Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 23.02.2023 o 10:34, elik napisał:

To chyba te rosnące ceny wszystkiego tak zniechęcają do adopcji. Utrzymanie zwierzaka kosztuje, a teraz to kosmiczne ceny  😞 

Bardzo zdrożała karma, ale najbardziej chyba widać u weta i przy zakupie leków. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie coś drgnęło. ale nie wiem czy we właściwym miejscy 🙂 
W ubiegłym tygodniu miałam zapytanie o Agacika. Po krótkiej rozmowie podałam pani nr telefonu do hotelu. Pani na tyle zainteresowała się Agacikiem, że wczoraj była z partnerem w hotelu, żeby poznać Agata. Przyjechali z Warszawy. Byli n długim spacerze z Agatem i wolontariuszka z hotelu. Pani ma 30 lat mieszka w Warszawie w okolicy Pól Mokotowskich. Na mieszkanie 45 m2 , ale na 3 piętrze i w budynku nie ma windy 😞 
Jak myślicie, czy warto robić wizytę PA, czy od razy odmówić? Agat to spory psiak i może z wiekiem mieć problemy z łapkami.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy rzut wydaje się, że dziewczyna ok. Miała już piesa, chciało się jej z Warszawy jechać kilkaset km do hotelu, w razie wyjazdu psem opiekowałaby się mama. Ale na ile sensowna to dopiero okazałaby wizyta.

Czyli robimy wizytę?

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, jeśli Pani wydaje się ok, warto zrobić wizytę.

Znam mnóstwo osób, które mają duże psy i mieszkają na 2gim, 3cim piętrze.

A Agacik to raczej większy średniak.

Np. Syriuszek mojego brata jest sporo większy od labradora, a mieszka na wysokim drugim piętrze.

Najważniejsi są ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za moje milczenie, ale od jakiegoś czasu jestem zajęta bardziej niż wtedy, gdy pracowałam zawodowo.  Dzisiaj miałam termin rehabilitacji i i przyszli panowie do remontu łazienki, choć mieli przyjść w pierwszych dniach marca. Wczoraj po południu zadzwonił pan i powiedział, że przyjdą jutro, czyli dzisiaj. Oczywiście, że mi to odpowiada, ale nic do remontu nie przygotowane. Pracowaliśmy do późnych godzin nocnych i jeszcze dzisiaj, a i to nie wszystko udało się nam powynosić, zabezpieczyć. Najbliższy tydzień, półtora będę mieszkać jak na pobojowisku. Dobrze, że większość fantów z bazarku już wysłałam.    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2023 o 18:49, Jo37 napisał:

Pani jest teraz za granicą. Zadzwoni do mnie w poniedziałek i wtedy się umówimy.

Wspominała, że się wybiera za granicę dla tego zapytałam kto w razie wyjazdów opiekowałby się Agatem i odpowiedziała, że jej mama. Nie sądziłam, że tak szybko wyjeżdża.

Bardzo dziękuję Joasiu      985330198_dzikujzserca2.gif.f6dd693bd654f1c31c3395895dcb0578.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2023 o 15:42, elik napisał:

Martusia poprosiła Jo37 o zrobienie tej wizyty. Mam podać nr telefonu i Joasia umówi się z panią na spotkanie.

   2140823735_dzikujlicznie.png.c3b7cf35a3e4f79e1177344d717fbac6.png  Joasiu  🙂 

Dobra wiadomość, jeśli nawet nie będzie to dom dla Agata to dobrze że jest zainteresowanie. Wiem, że Joasia dobrze dom sprawdzi i da właściwą rekomendację.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2023 o 11:39, Grażka123 napisał:

Dobra wiadomość, jeśli nawet nie będzie to dom dla Agata to dobrze że jest zainteresowanie. Wiem, że Joasia dobrze dom sprawdzi i da właściwą rekomendację.

Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy zgodziła się zrobić to spotkanie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Konto Agacika zasiliły poniższe wpłaty:

   50,00 od  Pani Iwony z Sosnowca.  deklaracja  II   -  22.02.
   20,00 od  seramarias  deklaracja  II   -  27.02.
   30,00 od  jaguska   -  3.03.


      Bardzo serdecznie dziękuję 

835363088_dlaWaslove.jpg.b0b34e507d3653d3f6f4b8b82dbe5dd0.jpg   1035127843_dziki1.png.6ae521b15533878e49b19430848da372.png


   oraz
      20,00 od  elik  deklaracja  III  -  2.03.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...