Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dnia 5.03.2023 o 20:13, koja napisał:

Dobry wieczór.
Ode mnie 30 zł stałej dla Łatka. Poproszę o nr konta.

Witamy u Łatka, bardzo dziękuję :). Nr konta będę wysyłać jak już będą dograne szczegóły, przede wszystkim będzie zarezerwowane miejsce.

Dnia 5.03.2023 o 21:49, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Teraz późna pora, więc poczytam pewnie jutro. 

 

Witaj Radku :).

Dnia 7.03.2023 o 00:04, helli napisał:

Dziadki takie mają demencję i właściwie zależy im głównie żeby się wyspać, zjeść i wąchać na spacerach, chyba człowiek staje się mniej ważny, więc zmiana nie będzie chyba traumą 

 

 

 

Dla Łatusia najważniejsze żeby nie bolało, jeszcze jest ciekawy świata zapachów, lubi wąchać na spacerach, na pewno ucieszy go swobodne chodzenie po trawie, a nie tylko spacery na smyczy. No i oczywiście najważniejszy punkt dnia to jedzonko, najlepiej po każdym wyjściu na pole.

Dnia 7.03.2023 o 00:18, helli napisał:

Ja też stała, było chyba 50, więc zostaje

Bardzo dziękujemy :).

Dnia 7.03.2023 o 06:08, Nesiowata napisał:

Moja dycha zostaje.

Bardzo dziękuję :).

 

Dziękuję Wam za zrozumienie sytuacji.

Na pw mam jeszcze deklaracje na hotelik/pdt dla Łatka - od konfirm31 - 20zł i znajomej elik - 20zł - bardzo dziękuję :).

Cały czas szukam miejsca - najlepiej żeby było jak najbliżej, niestety pdt w Krakowie nie ma miejsca. Z miejscem o tyle trudno że nie jestem pewna zapędów Łatka na ptaki - czy będzie gonił za nimi, za kotkami, polował czy to tylko takie straszenie.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Łatuś znajdzie dobrą przystań na resztę życia. Życia uratowanego przez Onaa - to jest bezdyskusyjne. Niestety nie mam jak wspomóc, mam kłopoty już z utrzymaniem swoich podopiecznych. Jeśli sytuacja się u mnie poprawi, wesprę Łatusia. Bardzo zapadł mi w serce i pamięć.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 08:00, Onaa napisał:

Cały czas szukam miejsca - najlepiej żeby było jak najbliżej, niestety pdt w Krakowie nie ma miejsca. Z miejscem o tyle trudno że nie jestem pewna zapędów Łatka na ptaki - czy będzie gonił za nimi, za kotkami, polował czy to tylko takie straszenie.

Jeżeli poluje na kotki to u kikou byłby problem 😞 a tam jednak najlepsze miejsce dla schorowanego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2023 o 06:40, Onaa napisał:

Zamojski Gucio i zamojski Łatek. Gdy Gucio zajął się swoim uchem to Łatek przyszedł do niego , i położył się blisko obok 🙂 żeby w spokoju zjeść swoje ucho.

Widok, który łapie za serce. 

Link to comment
Share on other sites

Ząbki nie są takie złe, naprawdę dobrze wyglądają jak na swoje lata. Przed Łatusiem teraz kontrola u ortopedy pod koniec miesiąca i potem kastracja chemiczna. Łatuś zrobił się bardzo dopominający o jedzonko, zwłaszcza po każdym spacerze, jakby wychodził kilka razy to by tyle razy chciał jeść :). A je przecież i suche i puszki i smaczki rózne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...