Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Dnia 30.10.2022 o 13:06, Onaa napisał:

Tak.

Najpierw myślałam i pytałam nawet miejsce u kikou i  pdt u pani Ewy , ale nie było, ale że ja po stażu jednak muszę szukać pracy to stwierdziłam że może to i szaleństwo ale innej pomocy nie potrafię mu dać jak dt u siebie. Na ten moment to jedyne rozwiązanie, a okazało się że bardzo potrzebuje pomocy :(, wiem że czasy ciężkie, ale skoro odpadnie koszt pobytu to jakoś uda się uzbierać pieniążki na comiesięczne wydatki na odpowiednie jedzonko - nie wiem czy będzie jadł karmę suchą czy mokrą i na wydatki na badania, weta itp. Jutro muszę lecieć po podkłady, po test na lamblie, i po jakieś puszeczki a jak przyjedzie to do weta na przegląd, i potem dopiero kolejne badania - zobaczymy co będzie pilniejsze.

Proszę o Waszą wszelką pomoc, wsparcie, rady, obecność na wątku.

Mam podkłady (dostałam dla psów) 75/60 (wymiar cz. chłonnej)..., mogę się podzielić

We środę/czwartek mogę wysłać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 20:37, Moli@ napisał:

Mam podkłady (dostałam dla psów) 75/60 (wymiar cz. chłonnej)..., mogę się podzielić

We środę/czwartek mogę wysłać

Łatuś i ja będziemy wdzięczni, myślę że na początku podkłady będą konieczne. Mieszkam w bloku, więc nie ma opcji - otwieram drzwi i psiak już na trawce. Poza tym nie wiadomo w jakim on stanie fizycznym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 20:42, Onaa napisał:

Łatuś i ja będziemy wdzięczni, myślę że na początku podkłady będą konieczne. Mieszkam w bloku, więc nie ma opcji - otwieram drzwi i psiak już na trawce. Poza tym nie wiadomo w jakim on stanie fizycznym.

Podeślij na pw adres do wysyłki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 13:06, Onaa napisał:

Tak.

Najpierw myślałam i pytałam nawet miejsce u kikou i  pdt u pani Ewy , ale nie było, ale że ja po stażu jednak muszę szukać pracy to stwierdziłam że może to i szaleństwo ale innej pomocy nie potrafię mu dać jak dt u siebie. Na ten moment to jedyne rozwiązanie, a okazało się że bardzo potrzebuje pomocy :(, wiem że czasy ciężkie, ale skoro odpadnie koszt pobytu to jakoś uda się uzbierać pieniążki na comiesięczne wydatki na odpowiednie jedzonko - nie wiem czy będzie jadł karmę suchą czy mokrą i na wydatki na badania, weta itp. Jutro muszę lecieć po podkłady, po test na lamblie, i po jakieś puszeczki a jak przyjedzie to do weta na przegląd, i potem dopiero kolejne badania - zobaczymy co będzie pilniejsze.

Proszę o Waszą wszelką pomoc, wsparcie, rady, obecność na wątku.

przez łzy nie mogę pisać... Onaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 11:55, Onaa napisał:

Udało się !! Podobno starutki, słabo chodzi, siedzi cały czas w budzie. Biedaczek 😞 .

Bez Waszej pomocy nie dam rady mu pomóc, nie wiem ile czasu ma, myślałam że jest w lepszym stanie, ale co  - zostawić go teraz, żeby tam sobie za jakiś czas umarł sam .. ostatnio co wejdę na fb to jakiś starszy piesek, którego udostępnialam niedawno, bo szukał domu, ma zdjęcie czarno - białe (za TM) ... i kolejny raz nie zdążył.  U mnie to niezbyt dobry czas na bycie dt dla takiego pieska bo szukam pilnie pracy i teraz jestem jeszcze w domu, ale znowu wiadomo czego brak, a jak pójdę , to będzie musiał siedzieć w małym przedpokoju z moimi psiakami cały dzień, mam malutkie mieszkanko, nie mam gdzie oddzielić psiaków, ale pomyślałam że starszemu pieskowi w potrzebie to może wystarczy bezpieczny ciepły kącik, opieka i miłość - tylko tyle mogę teraz mu dać. Ale chciałam żeby zdążył ..to poznać , zanim nadejdzie jego czas..

Będę wdzięczna za Waszą każdą obecność, troskę, wsparcie ..

W środę ma być ten dzień.

 

Reniu, jesteś CUDOWNA!!! DT u Ciebie to będzie raj dla tego biedaczka.

Popłakałam się ze wzruszenia.

Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, bo jestem na zasiłku i też szukam pracy, ale będę zaglądać do Łaciatka.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 19:26, Gabi79 napisał:

Reniu, jesteś CUDOWNA!!! DT u Ciebie to będzie raj dla tego biedaczka.

Popłakałam się ze wzruszenia.

Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, bo jestem na zasiłku i też szukam pracy, ale będę zaglądać do Łaciatka.

 

Idę po pomoc do Staruszkowej Skarpety

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 20:42, Onaa napisał:

Łatuś i ja będziemy wdzięczni, myślę że na początku podkłady będą konieczne. Mieszkam w bloku, więc nie ma opcji - otwieram drzwi i psiak już na trawce. Poza tym nie wiadomo w jakim on stanie fizycznym.

Sprawdź, proszę, czy dotarła moja wpłata, wysłałam na konto w mbanku - takie miałam Twoje zapisane, a Ty mi ostatnio coś wpłacałaś z jakiegoś innego konta. Więc trochę się zaniepokoiłam czy masz jeszcze to konto w mbanku?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz ale złapał mnie mój ból głowy od dwóch dni , nawet się nie wylogowałam, jestem na lekach przeciwbólowych, mam nadzieję że Asia da mi Łaciatka 🙂 bo jestem blada, spocona, ledwo się na nogach trzymam, dopiero dziś wyszłam żeby coś kupić dla niego bo nawet do jedzenia nie miałam nic, ale lepiej zamówić przez neta jednak.

Zaraz mu zrobię prowizoryczne legowisko bo chciałam kupić mu plastikowe żeby było higieniczne ale nie było a w domu mam tylko dwa dla moich psiaków. Testów na lamblie nie ma, robi tylko wet w gabinecie, więc musimy jutro z Łaciatkiem dotrzeć do weta, chustek ze środków dezynfekującym też w aptece nie było. Nie wiem gdzie to Jagna kupuje.

ŁACIATEK wyjechał ze schroniska. Będzie u mnie około 14.30 - 15.00 - spokojnej podróży dla Asi i psiaczków.

A Wam bardzo dziękuję że jesteście

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 20:43, Moli@ napisał:

Podeślij na pw adres do wysyłki

Już nadrabiam zległości.

Dnia 1.11.2022 o 19:26, Gabi79 napisał:

Reniu, jesteś CUDOWNA!!! DT u Ciebie to będzie raj dla tego biedaczka.

Popłakałam się ze wzruszenia.

Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, bo jestem na zasiłku i też szukam pracy, ale będę zaglądać do Łaciatka.

 

Gabrysiu, dziękuję Ci bardzo za miłe słowa. Na pewno dołożę wszelkich starań żeby pieskowi było u mnie dobrze, wszelkie wsparcie i dobre myśli bardzo są nam potrzebne.

Dnia 1.11.2022 o 19:51, agat21 napisał:

Malutki grosik poleciał, już powinnaś mieć na koncie.

Agatko przyleciało do Łatusia 50zł - dziękuję 🌺

Dnia 1.11.2022 o 21:25, Poker napisał:

 A ja nie dostałam nr konta.

Zaraz nadrabiam zaległości, dopiero wróciłam i chciałam wiedzieć jak psiaki czy wyjechały ze schroniska, i dopiero siadłam do kompa. Po tych lekach przeciwbólowych do cz kowiek jest taki słaby jakby nie wiem co.

Dnia 2.11.2022 o 09:30, mar.gajko napisał:

Ja nie mam konta do wpłacania. Mogę zapytać u kogo będzie w Krakowie? Może znam. Może blisko mnie, to coś pomogę?

Będzie u mnie, jeśli ktoś jest z Krakowa czy okolic i będzie miał ochote odwiedzić Łatusia to zapraszamy ja się troszkę ogarniemy :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 10:34, Ellig napisał:

Dzisiaj wielki dzień dla Łaciatka, szerokiej drogi!

 

Dnia 2.11.2022 o 11:00, mari23 napisał:

Tak, wielki dzień dla Łaciatka ❤️ trzymam kciuki!

 

Tak wielki, Łatunio jedzie już sobie z Asią i psiaczkami. Było troszkę zamieszania ale udało się, wszyscy jadą po nowe lepsze życie. Łatuś z tych kilku słów co mi Tola przekazała, biedna od rana zmęczona, po powrocie coś napisze, w każdym razie, spokojny miły, tylko to już staruszeczek, ta jedna łapinka biedna, kuleje. Jeszcze kilka godzin i będzie mógł odpocząć sobie. Oby jak najszybciej poczuł się u nas dobrze.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 11:23, Onaa napisał:

Tak wielki, Łatunio jedzie już sobie z Asią i psiaczkami. Było troszkę zamieszania ale udało się, wszyscy jadą po nowe lepsze życie. Łatuś z tych kilku słów co mi Tola przekazała, biedna od rana zmęczona, po powrocie coś napisze, w każdym razie, spokojny miły, tylko to już staruszeczek, ta jedna łapinka biedna, kuleje. Jeszcze kilka godzin i będzie mógł odpocząć sobie. Oby jak najszybciej poczuł się u nas dobrze.

On jeszcze nie wie, my już się cieszymy ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 11:30, mari23 napisał:

Oj jeszcze nie wie, my już się cieszymy ❤️ 

 

Dnia 2.11.2022 o 11:29, Gabi79 napisał:

Zawsze się wzruszam, jak psiaki jadą po nowe życie, ale dzisiaj jeszcze bardziej niż zwykle.

Reniu, dziękuję Ci z całego serca za uratowanie Łaciatka. Już nie mogę się doczekać, aż będzie u Ciebie.

 

Łatuś jeszcze nie wie że czeka na niego Gucio z tego samego schroniska 🙂 i mała Tofinka, która bardzo lubi się całować, każdy chłopak czy tego chce czy nie jest przez nią molestowany :D. Gucio cały czas odmawia całusów, ale byli tacy, którzy dla świętego spokoju oddawali buziaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Staruszek ledwo chodzi, po wypadku - Łaciatek - Błagam o Waszą pomoc dla niego, obecność, wsparcie.. Środa - Łatuś w drodze

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...