Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 16.10.2022 o 12:25, elik napisał:

Powiedz proszę ile kosztuje, to przeleję tę kwotę na konto Fundacji. 

Pytałam dziś Tolę i możesz wziąć dla Agata jeden test, bo nie zostały jeszcze wykorzystane. Kosztuje 35 zł plus 7,50 zł za pół kosztu przesyłki. Wpłać proszę na konto ZEA, bo fundacja już się ze mną rozliczyła. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2022 o 16:28, Jaaga napisał:

Pytałam dziś Tolę i możesz wziąć dla Agata jeden test, bo nie zostały jeszcze wykorzystane. Kosztuje 35 zł plus 7,50 zł za pół kosztu przesyłki. Wpłać proszę na konto ZEA, bo fundacja już się ze mną rozliczyła. 

To już zostało ustalone z Martą.

826481351_Agattest.png.30e71c3b74ab6fd2558d8cf6f696aff1.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 09:44, mari23 napisał:

to już dzisiaj..... trochę więcej, niż godzina..... kciuki mocno zaciskam! ❤️ 

Stresuję się jak diabli, żeby wszystko poszło gładko, bez przeszkód  przestraszony3.gif.9eaab13d0b2482d429505965029d5dd0.gif

Pani Magda pojedzie z koleżanką więc Agacik będzie miał obstawę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 11:39, Tola napisał:

Agacik wyjechał że schroniska 😁🐾Było trochę problemów z założeniem szelek, które przywiozła pani Magda, więc pojechał tylko w obroży, która podałam. Szczęśliwej i spokojnej drogi♥️

Szczęśliwej drogi i szczęśliwego życia na wolności! ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 11:39, Tola napisał:

Agacik wyjechał że schroniska 😁🐾Było trochę problemów z założeniem szelek, które przywiozła pani Magda, więc pojechał tylko w obroży, która podałam. Szczęśliwej i spokojnej drogi♥️

Wspaniale, że już pojechał. Teraz będziemy czekać na pierwsze wieści z hotelu 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 11:39, Tola napisał:

Agacik wyjechał że schroniska 😁🐾Było trochę problemów z założeniem szelek, które przywiozła pani Magda, więc pojechał tylko w obroży, która podałam. Szczęśliwej i spokojnej drogi♥️

Nareszcie  🙂  Czekaliśmy na tą chwilę. Dzięki za wiadomość i za te wszystkie prace, które trzeba było wykonać, żeby wyjazd Agata był możliwy.
Poproszę p. Magdę, żeby przesłała obrożę na adres Fundacji, bo na pewno przyda się dla kolejnych szczęśliwców.

EDIT
Czy podczas prób zakładania szelek były jakieś agresywne zachowania Agata?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 12:00, elik napisał:

Nareszcie  🙂  Czekaliśmy na tą chwilę. Dzięki za wiadomość i za te wszystkie prace, które trzeba było wykonać, żeby wyjazd Agata był możliwy.
Poproszę p. Magdę, żeby przesłała obrożę na adres Fundacji, bo na pewno przyda się dla kolejnych szczęśliwców.

EDIT
Czy podczas prób zakładania szelek były jakieś agresywne zachowania Agata?

Obroży nie trzeba odsyłać, każdy pies  dostaje od nas obrożę lub szelki na drogę. Agat jest bardzo ruchliwy, udało się założyć tylko obrożę,  ale nie ma w nim ani odrobiny agresji. Zdjęcia też nie wyszły, pies cały czas w ruchu. Może p. Magdzie wyszły lepsze. 

 

IMG-20221020-WA0007.jpg

IMG-20221020-WA0006.jpg

IMG-20221020-WA0005.jpg

IMG-20221020-WA0004.jpg

IMG-20221020-WA0002.jpg

IMG-20221020-WA0001.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 12:00, elik napisał:

Nareszcie  🙂  Czekaliśmy na tą chwilę. Dzięki za wiadomość i za te wszystkie prace, które trzeba było wykonać, żeby wyjazd Agata był możliwy.
Poproszę p. Magdę, żeby przesłała obrożę na adres Fundacji, bo na pewno przyda się dla kolejnych szczęśliwców.

EDIT
Czy podczas prób zakładania szelek były jakieś agresywne zachowania Agata?

Ja też dziękuję za ten wątek i wszystkie starania, aby pies mógł opuścić schronisko. Dziękuję też wszystkim, dzięki którym było to możliwe♥️💚💜💙🤎❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 12:39, Tola napisał:

Ja też dziękuję za ten wątek i wszystkie starania, aby pies mógł opuścić schronisko. Dziękuję też wszystkim, dzięki którym było to możliwe♥️💚💜💙🤎❤️

Takie radosne chwile są nagrodą za za wszystkie wcześniejsze trudy i problemy.

Oby Agacik już zawsze był szczęśliwym psiakiem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...