Jump to content
Dogomania

***** R O Z L I C Z O N Y *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 30.09.2022 o 19:02, uxmal napisał:

czyli horyzont zdarzeń a za nim czarna dziura.

 

Dnia 30.09.2022 o 19:50, rozi napisał:

Czarna dziura to nie takie proste i dobrze o tym wiesz.

Nic nie wiem o czarnych dziurach 😞 ale niewątpliwie w górach czarnych dziur jest pełno. Niektórzy wpadają i ślad po nich ginie. brrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 20:40, jola&tina napisał:

 

Nic nie wiem o czarnych dziurach 😞 ale niewątpliwie w górach czarnych dziur jest pełno. Niektórzy wpadają i ślad po nich ginie. brrrrrrrrrr

To prędzej Trójkąt Bermudzki, czy coś w podobie  :D.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 20:14, rozi napisał:

Czarną dziurę trzeba czuć. Samym rozumem sie nie da.

bo fizyka to humanistyczna nauka. Trzeba wyobraźni do odkryć tego nowego. Fizycy chyba nie lubią tego etykietowania bo im się wydaje ze są ścisłymi umysłami. Do fizyki trzeba najpierw wyobraźni. Potem użyć nauk ścisłych czyli matematyki i filozofii (tu się pewnie ktoś my ze mną nie zgodzi) 🙂

Kiedyś jak zauważyłam że liczby zespolone działają przy kwantówce to się tak podjarałam że szok 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 21:07, uxmal napisał:

bo fizyka to humanistyczna nauka. Trzeba wyobraźni do odkryć tego nowego. Fizycy chyba nie lubią tego etykietowania bo im się wydaje ze są ścisłymi umysłami. Do fizyki trzeba najpierw wyobraźni. Potem użyć nauk ścisłych czyli matematyki i filozofii (tu się pewnie ktoś my ze mną nie zgodzi) 🙂

Kiedyś jak zauważyłam że liczby zespolone działają przy kwantówce to się tak podjarałam że szok 😄

Jeden mój znajomy kończył dwa fakultety - fizykę i filozofię  :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 21:14, uxmal napisał:

na filozofie jestem za dużą ignorantką. Kiedyś miałam zaprezentować doktryny Hume'a NIe dałam rady co słowo to wpadałam w śmiech. 😕 I musiałam zejść ze sceny. Załamka 😄

Może za malutka byłaś do tego.

W kwestii filozofii - ugotowałam kaszę i idę czytać i spać.

kotek.gif

Jabłuszka się suszą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...