Jump to content
Dogomania

Lili walczy o życie


Recommended Posts

Dnia 19.09.2022 o 21:25, Dorota Domowicz napisał:

proszę o chociaż najmniejsze wpłaty...

Proszę nie odebrać żle mojego pytania,ale..

sunia ma poważny problem z nerkami,jeśli jest to sprawa ostra,to jest nadzieja,że wyzdrowieje,jeśli będzie to przewlekła niewydolność,to może być trudniej.

Poza tym,w zatruciach najistotniejsze jest ustalenie stanu wątroby - nie widzę tych parametrów...

 

A pytanie brzmi - na jaki cel zbierane są te kolosalne pieniądze? 17 tysięcy złotych to ogromna kwota,jak ma być spożytkowana w przypadku suni,na co jest przeznaczona?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 21:25, Dorota Domowicz napisał:

proszę o chociaż najmniejsze wpłaty...

No to jeszcze jedno: skoro tu zagladasz nawet kilka razy dziennie (ostatnio pół godziny temu),ale nie odpowiadasz,niczego nie wyjasniasz,to powody założenia tej zbiórki stają się jeszcze bardziej wątpliwe. Nie moją sprawą jest informowanie Cię jakie dane powinny znaleźć się w treści zbiorki,ale uważam,że nadaje się do zweryfikowania.I tak własnie zamierzam zrobić.

EOT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 16:13, Dorota Domowicz napisał:

Nie wierzę w to co piszesz. 170zł + 60zł + leki daje kwotę dzienną.

170 zł (?) + 60 zł (?) + leki (?) = kwota dzienna (?)

Dnia 20.09.2022 o 16:13, Dorota Domowicz napisał:

Pies wymaga całodobowej hospitalizacji

Od 09.09. (nadal?) jest na hospitalizacji dziennej

Dnia 20.09.2022 o 16:16, Dorota Domowicz napisał:

Jakim prawem takie rzeczy piszesz!

Na podstawie tego co opublikowałaś na Pomagam, bo tu nic więcej nie napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 18:25, uxmal napisał:

O! zmniejszyła się kwota z 17 tys na 800 zł. Ale to nadal wygląda na wyłudzanie.

W trakcie rozmowy (mojej) pan doktor patrzył na zbiórkę, na wątek dogo, na profil tej pani na fb.

Powinni jeszcze oskarżyć ją o nie wiem co, ale napisała tutaj koszt jednej doby, zaraz zacytuję, żeby nie zginęło

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 18:25, uxmal napisał:

O! zmniejszyła się kwota z 17 tys na 800 zł. Ale to nadal wygląda na wyłudzanie.

 

Dnia 21.09.2022 o 18:36, rozi napisał:

W trakcie rozmowy (mojej) pan doktor patrzył na zbiórkę, na wątek dogo, na profil tej pani na fb.

Powinni jeszcze oskarżyć ją o nie wiem co, ale napisała tutaj koszt jednej doby, zaraz zacytuję, żeby nie zginęło

800 zł mogła wydać - pies był w lecznicy od 06. do 09.
Ale skąd ta idiotka wymyśliła 17 000 zł ?  🙂
Rozi, zrobiłaś dobrą robotę!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2022 o 19:09, rozi napisał:

Nie ma to, jak zadzwonić po prostu.

Też zadzwoniłam,ale skoro napisałas,to juz nie będę się powtarzać.Dowiedziałam sie tego samego.I niczego nie musiałam tłumaczyć..wszystko od razu było jasne./...

Jedna rzecz nie ulega kwestii - pies jest chory,to prawda,był leczony w innej lecznicy,już został zabrany do domu,nie jest hospitalizowany...a reszta,to już inna historia.(bajka)🙃

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...