Jump to content
Dogomania

***** R O Z L I C Z O N Y *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 29.09.2022 o 20:05, Jo37 napisał:

P. Irenka z Katowic prosi o 2 słoiczki konfitur z brzoskwiń i pyta czy będziesz sprzedawała

suszone jabłka.

 

Dnia 29.09.2022 o 20:27, rozi napisał:

Omatko, z samego rana polecę zebrać co jest i usmażę, bo nie było chętnych na brzoskwinie, dałam sąsiadce, bo bardzo jej smakowały.

Jabłka zobaczę jak wyjdą, żeby poziom trzymać.

🧡

Brzoskwiń w ogrodzie już nie ma, ale... znalazłam drugi słoiczek dla Pani Irenki, z białą zakrętką nie opisany stał w zakamarku   :).

Jabłuszka dodam do bazarku, może i kosztele będę suszyć, ale bez skórki chyba, plamki jakieś łapią, muszę jedną pokroić i zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dodałam jabłuszka

01. SUSZONE JABŁUSZKA cena 15zł za porcję, czyli zawartość suszarki Zelmer 4 duże sita.

Suszę na zamówienie i na średnio, czyli 55 stopni 6 godzin, można sobie "doczipsować" przez moment np. na suchej patelni, dla mnie te moje są świetne. Jabłuszka grom wie jaka odmiana, w każdym razie słodkie i nie pryskane niczym.

image.png.dbcae26456a4cc2fd32b89e621dee1d1.png

Link to comment
Share on other sites

  • rozi changed the title to ***** Dodane SUSZONE JABŁUSZKA i ZGADYWANKA *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...