Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 24.11.2022 o 10:48, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj będzie jeszcze w SPA. Wykąpana, wyczesana. Nie mogę się doczekać zdjęć 🙂

 

SPA to mnie akurat wkurza zważywszy, że w schronach i przytuliskach brakuje karmy. Moim zdaniem PDT powinno sobie radzić z takimi rzeczami w ramach opłaty. Oczywiście nie mówię o dramatycznie zaniedbanych psach długowłosych.

Przepraszam, Ewa, musiałam to napisać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poker, decydując się na zarabianie na bezdomniakach trzeba wziąć pod uwagę różne rzeczy, które przy tych psach trzeba robić. To jakby żądać dodatkowej opłaty za umycie kojca, bo kręgosłup słaby i sprzątaczkę trzeba zatrudnić.

Powtarzam - nie chodzi mi o tragicznie zaniedbane psy.

Już kończę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:06, rozi napisał:

SPA to mnie akurat wkurza zważywszy, że w schronach i przytuliskach brakuje karmy. Moim zdaniem PDT powinno sobie radzić z takimi rzeczami w ramach opłaty. Oczywiście nie mówię o dramatycznie zaniedbanych psach długowłosych.

Przepraszam, Ewa, musiałam to napisać.

A ja uważam, że w domu nie umyje i nie wyczesze się psa tak, jak to zrobi groomer. Przy okazji Isia miała obcięte pazurki, co nawet niewielu właścicieli swoim psom robi. Ona przyszła z budy, wymagała tej kąpieli i czesania. Nie uważam, że taka usługa powinna być w ramach opłaty. Chyba, że opłata byłaby znacząco wyższa i taka byłaby umowa z hotelikiem. Tu od razu prosiłam o umówienie wizyty. Sama za nią zapłacę i nie obciążę budżetu Isi.

U groomera Isia miała pięknie obcięte pazurki. Miała też bardzo udaną sesję zdjęciową. Wieczorem Elunia wgra na pewno część zdjęć. Pani groomerka wystawi też ogłoszenia Isi u siebie. Nie raz psiaki znajdowały w ten sposób dom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I kolejny telefon. Pani z okolic Dąbrowy Górniczej. domek, posesja. Dwoje dzieci, córka 5 lat i syn 14. kot brytyjczyk. Mieli labradora, kupiony w hodowli, chory...Umarł 4 lata temu. Teraz chcą pomóc bezdomnaikowi. Pani powiedziała, że córcia tak bardzo chce pieska do przytulania....Chcą w sobotę pojechać i zobaczyć Isię. 

hmmmmm

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 21:22, Alaskan malamutte napisał:

I kolejny telefon. Pani z okolic Dąbrowy Górniczej. domek, posesja. Dwoje dzieci, córka 5 lat i syn 14. kot brytyjczyk. Mieli labradora, kupiony w hodowli, chory...Umarł 4 lata temu. Teraz chcą pomóc bezdomnaikowi. Pani powiedziała, że córcia tak bardzo chce pieska do przytulania....Chcą w sobotę pojechać i zobaczyć Isię. 

hmmmmm

A sunia dla córki, czy dla całej rodziny? Bo jak dla córki do przytulania, to może pluszaka zaproponowac?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...