Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 6.01.2023 o 16:26, Aska7 napisał:

Tak. Nie ma takich na olx. Trzeba zaciekawić. 

 

Dnia 9.01.2023 o 22:10, Radek napisał:

No mnie by zaciekawiło. 

No i udało się. Dzisiaj był pierwszy telefon o Agata. Niestety facet naraził psa na cierpienie i śmierć przez własną głupotę. Szedł z nim wzdłuż autostrady bez smyczy...  To nie jest odpowiedni opiekun dla żadnego psa. Agat ma mieć szczęśliwe i długie życie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2023 o 17:24, Sowa napisał:

Jeśli sam się do tego przyznał, to raczej drugi raz czegoś takiego nie zrobi. Kwestia jak o tym powiedział.

 

Mimo wszystko wole nie ryzykować.
Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby spacerować z psem wzdłuż autostrady w dodatku bez smyczy. Jak nie ta, to inna głupota może przyjść chłopakowi do głowy, bo jak można sądzić, nie potrafi przewidywać skutków własnego postępowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2023 o 16:22, elik napisał:

Modelowy model, a póki co był o niego tylko 1 telefon i to nie do przyjęcia, choć Agat ma 3 wyróżnione ogłoszenia

U mnie właśnie skończyło się wyróżnienie.

Wstawię zaraz nowe zdjęcie może jako główne?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2023 o 19:41, Tola napisał:

U mnie właśnie skończyło się wyróżnienie.

Wstawię zaraz nowe zdjęcie może jako główne?

U mnie telefon odezwał się po raz pierwszy w sprawie Agata, gdy wstawiłam jako główne zdjęcie Agata wywalonego na grzbiet, tak jak poradziła Aska7. Widocznie takie nietypowe zdjęcie zaciekawiło. Ale takie samo zdjęcie główne mogłoby spowodować usunięcie ogłoszenia. Może na razie wstaw to najnowsze zdjęcie siedzącego Agata, a poproszę o więcej takich zdjęć w nietypowych pozach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...