Jump to content
Dogomania

Maluch w DS we Wroclawiu. Bąbelek bez mamusi pojechał do Szafirki. Jak da sobie radę?


Poker

Recommended Posts

Już wróciłam.Bąbelek ma dom.

Pani z partnerem i 10. letnią córką. Inicjatorem adopcji psa był pan. Pani z dziewczynką też bardzo na tak i zaangażowane.

Piesio będzie mieszkał w bloku, dookoła są zielone tereny,  bardzo blisko duży gabinet wet.

Bąbel, bo imię chyba zostanie, będzie zostawał sam najwyżej na 6 godzin, ale pan ma możliwość wpadania do domu w trakcie pracy.

Na wakacje będzie jeździł z panią na Podlasie, bo tam jest cała rodzina.

Mam nadzieję, że do 3 razy sztuka i Bąbelek będzie miał dom na zawsze.

Państwo jadą po niego dzisiaj.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj pusto w domu bez Bąbelka. Wczoraj jeszcze byłam w szoku po tak szybkim rozstaniu (w południe się dowiedziałam, a po 16 już pojechał). Wierzę, że będzie kochany, tak jak był przez nas, moja córka narysowała i przekazała Pani laurkę, aby przypominała Bąbelkowi o nas 🙂 Wydałam go z szelkami, książeczką, ulubioną zabawką i karmą na 2 dni. Trzymaj się słodziaku.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z DS Bąbelka Wszystko jest w porządku. Maluch wybrał sobie miejscówkę w pokoju młodszej pańci.  Jak na razie nie niszczy  i ogólnie jest grzeczny. Załatwia się na podkład albo na dworze. W domu jest odważny , na spacerze widać po nim lęk, ale pomału ogarnia ruch uliczny.

Obcy ludzie na spacerze mówią o nim " o , jaki fajny Bąbel" . Wygląda na to ,że imię ma trafione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...