Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 27.10.2022 o 08:32, Jaaga napisał:

do wczorajszego wieczora nie mial żadnej opcji transportu. Nie myslalam o imieniu, skoro nie byłam pewna, czy uda mu się w ogóle pomóc. 

Nie rozumiem, dlaczego nikt mnie po prostu nie zapyta czy mogę jechać. Człowiek się musi prosić, żeby im psa przywieźć 😜 🙄

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 12:14, Aska7 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego nikt mnie po prostu nie zapyta czy mogę jechać. Człowiek się musi prosić, żeby im psa przywieźć 😜 🙄

Bo nikt nie ma śmiałości wykorzystywać Ciebie. 🙂

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 12:14, Aska7 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego nikt mnie po prostu nie zapyta czy mogę jechać. Człowiek się musi prosić, żeby im psa przywieźć 😜 🙄

Z tego powodu, co Poker napisała.  Przynajmniej ja nie mialam śmiałości. Tyle jeździsz po zamojszczaki,  że nie mialam odwagi zapytać kolejny raz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 12:28, Poker napisał:

Bo nikt nie ma śmiałości wykorzystywać Ciebie. 🙂

 

Dnia 27.10.2022 o 12:30, Jaaga napisał:

Z tego powodu, co Poker napisała.  Przynajmniej ja nie mialam śmiałości. Tyle jeździsz po zamojszczaki,  że nie mialam odwagi zapytać kolejny raz.

W życiu bym nie pomyślała, że Wy takie nieśmiałe 😂

Link to comment
Share on other sites

Co do konta, to będzie konto zea, tylko prosilabym w tytule napisać, że to na niewidomego psa, żeby Tola nie miala zagadek przy księgowaniu wpłat. Tolu, dzieki kolejny raz za udostępnienie konta. Jak pies przyjedzie, to ruszę ze zbiorką na diagnozowanie i leczenie.

Jeszcze raz wszystkim pomagającym bardzo dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 13:19, Jaaga napisał:

Co do konta, to będzie konto zea, tylko prosilabym w tytule napisać, że to na niewidomego psa, żeby Tola nie miala zagadek przy księgowaniu wpłat. Tolu, dzieki kolejny raz za udostępnienie konta. Jak pies przyjedzie, to ruszę ze zbiorką na diagnozowanie i leczenie.

Jeszcze raz wszystkim pomagającym bardzo dziękuję. 

Imię dostanie jakieś? Jakieś ładne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 21:56, Poker napisał:

Pimpuś to dla mnie kot. Miałam kiedyś takiego.

Dla mnie też 😉 

 

Dnia 27.10.2022 o 13:22, mar.gajko napisał:

Imię dostanie jakieś? Jakieś ładne.

Na pewno bedzie miał imię, tylko niech bezpiecznie do nas dotrze. Tym bardziej, że nie cierpię gwizdania czy cmokania na psy, wołam je po imieniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Ciemność spowiła mój świat - niewidomy mix husky w schronisku. Już tylko brakuje 20 zł mies. na karmę! Pomóżcie, jest transport
Dnia 28.10.2022 o 10:21, Jaaga napisał:

Na pewno bedzie miał imię, tylko niech bezpiecznie do nas dotrze. Tym bardziej, że nie cierpię gwizdania czy cmokania na psy, wołam je po imieniu.

Ja nie tylko po imieniu. Mam różne "kocie" "mysie" "żabcie" itp.

Ostatnio było śmiesznie, jak byłam z Kaśką na spacerze. Miała perturbacje żołądkowe, jakiś wirus na osiedlu był, no i po wizycie u weta i zastrzykach i tabletkach, wyszłyśmy na spacer i mówię do niej "Żabciu, jak tam, będzie jeszcze sranie, no jak" i słyszę, z tyłu "Pani to ma źle w głowie, takiego psa nazwać Żabcia".

Młodzieniec kole 30-stki, tak się obruszył.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...