Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 29.09.2022 o 10:38, Grażka123 napisał:

To świetnie. Moim zdaniem trzeba jak najszybciej przewieść go do hoteliku zanim wet schroniskowy czegoś się nie dopatrzy.

Też tak uważam tylko ciągle brakuje do należność za hotel 175,00 zł, bo Fundacja będzie mogła zapłacić za karmę tylko w pierwszym miesiącu, a co potem?
Fatalnie się składa, bo jak, zawsze z początkiem jesieni, mam bardzo dużo pracy na działce i np dzisiaj dopiero teraz mogłam usiąść i zobaczyć co się dzieje na wątku  😞  Bazarkami nie dam rady zgromadzić co miesiąc takiej kwoty. Wprawdzie będzie miał sporą sumę z wpłat jednorazowych, ale sporo z tej kwoty pochłonie diagnozowanie psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 20:51, Gabi79 napisał:

Eluniu, na wątku zamojskim koja zadeklarowała 30,- dla bidusia.

Super  🙂  Bardzo dziękuję Gabrysiu za wiadomość  🙂 
Ja teraz bez zawiadomień o nowych postach jestem jak dziecko we mgle  😞  Kompletnie nie umiem poruszać się po dogo.  Nie wiem gdzie i co się dzieje. Nie mam linków do interesujących mnie wątków. Już kiedyś tak miałam, ale tylko przez jeden dzień. Teraz trwa to już drugi dzień. Wchodzę na wątki przez powiadomienia z kosza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 10:31, Tola napisał:

Dzwonił wet schroniskowy - są wyniki, wg niego w badaniach nie ma nic niepokojącego, na pewno trzeba psa dobrze odrobaczyć. Jak TZ odbierze wyniki z lecznicy to wstawię tutaj. 

W takim razie jutro zadzwonię i uzgodnimy co i jak należy zrobić, żeby można było chłopaka zabrać ze schronu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 20:23, elik napisał:

Też tak uważam tylko ciągle brakuje do należność za hotel 175,00 zł, bo Fundacja będzie mogła zapłacić za karmę tylko w pierwszym miesiącu, a co potem?
Fatalnie się składa, bo jak, zawsze z początkiem jesieni, mam bardzo dużo pracy na działce i np dzisiaj dopiero teraz mogłam usiąść i zobaczyć co się dzieje na wątku  😞  Bazarkami nie dam rady zgromadzić co miesiąc takiej kwoty. Wprawdzie będzie miał sporą sumę z wpłat jednorazowych, ale sporo z tej kwoty pochłonie diagnozowanie psiaka.

Eluniu, czy ja dobrze liczę, że hotel to koszt 600 zł?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 20:23, elik napisał:

Też tak uważam tylko ciągle brakuje do należność za hotel 175,00 zł, bo Fundacja będzie mogła zapłacić za karmę tylko w pierwszym miesiącu, a co potem?
Fatalnie się składa, bo jak, zawsze z początkiem jesieni, mam bardzo dużo pracy na działce i np dzisiaj dopiero teraz mogłam usiąść i zobaczyć co się dzieje na wątku  😞  Bazarkami nie dam rady zgromadzić co miesiąc takiej kwoty. Wprawdzie będzie miał sporą sumę z wpłat jednorazowych, ale sporo z tej kwoty pochłonie diagnozowanie psiaka.

W razie potrzeby, poza stałą, będę wspierała dodatkowymi wpłatami na zakup karmy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 09:02, Sowa napisał:

Do zadeklarowanych 50 zl jednorazowo dorzucę 20 zł co miesiąc do końca roku. Pies z tak wygiętym grzbietem na pewno cierpi. Jeśli nie da się wyleczyć, to niech ma bodaj miesiąc czy dwa komfortu i spokojnie odejdzie.

Sowa, wiem, że masz nowe wydatki na Malutka, a jeszcze wspierasz tego chudzielaczka.
Wielgachne dzięki
539976854_serce10.gif.9478562a3241777b255f8e2304e1c413.gif

 Też tak myślę, że ten wygięty grzbiet świadczy o bólu, ale z wyników krwi można sądzić, że najważniejsze organy ma ok. Wyniki krwi wskazują na duże zarobaczeni. Zapewne lamblie, a kto wie może i tasiemiec?   Ta wielka chudość też o tym świadczy.
Ten coraz bardziej wygięty grzbiet stanowi zagadkę 😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...