Jump to content
Dogomania

~ TERI - MA DOMEK :) terierkowata mała sunia


malagos

Recommended Posts

Dnia 7.11.2022 o 09:20, malagos napisał:

A może masz jakiegoś psiaka do podmienienia w miejsce Teruni?

Wyróżnienie trwa do środy. Nawet przez ten czas nie będzie odświeżone, więc myślę, że nie ma potrzeby, aby podmieniać;). Ogłoszenie powisi jeszcze dzisiaj i jutro je zdejmę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znów proszę po pomoc....

Od 3 tyg w gminnym kojcu siedzi pies - tak zwyczajny do bólu, i taki wystraszony...Nie ma szans na adopcję, bo cofa się przed ręką, absolutnie nie zna smyczy, nie jest młodzikiem. Serce walczyło z rozumem, i niestety....serce wygrało 😞 Znów to przekonanie, że jak ja nie pomogę, to nikt nie pomoże...

Obiecuję sobie, ze to ostatni raz, że nie mam już siły, że za stara jestem na szarpanie się z dużym psem, a ceny karmy wariują, a ja mam małą emeryturę...

Więc proszę o pomoc - kilka puszek mokrej karmy..

20221116_091155.jpg

20221116_091231.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy założyć mam wątek Aresowi, czy dać ewentualne rozliczenie tetaj. Mam po Teri 100 zł od jej pani, na fb na ogłoszenie zareagowały 2 osoby - jak przyślą karmę, to pokażę. 

Postępów na razie brak, choć jedno dobre - poprzedniej nocy zrobił 8 kup! i to nieciekawych. Dziś czyściutko w kojcu, buda za to obsikana ze wszystkich stron. Nie podchodzi do ręki, ale cieszy się na widok psów. Na przyjeżdżające samochody ujada. Do miski podejdzie, jak postawię i wyjdę z kojca. Jeszcze poczekamy na przypięcie smyczy, nie ma pośpiechu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 09:47, malagos napisał:

Nie wiem, czy założyć mam wątek Aresowi, czy dać ewentualne rozliczenie tetaj. Mam po Teri 100 zł od jej pani, na fb na ogłoszenie zareagowały 2 osoby - jak przyślą karmę, to pokażę. 

Postępów na razie brak, choć jedno dobre - poprzedniej nocy zrobił 8 kup! i to nieciekawych. Dziś czyściutko w kojcu, buda za to obsikana ze wszystkich stron. Nie podchodzi do ręki, ale cieszy się na widok psów. Na przyjeżdżające samochody ujada. Do miski podejdzie, jak postawię i wyjdę z kojca. Jeszcze poczekamy na przypięcie smyczy, nie ma pośpiechu.

Potrzebuje biedak trochę czasu, żeby się nauczyć życia w "normalnym" świecie, bez strachu.

Wyślę grosik na puszki dla niego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...