Jump to content
Dogomania

BLANKA MA DOM I CUDNĄ RODZINĘ! KCIUKI NADAL POTRZEBNE! Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .


Recommended Posts

To jest trudna dla nas adopcja...Bardzo się martwimy, jak to wszystko się ułoży. Dlatego prosimy darczyńców i wszystkich, którzy dobrze życzą Blance, aby pozostali tutaj z nami na wątku. e-gify.pl - gify, animowane gify,gify na bloga, emotikony serca!

Długo rozmawiałam z domkiem, p.Viola dwa razy też rozmawiała. Anecik dała zielone światło...

Z "tyłu głowy" mam jednak te wszystkie informacje, te sytuacje, jakie wydarzyły się zaraz po przyjeździe Blanki u Jaaga. O wszystkim powiedziałam p. Joannie..

Ja osobiście bardzo wszystko przeżywam i czuję się nadodpowiedzialna za psa. Dlatego ciężkie chwile przede mną.... 

 Tym bardziej prosimy o kciuki 🙏  🙏   🙏   🙏 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to KCIUKI NA POKŁAD!! BLANKA MA SZANSĘ NA DOM!! BŁAGAMY O WSPARCIE FINANSOWE NA HOTEL ZE SZKOLENIOWCEM DLA BLANKI. KAŻDY GROSZ NA WAGĘ ZŁOTA!!Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .
Dnia 12.03.2023 o 22:29, elik napisał:

Kciuki zapewnione  🙂 
Sunia bardzo się zmieniła, będzie dobrze.

Elu, Blanka się nie zmieniła, zmieniło się tylko jej otoczenie na stabilne i opiekunka z tego co nam mówiono  sunia w schronisku tez nie sprawiała kłopotów,
Serdecznie dziękujemy za kciuki i dobre myśli są nam i Blance bardzo potrzebne. ❤️

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam fakturę za wizytę u weterynarza. Blanka pojechała na sprawdzenie uszu. Udało sie doprowadzić do ładu to uszko. Wetka stwierdziła, że nie ma w nim prawie już nic. Wyczyściła je jeszcze raz i po raz ostatni zapuściła lek. Blanka pozwala sobie zrobić w tym uchu wszystko.

Blanka pojechała z Violą do weta sama, ale była tam spora kolejka i Pani wystawiająca fakturę kliknęła pierwszego psa z listy pod opieką Violi. Dlatego faktura jest na psa Whisky. Nam to nie przeszkadza, bo wiemy na pewno, że tylko Blanka tam dzisiaj była.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam sms następującej treści;

"Dzień dobry. Chciałam się zapytać o pieska Blanka. Czy można prosić o wiadomość lub zdjęcie ogonka i skąd została zabrana tak przybliżona miejscowość".

Aż podskoczyłam z wrażenia!! Nie mogłam od razu odpowiedzieć. Po chwili pani zadzwoniła sama...

Szukają suczki bardzo podobnej do Blanki. Pani w ubiegłym roku na wiosnę wyjechała do Niemiec. Suczkę zostawiła pod opieką teściowej. Kiedy wróciła, dowiedziała się, że suczka została oddana, a teściowa nie chce powiedzieć gdzie i komu...Raz mówi, że komuś do Skierbieszowa, raz że do schroniska.

Na ogłoszenie Blanki natknęła się córka pani. Zapytałam skąd są. 

Uwaga!! Z Zamościa!!! Ja oczywiście ani mru mru skąd suczka, gdzie ja mieszkam. Zaczęłam wypytywać jak wygląda, wiek, charakter. W końcu poprosiłam o zdjęcie. 

Okazuje się, że to jednak nie jest Blanka 

336349210_530167989264219_5680164616053873867_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 19:48, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj dostałam sms następującej treści;

"Dzień dobry. Chciałam się zapytać o pieska Blanka. Czy można prosić o wiadomość lub zdjęcie ogonka i skąd została zabrana tak przybliżona miejscowość".

Aż podskoczyłam z wrażenia!! Nie mogłam od razu odpowiedzieć. Po chwili pani zadzwoniła sama...

Szukają suczki bardzo podobnej do Blanki. Pani w ubiegłym roku na wiosnę wyjechała do Niemiec. Suczkę zostawiła pod opieką teściowej. Kiedy wrócił, dowiedziała się, że suczka została oddana, a teściowa nie chce powiedzieć gdzie i komu...Raz mówi, że komuś do Skierbieszowa, raz że do schroniska.

Na ogłoszenie Blanki natknęła się córka pani. Zapytałam skąd są. 

Uwaga!! Z Zamościa!!! Ja oczywiście ani mru mru skąd suczka, gdzie ja mieszkam. Zaczęłam wypytywać jak wygląda, wiek, charakter. W końcu poprosiłam o zdjęcie. 

Okazuje się, że to jednak nie jest Blanka 

 

Co za podłe babsko. Jak mogła oddać psa i nie powiedzieć komu. Nie miałabym skrupułów zgłosić to na Policję. Może Policji powiedziałaby prawdę, gdzie jest pies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...