Jump to content
Dogomania

BLANKA MA DOM I CUDNĄ RODZINĘ! KCIUKI NADAL POTRZEBNE! Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .


Recommended Posts

Dnia 18.11.2022 o 14:31, agat21 napisał:

Sprzedałam już sporą część przetworów od Mazowszanki, jeszcze trochę mam na zbyciu, będę sukcesywnie jeszcze szukać chętnych. W tej przelewam już 60 zł dla Blanki z perspektywą na więcej jak uda się sprzedać resztę.

Bardzo Ci kochana dziękujemy! W tej chwili musimy uzbierać na transport. Po sunię pojedzie Arek. Tak będzie najszybciej i najbezpieczniej. Pojedzie odgrodzona od kierowcy. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 19:42, Poker napisał:

A dokąd ona jedzie, miejscowość.

 

Smugi pod Lublinem

Usiłujemy ogarnąć te odległości i możliwości Arka, bo może udałoby się za dopłatą zgarnąć przy okazji nasze dwa psiaki. Wtedy Aska7 nie musiałaby pokonywać takiej drogi, ale nic jeszcze nie wiadomo. Przede wszystkim, czy psy będzie można odebrać dzień wcześniej, czy Arek pojedzie dalej. Wszystko jest w fazie ustalania. Poker na pewno damy Ci znać jak już będzie wiadomo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 13:02, Sowa napisał:

Hm. A  może lepiej byłoby poczekać, aż sama poprosi o głaskanie?

Sowo. Być moze nieprecyzyjnie się wyraziłam...Nikt nic na siłę w stosunku do Blanki nie robi. Do niczego nie zmusza...

Widziałam jak Viola postępowala z Maxem. Sama go tam zawiozłam.

Viola o wszystkim jest poinformowana. Wszystkie zachowania Blanki jakie miały miejsce u Jaaga zostały przekazane.

Na pewno info z pięciu czy dziesięciu minut pobytu suni w nowym miejscu nie są miarodajne. Poczekajmy..może tydzień, może miesiąc...

 

Link to comment
Share on other sites

To chyba indywidualne - moje dwa poprzednie psy podchodziły, wtulały się, podrzucały rękę pyskiem, właziły na kolana, a trochę ważyły. No ale to były bardzo emocjonalnie wyraziste psy. Samorzutnie wymyślały różne sposoby komunikacji - inaczej sygnalizowały chęć czułości, inaczej proponowały "róbmy coś". Obecny Tito=Malutek pilnuje tylko pory karmienia, tylko wtedy podchodzi sam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...