Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Nie jest za chudy. Jego prababcia mogła zapatrzyć się na jakiegoś OMC (O Mało Co) malinois albo chartopodobnego psa. Ma nie calkiem, ale OMC charcią klatkę, dość głęboką. Moje maliniaki uwielbiały właśnie tak się wylegiwać na grzbiecie w zabawie - i do spania też. Poślę fotkę Elik, to porówna...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

PS oczywiście Elik może te fotki tu dorzucić; ja tego już się nie nauczę, łatwiej mi charta uczyć pracy na śladach niż siebie czegoś nowego z obsługi komputera. Za to chętnie też, gdyby właściciele Agata mieli ochotę, pogadałabym z nimi o sposobach szkoleniowych na takie aktywne zwierzątka...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 09:20, Sowa napisał:

PS oczywiście Elik może te fotki tu dorzucić; ja tego już się nie nauczę, łatwiej mi charta uczyć pracy na śladach niż siebie czegoś nowego z obsługi komputera. Za to chętnie też, gdyby właściciele Agata mieli ochotę, pogadałabym z nimi o sposobach szkoleniowych na takie aktywne zwierzątka...

Bardzo dziękuję Sowa za chęć pomocy w szkoleniu Agata. Z pozwolenia na wklejenie maliniaków oczywiście skorzystam z przyjemnością  🙂  

1035931467_kartka3.jpg.f7f858345ea4a79387c354d61f0b963e.jpg

 

Dnia 19.03.2023 o 08:56, Sowa napisał:

Nie jest za chudy. Jego prababcia mogła zapatrzyć się na jakiegoś OMC (O Mało Co) malinois albo chartopodobnego psa. Ma nie calkiem, ale OMC charcią klatkę, dość głęboką. ...

Faktycznie sylwetka podobna i żebra też jakby lekko widoczne.  Przekonałaś mnie Sowa, ta chudość może się brać z podobieństwa do rasy.

Colombo.jpg.4e0459e16f831aff3811a6e6f28918b2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 12:57, Sowa napisał:

Jeśli jest cudakiem, to tym bardziej jakieś podobieństwo jest... Trzeba będzie mu dawać ciągle nowe zajęcia, żeby sam nie szukał, co by tu jeszcze zwojować.

..

Zadzwonię i powiem o Twojej cennej propozycji  🙂  Dzięki wielkie    1012553934_BeDzikujCi.png.1aae0620c304efb85b5bdb9c8c933a70.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 07:49, Tola napisał:

Cieszą te pierwsze wieści z domu Agata🙂 Adopcja przemyślana, Agat szybko otwiera się na nowości, powinno być dobrze. Zdjęcia, które dostałam nie wrzucam,  bo już jest tutaj takie. 

Nie spodziewałam się, że Agat tak szybko znajdzie swoją rodzinę, a właściwie, że to jakaś rodzina tak szybko znajdzie i pokocha Agata. Byłam przygotowana na dłuższe poszukiwania, tym bardziej cieszy ta adopcja  🙂    

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Agata pojawiły się poniższe kwoty:

   20,00 od  b-b  deklaracja  III  -  15.03.
   20,00 od  seramarias deklaracja  III  -  27.03.



      Bardzo serdecznie dziękuję 

                                                                     dziękuję2.png  

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.

...Chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie suni, którą Martusia już kilka razy pokazywała na wątku zamojskim. Sunię i jej synka. Oboje od ubiegłego lata przebywają w przechowalni (co za paskudna nazwa ) w miejscowości Hutki. Sunia ma dopiero 4 lata, jeszcze kawał życia przed nią, a tam, na tym pustkowiu koło lasu, nie ma absolutnie żadnych szans na adopcję, jak również jej szczeniak. Zdziczeją na dobre i jeśli im nie pomożemy, jeśli nie zabierzemy ich stamtąd, zmarnują się ich szanse na normalne psie życie z człowiekiem.
Prawdopodobnie jest szansa na umieszczenie tej dwójki w hotelu, który przygotowuje się do współpracy z behawiorystą..  Myślę, że wspólnymi siłami uda się nam uratować te biedne psiaczki.

Mam ogromną, serdeczną prośbę do deklarowiczów Agata o pozostanie z Agatem jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie. Dajmy mu czas okrzepnąć w nowych warunkach i jeśli nic złego się nie wydarzy, to przelejmy nasze myśli i kasę na te dwa psiaczki z przechowalni. Dajmy im szanse na dobre psie życie.
 

Przypominam moją prośbę ponieważ jest szansa na miejsce  w hotelu po 15.04. Oczywiście, jak zwykle, warunkiem jest zgromadzenie deklaracji w kwocie 500,00 zł/m-c. Upłynęło już 2 tygodnie od adopcji Agata i jest mało prawdopodobne, aby Agat wrócił z adopcji dlatego bardzo proszę deklarowiczów Agata, aby przekazali swoje deklaracje na sunię.  Chciałabym jutro założyć dla suni wątek, ale nie wiem czy zdążę, dlatego bardzo proszę o deklaracja na tym wątku. Bardzo proszę uratujmy sunię od zdziczenia, podarujmy jej nowe, dobre życie u boku Człowieka, a nie w klatce pod lasem.
Rozważałam zaopiekowanie się także jej synkiem. Niestety nie dam rady 😞  Już jest w drodze do Polski sunia z Ukrainy, którą zobowiązałam się zaopiekować i za kilka dni przyjedzie do hotelu. Mogę podjąć się załatwienia dla niego hotelu, ale tylko to. 

Bardzo proszę o pomoc dla suni    464638591_prosz.jpg.4f7e55aeaa41cb5e00a4b2c285d9e292.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje dla Mary - suni z kojca spod lasu:

  20,00 zł  - b-b
  10,00 zł  - Nesiowata

 

Sunia odziedziczy numer konta po Agacie, wystarczy więc tylko w tytule przelewu zmienić imię psa z Agat, na Mary 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...