Jump to content
Dogomania

BLANKA MA DOM I CUDNĄ RODZINĘ! KCIUKI NADAL POTRZEBNE! Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .


Recommended Posts

Dnia 16.11.2022 o 21:34, agat21 napisał:

No milasek jak nie wiem, a oczka na ostatnim zdjęciu to już kompletny wosk na ogniu.. 🥺🙃

oj, prawie "zabija wzrokiem" na tym zdjęciu 😞

Dnia 16.11.2022 o 21:41, Ewa Marta napisał:

Mam nadzieję, że już niedługo panienka dostanie lekcję dobrego wychowania.

Chyba nigdy tak nie liczyłyśmy i nie szukałyśmy kasy jak teraz dla niej. Jesteśmy wdzięczne za każdą wpłatę. bardzo.....

 

Poproszę nr konta. Mam dużo stałych, ale jednorazowo chociaż wesprę, znaczy nie tyle jednorazowo, bo pewnie niejeden raz to będzie, ale bez deklaracji, że to stała, bo trochę przeholowałam ze stałymi ( i z "tymczasami" też ;)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 11:18, mari23 napisał:

Poproszę nr konta. Mam dużo stałych, ale jednorazowo chociaż wesprę, znaczy nie tyle jednorazowo, bo pewnie niejeden raz to będzie, ale bez deklaracji, że to stała, bo trochę przeholowałam ze stałymi ( i z "tymczasami" też ;)) 

Marysiu kochana, w tej sytuacji niestety nie możemy odmówić. Konto masz, bo to to samo, co dla Bonuska. Bardzo Ci dziękujemy ❤️

 

Z całego serca dziękujemy za dwie kolejne wpłaty. Stała 30 zł od siostry elficzkowej i 30 zł od Tianku. Jesteście Kochane!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2022 o 18:58, Poker napisał:

 20 zł x 5 miesięcy, wpłacę jednorazowo 100 zł.

Każda z nas wpłaca na jakieś psy. Sama utrzymuję psy w hotelikach zarabiając bazarkami.

Pomyłka  na pierwszej stronie, bo deklarowałam 5 x 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Blanka spędziła na wybiegu jeden dzień, niestety pogoda nie rozpieszcza, a ona siedziała przy ogrodzeniu niezmiennie i szczekała, wiec juz popołudniu wróciła do domu. Jest tam tylko Zew, nie Andżela. Andżela jest w domu. Jednak Andżela nie jest psychiczna, żeby atakowac psa, który jej się nie stawia, a wiem że o to się martwiono. Szczerze, to z tej tróki: Zew, Andżela i Blanka, to Blanka jest najmniej przewidywalna i agresywna. Owczarki są do nas super i co najważniejsze przewidywalne. Andżela stale jest z Lindą i nie robi żadnych spięć, mimo że Linda nie chodzi, przez co jest słabsza. Zew w domu był z 5 kg dziką Adą i też nie zwracał na nią uwagi.

Blanka nadal jest w domu z Faflem i Greyem. Najgorzej oprócz karmienia, jest w nocy, ona jazgocze na nich, Grey jak na geny husky przystało, zaczyna wtedy wyć i cały dom stawiają na nogi.

Juz pisałam, że sama lub w gronie większych czy zdrowych psów, którymi nie może rządzić, jest naprawdę miłym, przyjacielskim i zrównoważonym psem. Przy małych pobudza się, słabe terroryzuje.

Przy robieniu zdjęć nie potrafiła w spokoju usiedzieć. początkowo chciała lizać męża po twarzy, pakować mu sie na kolana, ale kiedy widziała , ze jest w centrum zainteresowania, to stale sie kreciła i na kilka sekund nie wytrwała w bezruchu. Po chwili była już tak zniecierpliwiona, że zaczeła powarkiwać, kierowac spojrzenie i pysk na ręce. Są dni, że jest miła i takie, że się jej odmienia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 12:05, Poker napisał:

Pomyłka  na pierwszej stronie, bo deklarowałam 5 x 20 zł.

Oczywiście już poprawiłam. Pamiętałam, że 100 zł, ale pomyliłam się przy wpisywaniu.

Dnia 17.11.2022 o 12:35, Anula napisał:

Poproszę o dane do przelewu.Stała deklaracja to 30zł przez 6 miesięcy.Jeżeli ratuje całościowa kwota to wpłacę całość.

Anula, pięknie dziękujemy! To do Ciebie zależy jak wolisz wpłacić. Nas ratuje każda kwota. Zaraz wyślę numer konta 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 12:46, Jaaga napisał:

Blanka spędziła na wybiegu jeden dzień, niestety pogoda nie rozpieszcza, a ona siedziała przy ogrodzeniu niezmiennie i szczekała, wiec juz popołudniu wróciła do domu. Jest tam tylko Zew, nie Andżela. Andżela jest w domu. Jednak Andżela nie jest psychiczna, żeby atakowac psa, który jej się nie stawia, a wiem że o to się martwiono. Szczerze, to z tej tróki: Zew, Andżela i Blanka, to Blanka jest najmniej przewidywalna i agresywna. Owczarki są do nas super i co najważniejsze przewidywalne. Andżela stale jest z Lindą i nie robi żadnych spięć, mimo że Linda nie chodzi, przez co jest słabsza. Zew w domu był z 5 kg dziką Adą i też nie zwracał na nią uwagi.

Blanka nadal jest w domu z Faflem i Greyem. Najgorzej oprócz karmienia, jest w nocy, ona jazgocze na nich, Grey jak na geny husky przystało, zaczyna wtedy wyć i cały dom stawiają na nogi.

Juz pisałam, że sama lub w gronie większych czy zdrowych psów, którymi nie może rządzić, jest naprawdę miłym, przyjacielskim i zrównoważonym psem. Przy małych pobudza się, słabe terroryzuje.

Przy robieniu zdjęć nie potrafiła w spokoju usiedzieć. początkowo chciała lizać męża po twarzy, pakować mu sie na kolana, ale kiedy widziała , ze jest w centrum zainteresowania, to stale sie kreciła i na kilka sekund nie wytrwała w bezruchu. Po chwili była już tak zniecierpliwiona, że zaczeła powarkiwać, kierowac spojrzenie i pysk na ręce. Są dni, że jest miła i takie, że się jej odmienia. 

Mam nadzieję, że Tola lada dzień ustali z Panią z hotelu warunki przyjęcia i Blanka tam pojedzie. My skupiamy się na zbieraniu funduszy w tej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 12:46, Jaaga napisał:

Juz pisałam, że sama lub w gronie większych czy zdrowych psów, którymi nie może rządzić, jest naprawdę miłym, przyjacielskim i zrównoważonym psem.

Za krótko jest, żeby to było miarodajne. Poza tym gryzie ludzi, więc trudno mówić o zrównoważeniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 23:55, agat21 napisał:

Uzgodnione z Jo37, że komin pozabazarkowy dla Blanki ja kupuję 🙂 

Super. Bardzo dziękuję. Czekamy jeszcze na osobę, która kupi tutaj mitenki. Komin najwyżej dokupi 

na bazarku który jest dla zamojszczaków.

Link to comment
Share on other sites

Pojawiło się światełko w tunelu!! Dogrywamy szczegóły. 

Jest szansa aby Blanka pojechała do hoteliku DIVIA, tam gdzie był Max. 

Tutaj wątek Maxa:

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!! 

Rozmawiałam z Violą. Koszt miesięczny to 800zł z oceną i szkoleniem oraz pomocą w szukaniu domu, jak Viola uzna że to już. Blanka będzie w domu. Jeśli Viola uzna, że potrzebny jest kenel, to go wprowadzi. Ja mam do niej pełne zaufanie. 

 

No oczywiście zapewnienie, podobnie jak przy Maxie, że bez względu na zachowanie Blanki, nie każe jej zabierać z hotelu. 

Max po 3 miesiącach pobytu u Violi znalazł dom. 

Życzmy sobie tego, aby w przypadku Blanki było podobnie...

Bardzo prosimy o wsparcie, bazarki....Same nie udźwigniemy tych kosztów!! 

Powrót Blanki do schroniska to ostateczność....

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Blanka nie wymaga klatki.  Spędziła jedną noc w klatce i była grzeczna, nic nie zniszczyła. Ogólnie nie niszczy, nie szaleje, nie skacze. Szczeka tylko na te słabsze psy, jak coś chce wymusić. Dziś otworzyłam ich pokój, chodzi luzem i jest bardzo grzeczna. Przy duzych psach nawet przyjmuje postawę uległości, zamiata pod siebie ogonem. Nie sprawia jakichkolwiek problemów. Jedynie zastałam na fotelu, gdzie lezy Fafel nasikane, a watpie, że to on sobie zrobił.  Raczej ona posikała jako objaw dominacji, bo czasem mu wskakuje, jak fotel jest pusty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 14:31, agat21 napisał:

Sprzedałam już sporą część przetworów od Mazowszanki, jeszcze trochę mam na zbyciu, będę sukcesywnie jeszcze szukać chętnych. W tej przelewam już 60 zł dla Blanki z perspektywą na więcej jak uda się sprzedać resztę.

Serdecznie dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...