Jump to content
Dogomania

Rozliczony 40 zl kropka73 Serca Wielkiego Dziekuje Za Cegielki Szczescia! Kramik Drugi Dla Lunki 20.10


Nadziejka

Recommended Posts

                     kropka73 Cegielki Szczescia 40 zl mam na koncie Stokroc Dziekuje!
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...
 
Resized_20221001_175509.jpeg
                 
Resized_20221001_174642.jpeg
 
                      Zajrzyj Przybadz Dobrodzieju
 
 
             Z wszelką modlitwą aby sie udalo nowe zycie dla sunieczki czarnuszki 

IMG-20220703-WA0046.jpg

IMG-20220703-WA0049.jpg

 

IMG-20220703-WA0045.jpg

IMG-20220703-WA0044.jpg

 
 
Zapraszam sercem z wszelką modlitwą 
kramik potrwa do 20 pazdziernika do godz 20.00
 
W opcji licytacja i kup teraz
               Wysylam tylko Poczta Polska  paczki ekonomiczne
 
 
Link to comment
Share on other sites

Polecam 
Num 1 ksiazka,,Nowy Ksieżyc Na Wodzie,, Mort Castle   horror
stan nowa  okladka ze skrzydelkami  str 414 
cena wywol 9 zl                 kup teraz plus 2 zl
                                                               
                                                       Nowy księżyc na wodzie - Castle Mort
,,Zadymiony klub, ulubione miejsce spotkań nieumarłych, ranczo po sąsiedzku, którego właścicielem jest potwór, czy wreszcie tajemniczy człowiek budzący swoją obecnością nieznane demony – te znakomite opowiadania odkryją na nowo świat, który myślicie, że znacie, i odsłonią ten mroczny, o którego istnieniu trudno wam będzie zapomnieć. Mort Castle, nazywany Charlesem Dickensem horroru, zabiera czytelnika w podróż, w której zło zdaje się czaić tuż za rogiem, by wyciągnąć na światło dzienne najciemniejsze skrywane pragnienia.,,
Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 2 ksiazka ,,Praskie Dossier,, kryminal
stan nowa okladka ze skrzydelkami  str 320
cena wywol 8 zl                    kup teraz plus 2 zl 
nowa wywol 5 zl                   kup teraz plus 1 zl
                                    
                                    Inspektor Andreas. Praskie dossier - Marshall Browne | okładka
 
,,Praskie dossier Jako wybitny śledczy z Europolu Anders – bohater rzymskiej policji – zostaje wysłany do Pragi, by odnaleźć tajemnicze, nieopublikowane dossier, które podobno zawiera porażające oskarżenia wobec prominentnych czeskich liderów biznesu. Co kryje się za zagadkowymi groźbami autora dossier, który, na wzór słynnej Kafkowskiej postaci, nazywa siebie „Józefem K”? Tropy wiodą do przeszłości, do Praskiej Wiosny 1968 roku oraz StB – komunistycznej służby bezpieczeństwa – i jej ofiar. Czy Anders, znalazłszy się między siłami represji a zemstą, zdoła powstrzyma przemoc, zanim sam stanie się ofiarą?,,
Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 3 ksiazka,,W Cieniu Czarnobyla,,
stan nowiutenka  str 336  okl ze skrzydelkami
cena wywol 7 zl                       kup teraz plus 2 zl 
nowa wywol 4 zl              kup teraz plus 1 zl
 
                                         W cieniu Czarnobyla - Hesserus Madeleine

,,Zakazana strefa rozciągająca się wokół Czarnobyla to straszne miejsca, w którym ucichły zegary i słychać tylko brzęczenie liczników Geigera. Wciąż jeszcze istnieje tam jednak przyroda, która z potężną siłą odzyskuje władzę nad opuszczonymi wsiami i miastami.

Pewnego dnia zjawia się tam Katarina. Jest biologiem i będzie pracować w międzynarodowym instytucie badawczym. Od wybuchy reaktora w elektrowni atomowej upłynęło już kilka lat. Naukowcy starają się ustalić, jakie procesy zachodzą na terenach, gdzie doszło do skażenia.

Zespół naukowy tworzą: Ukrainiec Grigorij, który dorastał w okresie istnienia Związku Radzieckiego. Oboje z Katariną zakochują się w sobie, a ich pełen emocji związek wywołuje całą serię zdarzeń, które mają wpływ na pracę i stosunki panujące w całym zespole badawczym. W zetknięciu ze wzbudzającą niepokój przyrodą Katarina i Grigorij coraz bardziej zbliżają się do pewnego bolesnego punktu, w którym daje o sobie znać przeszłość, co może doprowadzić do nieszczęścia. Naukowa rzeczowość będzie musiała stanąć do walki z tym, co nieracjonalne, a rozum z uczuciem.,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 4 ksiazka ,,Bogowie Alabamy,,
stan bardzo dobry plus   piekny bialy papier
str 264 okladka za skrzydelkami
cena wywol 2 zl                          kup teraz plus 0,50 gr
                                                                   
                                          Bogowie Alabamy - Jackson Joshilyn
Link to comment
Share on other sites

       Polecam
Num 5 ksiazka ,,Pamiętnik Frani Maj,,
stan bardzo dobry  nowa   str 240
mnostwo opowiesci,zdjęć..ciekawostek 
cena wywol 12 zl                          kup teraz plus 2 zl   
nowa cena wywol 6 zl                 kup teraz plus 1 zl
 
                                          Niania. Pamiętnik Frani Maj
,,Przygody Frani Maj, opowiedziane przez nią samą, dzień po dniu, a wszystko, jak w serialu, zaczyna się od dwóch katastrof:
„Sytuacja wygląda tak, że dziś, w ciągu dosłownie jednej minuty straciłam wszystko – chłopaka i pracę. W sumie dwie najważniejsze rzeczy. Nie wiem, sama nie wiem, jak to się stało, całe życie wreszcie sobie poukładałam – i co? I szast-prast, zniknęło wszystko. „
Humor, żywiołowość i bezpośredniość zapisków czynią z tego nietypowego diariusza smakowity kąsek nie tylko dla wielbicieli serialu. Czytelniczki, które nie lękają się kulinarnych wyzwań, z pewnością wypróbują przepisy. Dzięki niezastąpionej Franciszce Maj przyjemność lektury i uczta dla podniebienia gwarantowane!
„Ja też w sumie jestem pisarką. Konsekwentnie prowadzić dziennik nie każdy by umiał. Nie każdy, ja to kiedyś wydam i wszyscy się zdziwią, przysięgam. Nie dałam pisarzowi do czytania, bo jeszcze by zerżnął jakieś fragmenty ze mnie, ale mogę powiedzieć, że się zaczęłam obracać w środowisku pisarzy.”
Niania Frania wie, że na smutki najlepsze jest pisanie, żadne tam wydumane terapie, które w dodatku kosztują majątek. A ona nie może sobie pozwolić na taki zbytek – nie dość, że zerwał z nią narzeczony, to jeszcze straciła pracę… Kupiła więc zeszycik i zaczęła prowadzić pamiętnik. I od razu jej życie nabrało rozmachu. Dostała pracę jako niania w pięknej willi na warszawskim Mokotowie. Mieszka w niej kamerdyner Kondzio, trójka uroczych dzieciaków i ich ojciec – Maks Skalski, nieziemsko przystojny producent seriali. Idealny kandydat na męża – myśli Frania, tylko jak złowić go w swoje sidła? Nie będzie to łatwe, bo ząbki na niego ostrzy sobie także jego atrakcyjna współpracownica. Ale Frania Maj łatwo się nie poddaje. Przede wszystkim perfekcyjny makijaż i gustowny ubiór. Do tego odrobinka zazdrości, czyli a to randka z maklerem giełdowym, a to z gangsterem z Pragi. I oczywiście smakowite delikatesy, na które przepisy do pamiętniczka troskliwie wpisuje mama Niani Frani: bałabuchy ze wsi Tryńcza, ozór mamy Teresy, serniki i paszteciki. Prawda stara jak świat, że przez żołądek do serca mężczyzny..,,
 
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Książki Drugi Maleńki Dla Lunki Zajrzyj Dobrodzieju 20.10
  • Nadziejka changed the title to ,,Pamiętnik Frani Maj,,! Książki Drugi Maleńki Dla Lunki Zajrzyj Dobrodzieju 20.10
  • Nadziejka changed the title to kropka73 Serca Wielkiego Dziekuje Za Cegielki Szczescia!,,Pamiętnik Frani Maj,,! Książki Drugi Maleńki Dla Lunki Zajrzyj Dobrodzieju 20.10
  • Nadziejka changed the title to kropka73 Serca Wielkiego Dziekuje Za Cegielki Szczescia! Obniżam ceny ksiażek,,Pamiętnik Frani Maj,,6 zl.Kramik Drugi Dla Lunki 20.10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...