zobaczy Isię śpiącą na kanapie, to każdy minus jest tego wart ❤️


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja całe życie miałam takie od 25 do 60 kg czyli ONki i rottki a teraz na starość wzięłam taką maluznę, której nie umiem karmić bo już utuczyłam i teraz staram się trochę odchudzić.Mam jeszcze średniego pinczera, który waży ok. 25 kg bo też nieco za gruby ale ma już ponad 14 lat a apetyt ma jak młodziak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 20:57, Poker napisał:

Kto Cię odwalił? Przedstawiłaś się jako rozi czy z nazwiska?

Nikt nie odwalił. Rozi zadzwoniła do mnie pytając o Isię. Początkowo myślałam, że chce zaproponować jej dt. Zgodnie z prawdą powiedziałam, że rozmawiamy z dwoma potencjalnymi domami. Jeden szczególnie nam się podoba, ale nie chcąc zapeszać nic nie piszemy. 

Link to comment
Share on other sites

O Isię mam mnóstwo telefonów i zapytań.

Bierzemy pod uwagę dwa domki. 

Jeden domek z Rudy Śl. Państwo mają sunię z adopcji. W wieku ok 6 lat, wagowo jak Isia. Chcą przyjechać i sprawdzić jak suczki na siebie zareagują. 

Jeśli coś będzie nie tak wtedy sprawdzimy domek we Wrocławiu. 

No chyba że w między czasie zadzwoni kolejny...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 17:13, Alaskan malamutte napisał:

No chyba że w między czasie zadzwoni kolejny...

 

No i wykrakała 😃 Domek, który bierzemy pod uwagę nie mógłby przyjechać w odwiedziny do Isi w tym tygodniu, a dzisiaj pojawił się dom z Dąbrowy Górniczej, który bije na głowę dwa wybrane 🙂 Po śmierci przygarniętej suni (jednej z dwóch) Państwo chcą dać dom kolejnej suni w potrzebie. Ich suczka jest delikatna, nieśmiała i poszukują suczki wesołej, ale nieagresywnej. W domu jest jeszcze przygarnięty kot i dodatkowo drugi przychodzący na dokarmianie.

Rozmowa przebiegła wspaniale, Rodzina jest większa, więc i rąk do głaskania byłoby więcej, a na tym Isi zależy bardzo. Sprawdzimy więc ten dom, bo cos nam mówi, że to właśnie ten najlepszy 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 13:49, Ewa Marta napisał:

 

No i wykrakała 😃 Domek, który bierzemy pod uwagę nie mógłby przyjechać w odwiedziny do Isi w tym tygodniu, a dzisiaj pojawił się dom z Dąbrowy Górniczej, który bije na głowę dwa wybrane 🙂 Po śmierci przygarniętej suni (jednej z dwóch) Państwo chcą dać dom kolejnej suni w potrzebie. Ich suczka jest delikatna, nieśmiała i poszukują suczki wesołej, ale nieagresywnej. W domu jest jeszcze przygarnięty kot i dodatkowo drugi przychodzący na dokarmianie.

Rozmowa przebiegła wspaniale, Rodzina jest większa, więc i rąk do głaskania byłoby więcej, a na tym Isi zależy bardzo. Sprawdzimy więc ten dom, bo cos nam mówi, że to właśnie ten najlepszy 🙂

 

😃👍

A więc Iśka ma spore szanse zostać Dąbrowianką 😁 Tyz piknie..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MAMY TO!!! Mamy cudowny domek dla Isi. Państwo mili, ciepli, Isia po chwilowym speszeniu poleciała w ramiona Pana, potem do Pani. Z sunią, kora przyjechała na zapoznanie od razu dobre relacje. Anecik Państwo spodobali się bardzo 🙂

8.12 maleńka ma zdjęcie szwów i potem pojedzie z Anetką do Państwa z wizytą. Jeśli wszystko przebiegnie dobrze, sunia zostanie w swoim domku 🙂

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...