Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 9.03.2023 o 14:54, Jo37 napisał:

Agat ma dom. Bardzo sympatyczni ludzie. Pod nosem świetne tereny spacerowe. Mieszkanie w bloku a więc piętra niezbyt wysokie. 

Wczoraj nie dałem rady zajrzeć, a tu taka informacja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2023 o 23:03, Radek napisał:

Wczoraj nie dałem rady zajrzeć, a tu taka informacja. 

Oj zmiana, zmiana i to już wkrótce   🙂 

W przyszłym tygodniu Agat pojedzie do swojego domku. Przyjedzie po niego p. Marcelina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Agata wpłynęły poniższe kwoty:


   60,00 od  koja  deklaracja  III-IV  -  6.03.
   30,00
od  siostry elficzkowa  deklaracja  III   -  10.03.
   10,00 od  jaguska  -  10.03.
   50,00 od  Keyuta  deklaracja  III   -  11.03.


      Bardzo serdecznie dziękuję 

328378445_piekne-kwiaty2.jpg.e7fb1e4f7ce46fc3783c45b7de65c495.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Agata pojawiły się poniższe kwoty:


   30,00 od  kada  deklaracja  III  -  13.03.
   80,00
od  MALWA  deklaracja  I-IV   -  10.03.
   50,00 od  Pani Iwony z Sosnowca  -  14.03.
   20,00 od  b-b  deklaracja  III  -  15.03.
   20,00 od  seramarias deklaracja  III  -  27.03.



      Bardzo serdecznie dziękuję 

3389816_a72cf669.jpg.b757184e184c9ea1c4e42e178ad15cea.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wszystko wskazuje na to, że nasz Agacik w piątek tj. 17.03. pojedzie do swojego domu, który zapowiada się bardzo dobrze. Martusia przychyliła się do mojej prośby i umowę adopcyjną przygotuje Fundacja ZEA za co bardzo dziękuję.
W tym miejscu chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie suni, którą Martusia już kilka razy pokazywała na wątku zamojskim. Sunię i jej synka. Oboje od ubiegłego lata przebywają w przechowalni (co za paskudna nazwa
) w miejscowości Hutki. Sunia ma dopiero 4 lata, jeszcze kawał życia przed nią, a tam, na tym pustkowiu koło lasu, nie ma absolutnie żadnych szans na adopcję, jak również jej szczeniak. Zdziczeją na dobre i jeśli im nie pomożemy, jeśli nie zabierzemy ich stamtąd, zmarnują się ich szanse na normalne psie życie z człowiekiem.
Prawdopodobnie jest szansa na umieszczenie tej dwójki w hotelu, który przygotowuje się do współpracy z behawiorystą..  Myślę, że wspólnymi siłami uda się nam uratować te biedne psiaczki.

Mam ogromną, serdeczną prośbę do deklarowiczów Agata o pozostanie z Agatem jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie. Dajmy mu czas okrzepnąć w nowych warunkach i jeśli nic złego się nie wydarzy, to przelejmy nasze myśli i kasę na te dwa psiaczki z przechowalni. Dajmy im szanse na dobre psie życie.

 

Za podarowaną pomoc i trwanie przy Agacie bardzo serdecznie Wam dziękuję. Dzięki Wam kolejny psiak dostanie nowe, dobre życie. 

 

 

885736076_dzikujejestecie2.jpg.ea9fbf14e23cfffbdddfd2a86aea19de.jpg    1220568320_dzikujzserca.gif.368e382f7cedc48d1a2241799673f2c2.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2023 o 18:03, b-b napisał:

Ja wczoraj przelałam stałą za III.

Jeśli Agat zostanie w DS to deklarację przekażę na sunię z synkiem.

Bogusiu, bardzo serdecznie dziękuję Ci za tą deklarację    1495077915_buziakdlaCiebie.jpg.d9a028747cb402ed75cc84f4fbe3cada.jpg 

To dla tych psiaczków początek drogi do hotelu, a w końcu do własnego domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2023 o 12:29, elik napisał:

Kochani, wszystko wskazuje na to, że nasz Agacik w piątek tj. 17.03. pojedzie do swojego domu, który zapowiada się bardzo dobrze. Martusia przychyliła się do mojej prośby i umowę adopcyjną przygotuje Fundacja ZEA za co bardzo dziękuję.
W tym miejscu chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie suni, którą Martusia już kilka razy pokazywała na wątku zamojskim. Sunię i jej synka. Oboje od ubiegłego lata przebywają w przechowalni (co za paskudna nazwa
) w miejscowości Hutki. Sunia ma dopiero 4 lata, jeszcze kawał życia przed nią, a tam, na tym pustkowiu koło lasu, nie ma absolutnie żadnych szans na adopcję, jak również jej szczeniak. Zdziczeją na dobre i jeśli im nie pomożemy, jeśli nie zabierzemy ich stamtąd, zmarnują się ich szanse na normalne psie życie z człowiekiem.
Prawdopodobnie jest szansa na umieszczenie tej dwójki w hotelu, który przygotowuje się do współpracy z behawiorystą..  Myślę, że wspólnymi siłami uda się nam uratować te biedna psiaczki.

Mam ogromną, serdeczną prośbę do deklarowiczów Agata o pozostanie z Agatem jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie. Dajmy mu czas okrzepnąć w nowych warunkach i jeśli nic złego się nie wydarzy, to przelejmy nasze myśli i kasę na te dwa psiaczki z przechowalni. Dajmy im szanse na dobre psie życie.

 

Za podarowaną pomoc i trwanie przy Agacie bardzo serdecznie Wam dziękuję. Dzięki Wam kolejny psiak dostanie nowe, dobre życie. 

 

 

885736076_dzikujejestecie2.jpg.ea9fbf14e23cfffbdddfd2a86aea19de.jpg    1220568320_dzikujzserca.gif.368e382f7cedc48d1a2241799673f2c2.gif

                                         💓 🍀👍 💓🍀 

      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 09:47, agat21 napisał:

Jak się trochę finansowo odbiję od dna z moimi psiakami, to na sunię z przechowalni przeleję tę brakującą stówę z obiecanych Agacikowi 350 zł. On na szczęście nie odczuł braku tej stówy, a suni może się bardzo przydać.

Dzięki Agatko, wielkie dzięki    1083878531_BeDzikujCi.png.79d9e9c63b02052172ed5a5859560329.png

Ona na razie ma tylko jedna deklarację więc kasa bardzo się jej przyda.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 10:12, Gabi79 napisał:

Ale emocje, dziś wielki dzień Agacika. Jeśli chodzi o sunię i jej synka, cudowni są. Kocham takie "buraski". Za jakiś czas zrobię bazarek, muszę posegregować ciuchy.

Tak, dla Agacika, a i dla mnie, to dzień wielkich emocji. Jak zwykle w takich chwilach bardzo się cieszę, ale i bardzo boję czy wszystko ułoży się jak najlepiej dla psiaka. Mam nadzieję, że tak będzie.
Bardzo będę wdzięczna Gabrysiu za bazarek dla suni. Bardzo liczę na wsparcie dla niej. Bez deklaracji nic nie da się dla niej i jej synka zrobić, aby poprawić ich los.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...