Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 29.11.2022 o 16:26, elik napisał:

Nie dostałam obiecanych informacji.  Jeśli nie dostanę do jutra, to się przypomnę..

I co z tym kompendium? Wiek, waga, wzrost, nastawienie do ludzi (dzieci, dorosłych, znajomych, obcych), nastawienie do psów i innych zwierząt, chodzenie na smyczy, zachowywanie czystości, zostawanie samemu, umiejetnosc odpoczywania, jaki temperament?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

I co z tym kompendium? Wiek, waga, wzrost, nastawienie do ludzi (dzieci, dorosłych, znajomych, obcych), nastawienie do psów i innych zwierząt, chodzenie na smyczy, zachowywanie czystości, zostawanie samemu, umiejetnosc odpoczywania, jaki temperament?

Dane dostałam na Messengera.

Wiek około 3 lata, waga 21 kg, w kłębie 57 cm, wykastrowany, zaszczepiony p/wściekliźnie i chorobom wirusowym.
W domu grzeczny, nie niszczy, w stosunku do człowieka uległy i szuka kontaktu z człowiekiem, nie ma problemów z kontaktami z psami, co do kotów myślę, że też nie będzie wykazywał agresji. Ładnie chodzi na smyczy, skupiony na człowieku. Na wybiegu uwielbia biegać i bawić się z psami. W domu najczęściej zachowuje czystość. Chętnie i łatwo się uczy komend. Bardzo się ekscytuje przy jedzeniu, ale nie broni zasobów.

 

Jest już ogłoszony jako Agat na Warszawę, to może na Kraków?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Agata:
 

AGAT  -  Warszawa  -  Tola    wyróżnione do 6.01.2023 r.        

https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-agat-z-duzym-potencjalem-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDS9RdI.html?bs=olx_pro_listing

Wyróżnienie

55329172_Agat2493.png.62771e70757a06b092416498b18d327e.png

 

KORAL  -  Wrocław Krzyki -  elik   wyróżnione do 6.01.2023 r.

https://www.olx.pl/d/oferta/koral-wspanialy-pies-szuka-opiekuna-ktory-go-pokocha-CID103-IDSd8eC.html?bs=olx_pro_listing 

Wyróżnienie

684341771_Agat94444.png.103ba9aca2c51c02b903d5f7ce47bbc8.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 09:20, Grażka123 napisał:

Agat super, czy już ustawiła się kolejka chętnych na adopcję?

Moje ogłoszenie nadałam dopiero przed chwilą, ale ogłoszenie Martusi jest od 3.12. i na razie nie miałam żadnego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 14:42, elik napisał:

Dane dostałam na Messengera.

Wiek około 3 lata, waga 21 kg, w kłębie 57 cm, wykastrowany, zaszczepiony p/wściekliźnie i chorobom wirusowym.
W domu grzeczny, nie niszczy, w stosunku do człowieka uległy i szuka kontaktu z człowiekiem, nie ma problemów z kontaktami z psami, co do kotów myślę, że też nie będzie wykazywał agresji. Ładnie chodzi na smyczy, skupiony na człowieku. Na wybiegu uwielbia biegać i bawić się z psami. W domu najczęściej zachowuje czystość. Chętnie i łatwo się uczy komend. Bardzo się ekscytuje przy jedzeniu, ale nie broni zasobów.

 

Jest już ogłoszony jako Agat na Warszawę, to może na Kraków?

 

 

Dziękuję. To zrobię na Kraków. Postaram się jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 20:05, rozi napisał:

Może lepiej póki co nie, skoro w hoteliku włosogłówka. Tego się nie wytępi raz dwa.

Myślę,że odzew na ogłoszenia też nie będzie taki szybki, a jeśli znalazłby się dom odpowiedni tzn. odpowiedni dla Agata i w nim zakochany, to poczeka, a w razie czego można zrobić badanie na obecność tych nieproszonych gości i może się okazać, że nasz Agacik jest czysty  🙂  A jeśli nie, to gość poczeka, a jeśli nie, to trudno mówi sie  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:23, Grażka123 napisał:

Pies jest super i nie ma co się spieszyć. Jest młody więc to inwestycja na lata i postarajmy się znaleźć domek jak najlepszy.

W wyborze domu dla psa nigdy się nie spieszę. Mój mąż, który często słyszy moje rozmowy ze zgłaszającymi chęć adopcji, mówi, że pewnie  łatwiej jest adoptować dziecko z domu dziecka, niż psa ode mnie   😄 I nie ma dla mnie znaczenia czy szukam domu dla młodego, ładnego psa, czy dla starszego. Jestem nawet bardziej wybredna, gdy szukam domu dla starszego pieska.    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:40, elik napisał:

W wyborze domu dla psa nigdy się nie spieszę. Mój mąż, który często słyszy moje rozmowy ze zgłaszającymi chęć adopcji, mówi, że pewnie  łatwiej jest adoptować dziecko z domu dziecka, niż psa ode mnie   😄 I nie ma dla mnie znaczenia czy szukam domu dla młodego, ładnego psa, czy dla starszego. Jestem nawet bardziej wybredna, gdy szukam domu dla starszego pieska.    

Tak trzymać! Domek na pewno będzie, najlepszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rejestracja czipa w bazie Safe-Animal.

Zauważyłam dzisiaj, że jest do wyboru rejestracja psa na rok, trzy lata i na zawsze. Oczywiście za każda opcję jest inna opłata: 59,00 zł na rok, 149,00 zł na 3 lata i 399,00 zł dożywotnio.
Wydaje mi się, że wprowadzono to dopiero niedawno. Jak rejestrowałam we wrześniu Cymusia, to była tylko jedna opcja - 59,00 zł.  Zarejestrowałam dotychczas 19 psów i nie otrzymałam powiadomienia o zmianie sposobu rejestrowania. Zastanawiam się, czy psiaki, które były rejestrowana na dotychczasowych zasadach, czyli według nowych zasad na rok, po roku zostaną wykreślone z bazy?

472794675_Agatrej_592.png.5429599734157b4eb4ed6b9648aba7ff.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...