Jump to content
Dogomania

Inka i jej szczeniak Usia – niechciane, porzucone na podzamojsiej wsi, czy w niedalekiej przyszłości staną się dla kogoś całym światem? Inka zamieszkała we Wrocławiu, a Usia w Dobrzykowicach pod Wrocławiem:):):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.10.2022 o 10:47, Alaskan malamutte napisał:

Na konto suniek wpłynęło 120zł z bazarku Gabi. Serdecznie dziękujemy!!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

 

Asiu, potwierdź proszę jeszcze na bazarku:

 

Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję 😘Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dwa zapytania o Inkę z Wrocławia - jeden tel. nie wart uwagi, drugi od młodych ludzi, wynajmowane mieszkanie, to byłby ich pierwszy wspólny pies. Bardzo przeżyłam historię z Cynką i jakoś od razu mam obawy, być może niesłusznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2022 o 19:41, Alaskan malamutte napisał:

Na konto sunieczek wpłynęło 130zł od Bogusik. Z całego serca dziękujemy!!kwiat-ruchomy-obrazek-0161

Asiu potwierdź proszę na wątku Luni ale kwotę 121,50zł bo tyle pozostało po niej pieniążków.

https://www.dogomania.com/forum/topic/356972-lunia-mała-suczka-wyrwana-z-rąk-patologiiod-260822-zamieszkała-w-swoim-domku-kdrezna/

Link to comment
Share on other sites

O Usię miałam dzisiaj chyba z 10 telefonów. sporo telefonów z Wrocławia. Wybrałam dwie rodziny. do jednej wysłałyśmy ankietę, już jest zwrot. 

Pani Ania z Inowrocławia. W domu pan, pani, córka 23 lata, która wyprowadza się do Poznania i zabiera sunie Karotkę, syn 17 lat i dziewczynki 9 i 7 lat. 

Rozmowa była bardzo sympatyczna, ankieta pełna ciepła i miłości. Wydaje mi się że to TEN domek dla Usi. 

Czy mamy kogoś w Inowroclawiu do wizyty?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...