Jump to content
Dogomania

Od dzisiaj nasza sunia ma na imię Luna .Czarna sunia szuka przyjaciół i imienia. W końcu i do niej zaczyna uśmiechać się szczęście.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 26.09.2022 o 20:28, Nadziejka napisał:

 Psinuniu sciskam za wszystko                                                                                                Joasiu poleciala już moja deklaracja 15 zl

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 11:25, Tola napisał:

Suczka nie ma założonej obroży, pracownicy wynieśli ja w klatce z boksu. Podałam w oddzielnej siatce  - szeroka smycz i obrożę. 

Bardzo się martwię, bo skoro niesli ją w klatce, to chyba najłatwiej nie było i mogą być problemy. W zależności od tego, o której dojadą, to sunia albo od razu zostanie przeniesiona do naszego auta, albo jeśli ja jeszcze będę z córka na badaniu, musi być przeczekac w mieszkaniu mojej starszej córki. Oby dala się przenieść na rękach Andrzejowi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 11:35, Grażka123 napisał:

Wreszcie wiadomość, chyba dobra, ale strach w ochach ogromny. Sunia śliczna ale pyszczek siwy.

Czekam na dalsze wieści.

Często te, które mają białe znaczenia na łapkach, maja tez białe włosy na pysiu. To je wizualnie postarza. Sunia wczesniej byla zczytana jako 7 letnia, wiec w kwiecie wieku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...