Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dnia 13.04.2023 o 20:10, Onaa napisał:

Renatko, czy to aby na pewno Twój STARUSZEK Łatek"?  Toż to jakiś młodzian w konkurach 😁
A Nateczka kochana jak już wspaniale sobie radzi na trzech łapkach. Nareszcie ten wstrętny kikut nie przeszkadza jej, nie ogranicza ruchów. Znowu może być szczęśliwym psem. Co za radość     
1892673616_serduszka2.png.1da8dd49eed4165ac0d147d5b74b3ea8.png     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2023 o 22:07, elik napisał:

Renatko, czy o aby na pewno Twój STARUSZEK Łatek"?  Toż to jakiś młodzian w konkurach 😁
A Natechka kochana jak już wspaniale sobie radzi na trzech łapkach. Nareszcie ten wstrętny kikut nie przeszkadza je, nie ogranicza ruchów. Znowu może być szczęśliwym psem. Co za radość     
1892673616_serduszka2.png.1da8dd49eed4165ac0d147d5b74b3ea8.png     

😀 radość patrzyć na nich 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2023 o 20:10, Onaa napisał:

Na filmiku z Łatkiem bawi się zamojska Natka:)

Dzisiaj pokazałam filmik TZowi - nie wierzył, że to Łatuś;); widział staruszka  w schronisku i teraz na filmiku.

Reniu - pięknie go wyprowadziłaś, to nie ten piesek:)

Dzisiaj rozmawiałam z szafirką - ZEA zakupi karmę na pierwszy miesiąc w hoteliku - będzie mniejszy koszt.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2023 o 12:58, limonka80 napisał:

Ten pies z filmiku to chyba młodszy brat Łatka, bo z pewnością to nie jest staruszek 🙂 

To samo stwierdziłam    😁       

Cytat

Renatko, czy to aby na pewno Twój STARUSZEK Łatek"?  Toż to jakiś młodzian w konkurach 😁

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2023 o 23:04, Tola napisał:

Na filmiku z Łatkiem bawi się zamojska Natka:)

Dzisiaj pokazałam filmik TZowi - nie wierzył, że to Łatuś;); widział staruszka  w schronisku i teraz na filmiku.

Reniu - pięknie go wyprowadziłaś, to nie ten piesek:)

Dzisiaj rozmawiałam z szafirką - ZEA zakupi karmę na pierwszy miesiąc w hoteliku - będzie mniejszy koszt.

 

 

Bardzo dziękuję za pomoc Martusiu 🌷.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2023 o 11:30, Poker napisał:

Jaki on jest przystojny i dostojny,

Macie zamiar go ogłaszać?  Chyba nie ma no co czekać. Dobrze by było w ogłoszeniu podać  jego wagę i wysokość.

Łatek ma jedno ogłoszenie na Nową Sól, może ktoś mógłby zrobić jeszcze na Zieloną Górę i Poznań 🙂 ?

https://www.olx.pl/d/oferta/starszy-energiczny-pan-latek-szuka-dobrego-domku-CID103-IDTO5qo.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2023 o 19:07, Onaa napisał:

Łatek ma jedno ogłoszenie na Nową Sól, może ktoś mógłby zrobić jeszcze na Zieloną Górę i Poznań 🙂 ?

https://www.olx.pl/d/oferta/starszy-energiczny-pan-latek-szuka-dobrego-domku-CID103-IDTO5qo.html?bs=olx_pro_listing

Zrobię na Poznań :)

Chłopak ma 12 czy 16 lat?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/czy-jestem-juz-starszym-panem-CID103-IDUaFDv.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2023 o 00:49, b-b napisał:

Bardzo dziękuję 🌷. Łatek ma wpisane w książeczce 16 lat ale nie wydaje mi się , patrząc na jego zachowanie i samopoczucie żeby miał tyle lat ,to już nie jest ledwo żywy staruszek jak wyglądał na samym początku czy tym bardziej demencyjny ,  dlatego uznałam że można mu dać 12 lat .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...