Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 30.03.2023 o 20:27, Tola napisał:

Na koncie Zea sa wpłaty dla Greya serce-ruchomy-obrazek-0641.gif

585 zł - b-b bazarek (21.03.)

20 zł -  mazowszanka13 (27.03.)

 

Przypomnę się znowu Marto o potwierdzenie i tewj wpłaty na bazarku :))

Wiem,że jesteś zalatana... :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2023 o 11:15, b-b napisał:

Przypomnę się znowu Marto o potwierdzenie i tewj wpłaty na bazarku :))

Wiem,że jesteś zalatana... 🙂

 

 

 

Ale Ty masz się ze mną Bogusiu, przepraszam, muszę jakoś to ogarnąć, zapominam.

Już  wstawiam na wątek bazarkowy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam, że niektórzy wpłacają kasę dla Greya na konto Fundacji. Od kwietnia tez będę wpłacała swoje deklaracje dla Zewa, Dylana i Greya na konto ZEA. Dzisiaj zrobiłam pierwszy przelew, a w tytule przelewu wpisałam "Darowizna na cele statutowe 30 zł - Zew, 10 zł - Dylan, 10 zł - Grey"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2023 o 23:20, Tola napisał:

Na koncie ZEA są nowe wpłaty:10 zł - Ewa Marta (12. 04.)🌺, 50 zł - Nesiowata  12.04.)🌺, 10 zł - AlfaLS (13.04.)🌺

Dziękuję.

Dziś mąż pojechał do dr Olender z Olivią z oczopląsem, wiec przy okazji ma odebrac w końcu RTG od Greya, bo nie dostałam i dotąd wysyłałam tylko zdjęcie, jakie zrobiłam z monitora. Przesłałam tez do przychodni opis z TK i czekam na wiadomosć, czy i jesli tak, to gdzie dałoby się coś z tym zrobić bez ryzyka krwotoku i zagrożenia życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2023 o 12:41, Jaaga napisał:

Dziękuję.

Dziś mąż pojechał do dr Olender z Olivią z oczopląsem, wiec przy okazji ma odebrac w końcu RTG od Greya, bo nie dostałam i dotąd wysyłałam tylko zdjęcie, jakie zrobiłam z monitora. Przesłałam tez do przychodni opis z TK i czekam na wiadomosć, czy i jesli tak, to gdzie dałoby się coś z tym zrobić bez ryzyka krwotoku i zagrożenia życia.

Chciałam właśnie pisać czy coś wiadomo.

A jak się Grey zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2023 o 12:58, b-b napisał:

Chciałam właśnie pisać czy coś wiadomo.

A jak się Grey zachowuje?

Zachowuje się fajnie, cieszy sie, daje pogłaskać. Szczególnie mi bardziej, z mężem gorzej. Na niego tez radośnie skacze, ale jak już coś trzeba zrobić przy nim, to tylko mi pozwala. Minusem jest jego niszczenie. Wszystko materiałowe rozdziera i wygryza. Wyciaga ze swojej budy i też Lunie. Rano zbieram ubłocone i pogryzione koce. Buda stoi na palecie, a pod paletą powstał mega wykop. Zrobił sobie ziemiankę 😉 

Chciałabym go jednak spróbowac ogłaszać, może ktos się ulituje i da dom. Jak juz bedziemy wiedziec, czy coś jeszcze da się zrobić.

Czasu mam teraz mało, bo mam mnóstwo obowiązków i ciagle jakies operacje lub jeżdzenia po wetach. Do tego mam maleństwo z rozszczepem nosa, które nie pije samodzielnie. 5 tyg wiec juz karmię co 2-4 godz całą dobę. Do tego wyszła wada łapek, więc jeszcze ćwiczę łapki i rozciągam przykurczone ścięgna. No i Sunny z wadą serca. Tez musi byc stale pod moją kontrolą, przy jakimkolwiek stresie trudno oddycha. Każdy w domu boi sie przy tej dwójce cokolwiek robić. Wczoraj nasz Fly miał operację guza, dziś mąż z Olivka pojechał diagnozować oczopląs do neurologa, bo tutaj już nic wiecej nie zdziałają. Czekają nas kolejne operacje u Lindy, Kody i naszej Pyśki. Jakaś czarna kumulacja :(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2023 o 13:38, Isiak napisał:

Dostałam w pracy 50 zł na wpłacenie "na dogomanię", wpłacę dla Greya na konto ZEA.

Aldonko, bardzo Ci dziękuję. Grey jest zabezpieczony na razie. Szczęście w nieszczęściu,  że jego kalectwo widać i gdyby zaszła nagła potrzeba finansowa, to można liczyć na zbiórkę. Jeśli możesz, to przeznacz prosze te srodki na Kodę. Jo37 sama ją utrzymuje. Teraz czekają ją dwie operacje, o cenę pytałam kiedy przyjechała,  więc może być już drożej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...