Jump to content
Dogomania

Niby młody (ok. 2lat), nieduży (z 12-15kg?), długowłosy... a niewidzialny. Piksel vel Portos już w fundacji Sterczące Uszy. Już ma swoją rodzinę :)


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 8.11.2022 o 10:24, Tyśka) napisał:

Dziękuję. Dzisiaj po południu veda nowe zdjęcia, o ile wyjdą. 

W jednym z prośbą o dt nie ma. W dwóch pozostałych jest numer: https://www.olx.pl/d/oferta/malenki-ok-9kg-mlodziutki-pikselek-szuka-rodziny-CID103-IDQOlpz.html

Zrobiłam ogłoszenie na Katowice z wyróżnieniem do 15 listopada, u mnie psiak ma na imię Mikuś 🙂

https://www.olx.pl/d/oferta/radosny-niewielki-psiak-prosi-o-dom-CID103-IDRKE2T.html?bs=olx_pro_listing

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 15:32, Tyśka) napisał:

Tak. Jest pełny energii i kontaktów z człowiekiem. 

Zrobilam nowy post na fb i ogloszenie na Chełm: https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-nieduzy-ok-8-10-kg-kudlaty-piesek-pilne-CID103-IDRKU1f.html

W wolnej chwili pozbieram ogłoszenia w jeden post.

Mocno trzymam kciuki, żeby znalazł szybko dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 15:45, Ellig napisał:

Mocno trzymam kciuki, żeby znalazł szybko dom.

Dziękuję Ci za udostępnienia na fejsbuku i aktywność ♡ Pikselek z nowych zdjęć zrobił się Pikselem, jest większy niż wyobrażałam sobie z dotychczasowych opisów i wydaje mi się, że te szacunkowe 8-10 kg jest wagą zaniżoną. Myślałam, że to psiak jak mój mały biały, a tu wydaje się być psiakiem wielkościowo podobnym (i wizualnie) do mojego staruszka, a ten mimo niskopienności w najlepszej kondycji ważył 17 kg. Hm... miejsca nadal nigdzie nie ma, wiec mam nadzieję, że znajdziemy psiakowi od razu dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 09:26, Tyśka) napisał:

Dziękuję Ci za udostępnienia na fejsbuku i aktywność ♡ Pikselek z nowych zdjęć zrobił się Pikselem, jest większy niż wyobrażałam sobie z dotychczasowych opisów i wydaje mi się, że te szacunkowe 8-10 kg jest wagą zaniżoną. Myślałam, że to psiak jak mój mały biały, a tu wydaje się być psiakiem wielkościowo podobnym (i wizualnie) do mojego staruszka, a ten mimo niskopienności w najlepszej kondycji ważył 17 kg. Hm... miejsca nadal nigdzie nie ma, wiec mam nadzieję, że znajdziemy psiakowi od razu dom.

Zmienię wagę Pikselka w ogłoszeniu. 😊Oby szybko znalazł dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 12:40, Tyśka) napisał:

Dzikusek.  Śpi pod buda 😞

 

Jego mama była na spacerze. Szkoda ze on niw potrzebuje do szczęścia człowieka.

Pewnie urodzil się i odchowł w norze, to sam sobie zrobil swoją namiastkę bezpiecznego schronienia. Kaj tez byl z dziko urodzonego miotu, ale wcześniej zabrany. Jeszcze kilka miesięcy po przyjeździe do nas kopal cały system nor i tuneli, gdzie się  chował. On bardziej pierwotny w typie.

Żal mi młodego. Nie udało się go połączyć z matką?

Tyśko,  dałaś go na fb na grupę szpiców w potrzebie? Rzeczywiście wygląda na kilkanaście kg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 20:09, Jaaga napisał:

Pewnie urodzil się i odchowł w norze, to sam sobie zrobil swoją namiastkę bezpiecznego schronienia. Kaj tez byl z dziko urodzonego miotu, ale wcześniej zabrany. Jeszcze kilka miesięcy po przyjeździe do nas kopal cały system nor i tuneli, gdzie się  chował. On bardziej pierwotny w typie.

Żal mi młodego. Nie udało się go połączyć z matką?

Tyśko,  dałaś go na fb na grupę szpiców w potrzebie? Rzeczywiście wygląda na kilkanaście kg.

Pewnie jest tak jak piszesz 😞 Wiem od pani Marzenki, która tam była i robiła te zdjęcia, że dzikusek jest sam w kojcu. Mamusia Mary ma być niedługo kastrowana i Pan z gminy szuka dla niej DT na czas rekonwalescencji. Być może po kastracji połącza mamę z synkiem. Kastracja jest potrzebna, bo Mary na razie dostaje zastrzyki hormonalne. 

Mam też dzikuska zdjecia:

received_3260247460958943.thumb.jpeg.a20d486773ab51b272bd854d5589ad74.jpeg

received_896673417899818.thumb.jpeg.28aaa56b5fee4fb93d5397384cdf234b.jpeg

Nie pokazywałam go na grupie, nie ma mnie tam, ale może się znowu pozapisuje jeśli nikogo na grupie szpiców nie ma. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 20:14, Tyśka) napisał:

Pewnie jest tak jak piszesz 😞 Wiem od pani Marzenki, która tam była i robiła te zdjęcia, że dzikusek jest sam w kojcu. Mamusia Mary ma być niedługo kastrowana i Pan z gminy szuka dla niej DT na czas rekonwalescencji. Być może po kastracji połącza mamę z synkiem. Kastracja jest potrzebna, bo Mary na razie dostaje zastrzyki hormonalne. 

Mam też dzikuska zdjecia:

received_3260247460958943.thumb.jpeg.a20d486773ab51b272bd854d5589ad74.jpeg

received_896673417899818.thumb.jpeg.28aaa56b5fee4fb93d5397384cdf234b.jpeg

Nie pokazywałam go na grupie, nie ma mnie tam, ale może się znowu pozapisuje jeśli nikogo na grupie szpiców nie ma. 

 

Jak będę przy komputerze, to go poudostępniam. Na tel nie mam fb.

Link to comment
Share on other sites

Napisał do mnie pan z Krakowa zainteresowany Pikselem. To znaczy zapytanie było dość... dziwne, ale dałam szansę. Poprosiłam o kontakt telefoniczny. Ciekawe czy zadzwoni.

Poza tym żadnych zapytań, ani z fb, ani z olx. Piksel jest niewidzialny, a wydawało mi się, że jest urokliwy.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Niby młody (ok. 2lat), nieduży (z 12-15kg?), długowłosy... a niewidzialny. Niedługo wyjedzie do schroniska w Zamościu. Czy ktoś pomoże mi znaleźć dla niego dom?
Dnia 17.11.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

Napisał do mnie pan z Krakowa zainteresowany Pikselem. To znaczy zapytanie było dość... dziwne, ale dałam szansę. Poprosiłam o kontakt telefoniczny. Ciekawe czy zadzwoni.

Poza tym żadnych zapytań, ani z fb, ani z olx. Piksel jest niewidzialny, a wydawało mi się, że jest urokliwy.

Wazne , że sie cos ruszyło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...