Jump to content
Dogomania

***** R O Z L I C Z O N Y *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 5.10.2022 o 16:23, Aga76 napisał:

Hehe, cwana bestia! 

Ja też dorzucę 7 zeta, ale daj gryza gruszki gratis

🧡

Dnia 5.10.2022 o 16:36, rozi napisał:

:DDD

Gruszkę sobie ugryź sama po cichu, bo zaraz każdy będzie chciał   oczy.gif

Udam, że nie słyszałam 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Co rusz coś, tym razem pies. Duży.

Najpierw go widziałam w polu przy takiej drodze, co łazimy, no to zawróciłam, z burkami nie wiadomo.

Następnego dnia z okna widziałam go w polu blisko nas, no to już w tamtą stronę nie można w ogóle, cholera by to, co za ludzie i czyj to pies i czy oni nie mogą podwórza zamykać itd.

A dziś Perełka się rozszalała przy bramie. Podszedł na wjazd, położył się i leży, to mnie zastanowiło. Zadzwoniłam do Gminy, żeby zabrali (mają kojce) i zbadali temat, ściągnęłam weta (mam super weta), stwierdziliśmy, że ktoś go chyba wyrzucił, bo chudawy i taki jakiś, chociaż na wsi mało który burek wygląda kwitnąco. Dał sobie obejrzeć zęby i się obmacać, po czym odszedł apiać w te pola, ale wydaje mi się, że nie do domu. Po drodze jeszcze poszedł w kierunku sąsiadów, to znów za telefon, żeby swoje psy zamknęli, żeby go nie pogryzły...

Niewesoła historia. Szukałam go potem z godzinę, nigdzie nie widać.

 

Link to comment
Share on other sites

On wróci do Ciebie. Szuka może miejsca na zimę.

Jakby był wyrzucony niedawno to by chyba nie był taki spokojny. W lutym lub styczniu znalazłam psa na parkingu. Nie chciał sie ruszyć stamtąd. Wzięłam go więc pod pachę (bo nie miał nic na sobie) i czekałam razem z nim. Tak z godzine może. Tego jego uporu że zostaje w TYM miejscu nie zaponmę.

NIezwykłe.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2022 o 21:17, jola&tina napisał:

Jutro wróci. To dobrze (bo u Ciebie znajdzie pomoc) i źle (bo to znaczy, że jest bezdomny).

Pomoc u mnie o tyle, że go Gmina weźmie, jeśli wróci i zostanie przy bramie. Żeby go wpuścić musiałabym zamknąć Perełkę w kojcu, a tego swojemu psu nie zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...