Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dobre fluidy ślę do Łatusia  🙂

To badanie o 20:00 to u dr Orła na Beskidzkiej?   Mogłabym podać Ci Twoje fanty z mojego bazarku. Co prawda  nie lubię wychodzić z domu, gdy jest ciemno, ale warto wykorzystać to, że będziecie tak blisko.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję że byliście z nami.  Dziś tylko napiszę że było ciężko. Wklejam opis wizyty konsultacji ortopedycznej - byliśmy chyba około godziny, oprócz wywiadu, sprawdzenia zrobionych wcześniej wyników badań krwi i moczu, badania fizycznego Łatuś miał zrobione rtg. Kręgosłup ok. tylko jakaś drobna nieprawidłowość między 3 a 4 kręgiem. Biodra ok. Najgorzej jest z lewym stawem kolanowym i niestety jest to bolesne :(.

Biedny Łatuś. Bronił się dzielnie .

Na ten moment dostał zastrzyk , i na receptę steryd, do kontroli po 5 dniach jak działa, zalecił też kupić sobie lampę na podczerwień i 2 x dziennie po 10-15 minut wygrzewać mi tę łapkę a potem jak łapka będzie coś lepiej działać to zamiana leków na chyba reumatoidalne. Potem konieczna rehabilitacja i fizjoterapia. W międzyczasie sprawdzenie stanu wiązadeł , jeśli one będą ok to 2-3 miesiące powinno zająć poprawa mobilności i stanu ortopedycznego Łatusia, gorzej jeśli wiązadła będą w złym stanie.

karta wizyty konsultacja rtg Ortopeda  23112022.jpg

Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem to nie są bardzo złe wieści. Z kolanem łatwiej coś zrobić niż na przykład z biodrem. Nawet przy zerwanych więzadłach można leczyć zachowawczo, bez operacji. Myślę, że Łatuś przy obecnej dobrej opiece też nabierze sił i organizm sam zawalczy o siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 09:51, agat21 napisał:

A moim zdaniem to nie są bardzo złe wieści. Z kolanem łatwiej coś zrobić niż na przykład z biodrem. Nawet przy zerwanych więzadłach można leczyć zachowawczo, bez operacji. Myślę, że Łatuś przy obecnej dobrej opiece też nabierze sił i organizm sam zawalczy o siebie.

Też tak myślę, cieszmy się, że biodra i kręgosłup w miarę ok, "tylko" kolano to nie są złe wieści

Kochany Łatuś ma szansę odzyskać sprawność i oby mu się to udało❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...