Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 21.01.2023 o 22:48, Sowa napisał:

Dla zainteresowanych historią Malutka - Malutek żyje i ma zamiar nadal żyć. Ponad dwie doby antybiotyków i kroplówki w ogrzewanym - jak by to nazwać - małym kennelu i Malutek wrócił do domu. Ogrzewanie było konieczne - on już się zapadał i tracił ciepło ciała. Lecznica Bajeczna w Krakowie wyciągnęła go piąty raz na świat. Gdyby Malutek był kotem i miał 7 żyć (jak podobno mają polskie koty) to jeszcze zostały mu dwa.

 

 

dla

Dzielny Malutek, Sowa i weci.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2023 o 22:45, agat21 napisał:

Życzę Agacikowi jakiegoś sensownego telefonu. A potem domu. To taki fajny pies 🙂

Dzięki Agatko   952661499_dajekwiat.gif.452428155bef6176733984c1b619d4c2.gif   Czekamy, czekamy, czekamy...  Michu doczekał się na swój dom po roku bez kilkunastu dni. Agat też się doczeka. Nie ma innej opcji  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2023 o 22:52, Tola napisał:

Na koncie ZEA  jest wpłata 100 zł od Grażka123 (10.01.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

 

Dnia 28.01.2023 o 21:09, Tola napisał:

💙Jest wpłata 100 zł (05.12.) za dwa miesiące od Grażka123 - przepraszam za pomyłkę.

Wielkie dzięki za wiadomość  🙂   

Grażka123  bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla Agata

462630975_dlaciebiebukietczerwonychr.gif.0029403414502e181f517c0bf9ad56a5.gif
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2023 o 12:36, Grażka123 napisał:

Mam trochę zajęć więc nie zawsze na bieżąco śledzę wątek Agata ale moje zainteresowanie jego losami trwa. 

Podaję moje wpłaty dla niego: 28.10.22 wpłata 50,00 zł, 05.12.22 wpłata 100,00 zł, 10.01.23 100,00 zł, razem z wpłatą mojej znajomej Wiesi (200,00 zł) daje to zabezpieczenie faktury za hotelowanie do zapłacenia z Fundacji. Rozmawiałam też z moimi sąsiadami. W listopadzie znaleźli przywiązanego w krzakach w pobliżu ich domu młodego pieska średniej wielkości. Został przewieziony do gminnego przytuliska ale oczywiście właściciel się nie zgłosił i groziło mu przewiezienie do schroniska. Sąsiedzi zdecydowali się zająć jego losem i umieścili go w pobliskim hoteliku na własny koszt. W związku z tym nie mogą płacić jeszcze na Agata. Agat jak widzę jest na razie zabezpieczony finansowo więc ich rozumiem. Będę z miarę możliwości uzupełniała wpłaty dla Agata.

 

Dnia 15.01.2023 o 13:20, elik napisał:

Na PW zapytałam tylko o wpłaty od Twoich znajomych, w imieniu których deklarowałaś wpłaty po 100,00 zł miesięcznie, a nie wpłynęła żadna kwota. Zapytałam, żeby mieć jasność w finansach. Jestem pełna uznania dla Twoich znajomych, że zapewnili psiakowi pobyt w hotelu   🙂 
Na koncie Fundacji jest 350,00 zł, a miesięczny pobyt Agata w hotelu to koszt 500,00 zł więc do zapłacenia faktury za hotel ze środków zgromadzonych na koncie Fundacji jeszcze trochu brakuje.

Stałych deklaracji wpłacanych na moje konto jest na kwotę 380,00 zł w tym jedna  deklaracja 50,00 zł wpłynęła tylko za X.2022  + Twoje 50,00 zł wpłacane na konto Fundacji + jeszcze przez 3 miesiące będzie wpłacana deklaracja po 10,00 zł. Czyli  przez 3 miesiące Agat będzie otrzymywał po 440,00 zł, a potem 430,00. Być może trzeba będzie skorygować tę kwotę  o 50,00 zł, jeśli nie będzie  kontynuowana deklaracja, która jest wpłacona tylko w X.2022 r. Jeśli tak się stanie to Agat będzie otrzymywał miesięcznie 380,00 zł.
Braki deklaracji stałych uzupełniają wpłaty jednorazowe, które już są na koncie w kwocie 1300 zł. Wystarczy na dopłaty do hotelu przez 10 miesięcy. Oby tylko nie pojawiły się jakieś nieprzewidziane potrzeby  🙂 

Wpłaty Grażka123 potwierdzałam na wątku: wpłata 200 zł jest potwierdzona  na str.18, wpłata 50zł  - na str. 20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy coś by dało dopisanie informacji, że gdyby ktoś chętny na psa miałby ochotę za zajęcia ze szkoleniowcem w Krakowie, to te zajęcia będą nieodpłatne. Niektórzy ludzie korzystają z radością, inni uważają, że nie potrzebują żadnej pomocy. A najgorsze, że niejeden świeżo upieczony właściciel psa sądzi, że wystarczy raz coś pokazać i już problem załatwiony... bez dalszej własnej pracy, krok po kroku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 00:13, Sowa napisał:

Nie wiem, czy coś by dało dopisanie informacji, że gdyby ktoś chętny na psa miałby ochotę za zajęcia ze szkoleniowcem w Krakowie, to te zajęcia będą nieodpłatne. Niektórzy ludzie korzystają z radością, inni uważają, że nie potrzebują żadnej pomocy. A najgorsze, że niejeden świeżo upieczony właściciel psa sądzi, że wystarczy raz coś pokazać i już problem załatwiony... bez dalszej własnej pracy, krok po kroku.

Serdecznie dziękuję, może to być zachęcające   516197684_dajekwiat.gif.48b06cdab85cec4e4b0e9e3e728781ad.gif  Pomyśle nad tym, jak to zapisać.
Tak myślę, jak dotrzeć do p. Zuzanny z Krakowa, która wspierała Micha, a początek był taki, że zaproponowała przyjęcie go na DT, czy może nawet DS. Na przeszkodzie stanęło to, że mieszka w kamienicy bez windy, a Michu Miał problemy z chodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze druga możliwość - krótki filmik pokazujący, że pies przybiega na zawołanie, siada przed człowiekiem - był taki filmik chyba jeszcze w schronisku  z wolontariuszką nakręcony. To działa - i na stronie wolontariuszy krakowskiego azylu takie filmy pomogły znaleźć dom i w Gdańsku także. Nie tylko przytulanie, głaskanie, ale pokazanie, ze pies przybiega, siada, ładnie chodzi na smyczy,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...