Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 8.12.2022 o 11:44, Tola napisał:

Na koncie ZEA są kolejne wpłaty dla Greya♥️: 100 zł - Justyna M. Zielona Góra (05.22.), 10 zł - Lidia S. Szczecin (05.12.), 266 zł z bazarku chyba b-b? (07.12.), 10 zł - chyba b-b (stała)

Lidia S. Szczecin to ja, AlfaLS. - stała deklaracja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 16:03, AlfaLS napisał:

A jak Grey bez kolegi?

Ma w pokoju mamę ze szczeniakami. Są oddzielone, ale i tak to towarzystwo. Pierwszego dnia obsikał wszystko wkoło. Rece mi opadły jak rano weszlam, ale teraz już jest normalnie. Siadam z nim na fotelu i go odczulam. Nie lubi jak mam świeżo zalozone ciuchy bez psich zapachów, wtedy się niepewnie odsuwa. Normalnie kładzie mi głowę na nogach i się głasiamy.

 

Resized_20221208_214232.jpeg

Resized_20221208_214030.jpeg

Resized_20221208_213809.jpeg

Resized_20221208_213721.jpeg

Resized_20221208_213558(1).jpeg

Resized_20221208_213451.jpeg

Resized_20221208_212128.jpeg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 11:44, Tola napisał:

Na koncie ZEA są kolejne wpłaty dla Greya♥️: 100 zł - Justyna M. Zielona Góra (05.22.), 10 zł - AlfaLS(05.12.), 266 zł z bazarku chyba b-b? (07.12.), 10 zł - chyba b-b (stała)

Dziękuję Tolu, juz dopisuję. Ślicznie dziękuję za wpłaty, a p. Justynie musze potwierdzić na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 22:38, Jaaga napisał:

 Siadam z nim na fotelu i go odczulam. Nie lubi jak mam świeżo zalozone ciuchy bez psich zapachów, wtedy się niepewnie odsuwa. Normalnie kładzie mi głowę na nogach i się głasiamy.

Czyli nie jest już tak bardzo niedotykalski ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 12:59, Aska7 napisał:

Czyli nie jest już tak bardzo niedotykalski ?

Nie, przygotowuję do do wyprawy do Tychów do neurologa. Na zdjeciach widac go na moich nogach. nawet  w uszach mu już pogrzebałam. Muszę kupić lek, bo oczywiście ciemna wydzielina jak chyba u wszystkich stamtad.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 11:44, Tola napisał:

Na koncie ZEA są kolejne wpłaty dla Greya♥️: 100 zł - Justyna M. Zielona Góra (05.22.), 10 zł - AlfaLS(05.12.), 266 zł z bazarku chyba b-b? (07.12.), 10 zł - chyba b-b (stała)

DLA NIEWIDOMEGO GREYA, STAŁA, B-B - 10zł

DLA NIEWIDOMEGO GREYA, Z BAZARKU B-B - 266 zł

:)))

 

Poproszę tylko o potwierdzenie na bazarku,że pieniążki dotarły :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzis zakupiliśmy mu Osurnie do obu uszu, wet fakturę wyśle bezpośrednio do zea. Niestety, lek podrożał, juz ponad stówkę kosztują ponoć dwie pipetki. Dzis miala operacje na sercu nasza sunia, wiec Andrzej stale w drodze do i od kardiologa. Mam nadzieje, ze uda sie nam lek jeszcze dzis wpuścić Greyowi do uszu.

Grey jest mało stabilny w reakcjach. Cieszy się, jak przychodzę do pokoju. Spałam z nim tej nocy. Wpakowałam go na łóżko, zasnął wyluzowany, ale w nocy co się poruszyłam, to warczal i kłapał  zębami, jakby zapomnial, ze to ja. Nie spałam praktycznie, bo bałam się, że we śnie podsunę mu nogę i mnie uwali. Podszedł do łóżka Drugi, to go dziabnął. Drugi zrobil taką histerię, ze nie szło go uspokoić, ogólnie już tak demencyjnie jojczy o wszystko. Musialam go zanieść na jego miejsce. Trudno mieć dwa niewidome psy razem.

Nad ranem chcialam ściągnąć Greya z łóżka, bo sam opuścił na podłogę przednie łapy. Chwyciłam go za tyl i wtedy się odgryzł. Nie spodziewałam się. Nie chciał zejść z łóżka nawet rano na siku. Dopiero w ciągu dnia zszedł. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu też się pochwalimy :) Dzis odwiedziły nas Isiak i alex260503. Cioteczki przywiozły naszym psiakom góre prezentów 😍 My również dostaliśmy  w prezencie przecudnej urody sławne isiaczkowe rękodzieła.  Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe odwiedziny i wszystkie podarki 😘

Resized_20221217_185808(1).jpeg.9b13d949a222bb97c4055256043edaf8.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 11:44, Tola napisał:

Na koncie ZEA są kolejne wpłaty dla Greya♥️: 100 zł - Justyna M. Zielona Góra (05.22.), 10 zł - AlfaLS(05.12.), 266 zł z bazarku chyba b-b? (07.12.), 10 zł - chyba b-b (stała)

Tolu, powinna być moją wpłata. Stała za 5 miesięcy. Dla Greya. Jakiś tydzień temu wpłacałam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 20:12, Jaaga napisał:

Tu też się pochwalimy 🙂Dzis odwiedziły nas Isiak i alex260503. Cioteczki przywiozły naszym psiakom góre prezentów 😍 My również dostaliśmy  w prezencie przecudnej urody sławne isiaczkowe rękodzieła.  Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe odwiedziny i wszystkie podarki 😘

 

My z alex260503 dziękujemy za serdeczne przyjęcie w psim raju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 10:42, Nadziejka napisał:

               ❤️🍀❤️

              Isiaczku a czy ucmokuskaalyscie moze Babucke niezwyklą?

Nie, wczoraj z budy nie wychodziła. Dziś za to asystowała przy wyjeżdzie szczurka, który był u nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 09:46, rozi napisał:

A co to za świnka? Rasa. Chyba gdzieś pisałaś, nie mogę sobie przypomnieć.

Miala być gettyńska, miniaturowa, ale waży ok 80 kg 😉 Jak ją zobaczylam, to nie mialam sumienia zostawić. Skoro już ma mega budę ocieplaną i profesjonalnie zrobioną zagrodę, to zastanawiamy się z córkami nad naprawde miniaturowym samczykiem do towarzystwa. One choc moga być już wykastrowane przed zmiana domu. Byli kiedyś takie oglądać na Słowacji i rzeczywiście byly malutkie. Żal nam Babucia, bo ludzie i psy to jednak nie to samo, co świnia. Tylko teraz trzeba podejść do tematu rozsadnie, bo utrzymanie Babucia to koszt utrzymania dwóch dużych psów i nastepna już naprawdę musi być malutka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 11:07, Jaaga napisał:

Miala być gettyńska, miniaturowa, ale waży ok 80 kg 😉 Jak ją zobaczylam, to nie mialam sumienia zostawić. Skoro już ma mega budę ocieplaną i profesjonalnie zrobioną zagrodę, to zastanawiamy się z córkami nad naprawde miniaturowym samczykiem do towarzystwa. One choc moga być już wykastrowane przed zmiana domu. Byli kiedyś takie oglądać na Słowacji i rzeczywiście byly malutkie. Żal nam Babucia, bo ludzie i psy to jednak nie to samo, co świnia. Tylko teraz trzeba podejść do tematu rozsadnie, bo utrzymanie Babucia to koszt utrzymania dwóch dużych psów i nastepna już naprawdę musi być malutka. 

😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 21:33, mar.gajko napisał:

Tolu, powinna być moją wpłata. Stała za 5 miesięcy. Dla Greya. Jakiś tydzień temu wpłacałam.

Wszystko jest:

200 zł  -  mar.gajko (08.12.) za XII, I, II, III, IV

30 zł - Agnieszka P. Piastów (19.12.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...