Jump to content
Dogomania

~ TERI - MA DOMEK :) terierkowata mała sunia


malagos

Recommended Posts

Dnia 27.10.2022 o 12:14, Tyśka) napisał:

Swietna owczareczka. Nie wygląda na seniorkę na tym zdjęciu;) Miłość odmładza. 

malagos, ogłosić Teri?

Teri ma jedno ogłoszenie, na Warszawę, pewnie jutro wygaśnie wyróżnienie 😞

https://www.olx.pl/d/oferta/mix-teriera-nieduza-mloda-suczka-szuka-domu-CID103-IDRu0eO.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 20:58, Tyśka) napisał:

Mogę dorobić na jakieś miasto. 

Tysiu kochana, to jeśli możesz zrobić i wyróżnić na maxa - oddam zaraz kasę.

Wymyśl proszę jakiś tekścik, Ty masz fajne pomysły 🙂 Na mejla prześlę Ci kilka zdjęć, których ja nie użyłam do ogłoszenia. I daj na Legionowo (to niedaleko Warszawy, a do nas nie 100, a 70 km). Koniecznie podaj miejscowość - Krasnosielc. 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam. Urządziliśmy ekspresowe odwiedziny moich rodziców (dzisiaj w nocy wracamy do siebie, przyjechaliśmy w sobotę), ostatni raz juz w tym roku, więc czasu brakuje... nie zaglądam na telefon za bardzo.

Teri jako Teli na Legionowo: https://www.olx.pl/d/oferta/4-letnia-9-kg-wysterylizowana-i-domowa-teli-mix-jag-terrier-CID103-IDRE50u.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 11:37, Tyśka) napisał:

Przepraszam. Urządziliśmy ekspresowe odwiedziny moich rodziców (dzisiaj w nocy wracamy do siebie, przyjechaliśmy w sobotę), ostatni raz juz w tym roku, więc czasu brakuje... nie zaglądam na telefon za bardzo.

Teri jako Teli na Legionowo: https://www.olx.pl/d/oferta/4-letnia-9-kg-wysterylizowana-i-domowa-teli-mix-jag-terrier-CID103-IDRE50u.html

Dzięki, Tysiu, dzięki serdeczne! Ile kaski przelać?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 20:07, Tyśka) napisał:

Dopiero będę wyróżniać. Czy wyróżnić na razie na tydzień za 6,29 zł czy od razu na miesiąc za 24,93zł? Nie mam promocji, dawno nie miałam... 😞

No właśnie ja też już dawno promocji nie  miałam..... chyba za często korzystam, więc uznali, że nie dadzą ....

trzymam kciuki za domek dla Teri :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 20:07, Tyśka) napisał:

Dopiero będę wyróżniać. Czy wyróżnić na razie na tydzień za 6,29 zł czy od razu na miesiąc za 24,93zł? Nie mam promocji, dawno nie miałam... 😞

Tysiaku, zaraz przeleję Ci kasę, tylko ile? Te 6,29?

Link to comment
Share on other sites

Oj, jakoś mi smutno bez Teruni - ale wiem, ze trafiła dobrze 🙂 Najważniejsze, że teraz grzeje dupkę na fotelu, ma młodą panią do spacerowania, i jej mamę do karmienia 🙂

Panie zostawiły  100 zł na wydatki dla przyszłych psiaków. W kojcu gminnym nadal ten duży młody pies (Tomek go nazwał wulkan, z powodu ogromnej energii) i od 4 dni drugi - też wilkowaty, ale taki smutny. Już mam o czym myśleć... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...