Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dnia 27.10.2022 o 11:14, Tola napisał:

Też jestem u staruszka. Dzwoniłam dzisiaj  rano do schroniska no i w tym przypadku  zgodę na wyjazd musi wydać wet. Musimy więc poczekać, kciuki bardzo  potrzebne. 

Kciuki bardzo, bardzo potrzebne...

nie napiszę, dlaczego...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie do Łaciatka.Bardzo fajne imię i cudny psiaczek.

Najważniejsze aby trafił do porządnej Lecznicy i to jak najszybciej,ponieważ może uda się jakoś naprawić kosteczki.

Najważniejsze jest także to aby wet zezwolił  na zabranie go jak najszybciej.

Pomogę wpłatą jednorazową 100 zł a w dalszej kolejności postaram się pomóc jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2022 o 22:19, agat21 napisał:

Wlewasz nadzieję w serce - jak dobrze 😘 Z niecierpliwością czekam na wieści. Twoje konto bez zmian? 

☺️

Dnia 27.10.2022 o 08:16, maarit napisał:

Ja też coś dorzucę, chociaż jednorazowo. 

Dziękuję 🌸.

Dnia 27.10.2022 o 08:30, mari23 napisał:

Niewidomy starszy po wypadku 4.jpg

Na tylnej nie staje, a przednie wygięte i jakieś "grubsze" od łokci, chyba, że to sierść.... ale i stawy jakby opuchnięte 😞 😞

Tak myślę o kikou, chyba dla takiego chorego staruszka to byłoby najlepsze miejsce. Ale w tej chwili mniej ważne :gdzie", ważne, żeby opuścił schronisko i otrzymał pomoc weterynaryjną. 

Myślę że koszty weterynaryjne będą spore, diagnozowanie, nie wiadomo co potem, mam nadzieję że uda mu się pomóc, że będzie mógł pożyć w zdrowiu a przynajmniej w komforcie jeszcze dobry czas. Bardzo bym chciała.

Dnia 27.10.2022 o 08:34, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u łaciatka...Bieda straszna... 😒

 

Tak Asiu, biedaczek :(.

Dnia 27.10.2022 o 11:14, Tola napisał:

Też jestem u staruszka. Dzwoniłam dzisiaj  rano do schroniska no i w tym przypadku  zgodę na wyjazd musi wydać wet. Musimy więc poczekać, kciuki bardzo  potrzebne. 

Witaj Martusiu. Obawiałam się tego, że w jego stanie wyjazd może być uwarunkowany informacją weta. Tak kciuki ogromnie potrzebne.

Dnia 27.10.2022 o 11:23, Jo37 napisał:

Jestem u psiaka.

Łaciatek wita , choć on sam jeszcze nie wiem ile dobrych serc wokoło niego się gromadzi. Narazie kolejna samotna zimna noc przed nim..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 11:50, mari23 napisał:

Kciuki bardzo, bardzo potrzebne...

nie napiszę, dlaczego...

Wiem, pamiętam 😢.

Dnia 27.10.2022 o 18:44, Anula napisał:

Jestem na zaproszenie do Łaciatka.Bardzo fajne imię i cudny psiaczek.

Najważniejsze aby trafił do porządnej Lecznicy i to jak najszybciej,ponieważ może uda się jakoś naprawić kosteczki.

Najważniejsze jest także to aby wet zezwolił  na zabranie go jak najszybciej.

Pomogę wpłatą jednorazową 100 zł a w dalszej kolejności postaram się pomóc jeszcze.

W imieniu Łaciatka bardzo dziękuję 🌷. Imię narazie takie wstępne imię , żeby nie mówić o nim bezimiennie.  Poza tym on ma ciekawe umaszczenie jak łaciata krówka.

Czekam na decyzję weta jak na szpilkach.

Dnia 27.10.2022 o 18:53, jankamałpa napisał:

Ja też zaglądam i kibicuje.

Łaciatek bardzo potrzebuje dobrych myśli i kciuków.

Może jutro coś będzie wiadomo.

02.10 jest wstępnie transport więc to szansa dla Łaciatka na opuszczenie schroniska..

🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 10:36, Aldrumka napisał:

Jest transport 🙂 a miejsce ? Zdradzisz co się kroi?

Alinko, narazie nie pisze jeszcze nic bo nadal nie wiem czy będzie mógł jechać teraz tym transportem 😳

 

Dnia 28.10.2022 o 15:48, Mazowszanka13 napisał:

Jestem i ja 🙂 

Witamy u Łaciatka, już nie jest samotny. Żeby tylko wszystko się udało..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Starszy, po wypadku - Łaciatek - noce zimne ..... Czy jest szansa na opuszczenie schroniska ?? Nie wiemy .. Czekamy
Dnia 27.10.2022 o 21:10, Onaa napisał:

Wiem, pamiętam 😢.

W imieniu Łaciatka bardzo dziękuję 🌷. Imię narazie takie wstępne imię , żeby nie mówić o nim bezimiennie.  Poza tym on ma ciekawe umaszczenie jak łaciata krówka.

Czekam na decyzję weta jak na szpilkach.

Łaciatek bardzo potrzebuje dobrych myśli i kciuków.

Może jutro coś będzie wiadomo.

02.10 jest wstępnie transport więc to szansa dla Łaciatka na opuszczenie schroniska..

🍀

Chyba decyzji weta jeszcze nie ma ?

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Staruszek ledwo chodzi, po wypadku - Łaciatek - Jedzie ! Błagam o Waszą pomoc dla niego, obecność, wsparcie..jesteśmy jego jedyną nadzieją
Dnia 30.10.2022 o 11:26, Tola napisał:

Jestem w schronisku, jest zgoda weta na wyjazd psa.

Udało się !! Podobno starutki, słabo chodzi, siedzi cały czas w budzie. Biedaczek 😞 .

Bez Waszej pomocy nie dam rady mu pomóc, nie wiem ile czasu ma, myślałam że jest w lepszym stanie, ale co  - zostawić go teraz, żeby tam sobie za jakiś czas umarł sam .. ostatnio co wejdę na fb to jakiś starszy piesek, którego udostępnialam niedawno, bo szukał domu, ma zdjęcie czarno - białe (za TM) ... i kolejny raz nie zdążył.  U mnie to niezbyt dobry czas na bycie dt dla takiego pieska bo szukam pilnie pracy i teraz jestem jeszcze w domu, ale znowu wiadomo czego brak, a jak pójdę , to będzie musiał siedzieć w małym przedpokoju z moimi psiakami cały dzień, mam malutkie mieszkanko, nie mam gdzie oddzielić psiaków, ale pomyślałam że starszemu pieskowi w potrzebie to może wystarczy bezpieczny ciepły kącik, opieka i miłość - tylko tyle mogę teraz mu dać. Ale chciałam żeby zdążył ..to poznać , zanim nadejdzie jego czas..

Będę wdzięczna za Waszą każdą obecność, troskę, wsparcie ..

W środę ma być ten dzień.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Staruszek ledwo chodzi, po wypadku - Łaciatek - Błagam o Waszą pomoc dla niego, obecność, wsparcie.. Ma jechać w środę !
Dnia 30.10.2022 o 12:41, Isiak napisał:

Czy to znaczy, że zabierasz go do siebie?

Tak.

Najpierw myślałam i pytałam nawet miejsce u kikou i  pdt u pani Ewy , ale nie było, ale że ja po stażu jednak muszę szukać pracy to stwierdziłam że może to i szaleństwo ale innej pomocy nie potrafię mu dać jak dt u siebie. Na ten moment to jedyne rozwiązanie, a okazało się że bardzo potrzebuje pomocy :(, wiem że czasy ciężkie, ale skoro odpadnie koszt pobytu to jakoś uda się uzbierać pieniążki na comiesięczne wydatki na odpowiednie jedzonko - nie wiem czy będzie jadł karmę suchą czy mokrą i na wydatki na badania, weta itp. Jutro muszę lecieć po podkłady, po test na lamblie, i po jakieś puszeczki a jak przyjedzie to do weta na przegląd, i potem dopiero kolejne badania - zobaczymy co będzie pilniejsze.

Proszę o Waszą wszelką pomoc, wsparcie, rady, obecność na wątku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 14:18, Isiak napisał:

Onaa, kochana jesteś!

😊 mam nadzieję że Łaciatek to potwierdzi 🙂

Dnia 30.10.2022 o 15:48, Nesiowata napisał:

A na jakie konto wpłaty?

Witamy w imieniu Łaciatka, Nesiowata od razu konkretnie :), pieniążki będę zbierać ja.

Dnia 30.10.2022 o 16:30, Alaskan malamutte napisał:

Renatko, pokazałam mojej koleżance Uli tego bidusia. Wpłaciła na niego 100zł Zobacz obraz źródłowy

Poproszę konto, przeleję.

Ula będzie za niego trzymała kciuki i życzy mu jak najlepiej!!!Zobacz obraz źródłowy

Asiu, podziękuj prosze swojej koleżance Uli w imieniu Łaciatka 🌷 , za wsparcie i za życzenia.

Anulko, jutro powysyłam na spokojnie konto, skoro już wiadomo że jedzie w środę :).

Dnia 30.10.2022 o 16:50, Ellig napisał:

Jestem u Łaciatka.

Witamy wieczorkiem z Łatusiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...