Jump to content
Dogomania

***** R O Z L I C Z O N Y *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 5.10.2022 o 20:34, uxmal napisał:

On wróci do Ciebie. Szuka może miejsca na zimę.

Jakby był wyrzucony niedawno to by chyba nie był taki spokojny. W lutym lub styczniu znalazłam psa na parkingu. Nie chciał sie ruszyć stamtąd. Wzięłam go więc pod pachę (bo nie miał nic na sobie) i czekałam razem z nim. Tak z godzine może. Tego jego uporu że zostaje w TYM miejscu nie zaponmę.

NIezwykłe.

 

i co bylo dalej?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 15:50, uxmal napisał:

Stalam i stalam. I się doczekałam.:) Przyjechał facet po psa. Nie zdążył mu wskoczyć do samochodu. A on odjechał. Okazało się że pies chipa też nie ma. 

Tutaj przynajmniej szczęśliwe zakończenie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dziś Perełka wykonała numer koncertowy.

Śmy były w lesie, ja się gapię na runo, w celu grzybów, pies lekko znudzony. Przecina nam drogę gostek z rowerem, nie pozwalam psu podejść do niego. Poszedł, przestaję pilnować psa, on (ona) to wie, i sru po cichu obejrzeć gostka....

Daleko pobiegła, aż do szosy, może i dalej. Wróciła, oczywiście, ale mi się grzybów odechciało. Nie ma nic gorszego, niż przemądrzały, niezależny pies.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 20:32, uxmal napisał:

kupiłam dzisiaj te kosztele. Ale chyba to nie TE kosztele o których mówiłyście. Słodkie są ale w smaku przypominają mi takie typowe jabłko. Chyba Lobo się nazywa.

Moje już w plamkach, to nie zobaczysz smaku, ale może na drzewie się coś jeszcze znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam zorganizować bezpłatny przejazd wszystkich towarów warszawskich, ale niestety, nikt nie może odebrać w niedzielę wieczorem z Dworca Zachodniego. Tak więc poproszę pomału adresy na PW. Koszty podam po wysłaniu, sami swoi na bazarku :).

kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0243.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...