Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dnia 22.01.2023 o 18:53, Onaa napisał:

Sugeruje Librele. Nie wiem na co i jak działa ta Librela. Koszt jest spory. Czy podanie kilku zastrzyków wystarczy na dłużej czy to kuracja do powtarzania co jakiś czas?

Mój Dżekuś brał librelę przez ponad dwa lata, co 4 tygodnie.

Skuteczność - rewelacja, już po pierwszej dawce poruszał się jakby nigdy nie miał problemów ze stawami ani kręgosłupem. Niestety, po dwóch latach stosowania działanie było coraz słabsze, w końcu zupełnie przestała działać. W zeszłym tygodniu, po półrocznej przerwie zdecydowałam się na ponowne podanie libreli - zadziałała.

Nie było już tak spektakularnego efeku jak wcześniej, (Dżekuś ma juz prawie 19 lat), ale znów może się podnieść samodzielnie i chodzi po mieszkaniu, a ostatnio zupełnie się już nie podnosił. 

Wiem że nie u każdego psa pomaga, ale myślę że warto spróbować, zwłaszcza że nie ma skutków ubocznych,  ... 

A Łacio jest przecudny - ta poczciwa mordka ... 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:23, Tola napisał:

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

Bardzo dziękuję Martusiu ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

W sobotę mamy kolejną wizytę w lecznicy , punkcja pęcherza i kontrolne badania wątroby.  Wtedy zobaczymy co dalej z lekami. Na pewno Forthyron i Hepaxan ma zażywać do końca życia.

Łatuś szczeka i to bardzo czym wzbudza niestety coraz większą niechęć sąsiadów, ostatnio mieliśmy niemiłą sytuację gdy będąc na spacerze około godziny 9 w weekendowy dzień Łatulek się rozszczekał zaraz przy wyjściu z klatki i ktoś przez okno krzyczał na nas z użyciem słów .....niecenzuralnych. 😞 

Łatuś zaś nic nie wie i z radością pełni rolę psa asystująco - towarzysząco - stróżującego.

Wklejam jeszcze poniżej rachunki łatkowe.

FA 6012023.jpg

Hepaxan 01_2023 faktura.jpg

zamówienie Zooart jedzenie styczeń 2023 screen.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to 16 letni - Łatuś po urazie , wyniszczony, już w DT, po diagnozie zbiera na leczenie, badania, jedzenie :(.

Wczoraj byliśmy na kontrolnych badaniach i wizycie u pani doktor. Teraz czekamy na wyniki krwi i  stanu pęcherza. Wtedy zobaczymy co powie ortopeda.

U Łatusia zostało zaobserwowane swędzenie skóry, plamka na oku i szmery w serduszku. Dostał zalecenia. Przy sterydach może to być niepokojące więc czeka Łatusia echo serca. I kastracja chemiczna.

Faktura na kwotę 290zł została wystawiona na fundację ZEA - ze zbiórki na staruszki. Koszt planowanego  echa serca to 270zł a kastracji - 300zł.

Łatuś został zważony - 13kg. W lecznicy czuje się swojsko, w końcu spędził tam trochę czasu. Jak w pewnym momencie rozmawiałyśmy z panią doktor to ciekawski Łatuś stwierdził że sprawdzi co się dzieje w innych pomieszczeniach lecznicy, więc otworzył sobie drzwi przesuwne i uciekł z gabinetu :D. Poniżej dwie fotki - jedna  z lecznicy - a druga - już w domu  - jednak był troszkę zmęczony.

04022023 lecznica Nowa Wet.JPG

04022023 już w domku.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to 16 letni - Łatuś łobuz ,po urazie , wyniszczony, już w DT, po diagnozie zbiera na leczenie i badania.
  • 2 weeks later...
Dnia 13.02.2023 o 19:55, Tola napisał:

Opłacona faktura Łatusia  - 290 zł

 

FV ŁATEK.pdf 823.59 kB · 0 downloads

Dziękuję :).

A Łatuś ma troszeczkę lepsze wyniki jeśli chodzi o parametry wątrobowe, pozniej wkleję wyniki. Ciągle przekroczenie normy jest duże ale może faktycznie stopniowo wyniki się będą poprawiały - ŁaTuś jest na Hepaxanie. Przed nami echo serca a potem kontrola u ortopedy.

A tutaj - Łatuś - zmęczony po obowiązkach domowych ;).,

13 luty po pracy.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obecnie na koncie ZEA jeśli dobrze liczę jest 139zł dla Łatka. Na echo serduszka potrzeba 270zł. Wobec tego żeby opłacić całość fakturą z wykorzystaniem tych środków jeśli będzie brakować - do końca lutego chcialam zrobić to badanie Łatkowi żeby z wynikami iść do kontroli do ortopedy, -to pomyślałam żeby wpłacić brakującą część z pieniążków uzbieranych na niego tutaj na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2023 o 11:36, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata dla Łatusiaserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

35 zł - Beata SZ. Jelenia Góra (15.02.)

 

Dnia 18.02.2023 o 11:36, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata dla Łatusiaserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

35 zł - Beata SZ. Jelenia Góra (15.02.)

🙂

Dnia 15.02.2023 o 07:30, Jo37 napisał:

Jeżeli chcesz to ja zamiast do Ciebie mogę wpłacić na konto ZEA 

110,00. To są wpłaty dla Shili od helli i Agnieszki103. 

Tak bardzo proszę Asiu. Dziękuję :).karta wizyty luty 2023.pdf

 

To już chyba będzie cała kwota na echo serca dla Łatusia na koncie ZEA  :).

16 luty poranek jeszcze.jpg

 

Hepaxan luty 2023.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...