Jump to content
Dogomania

***** R O Z L I C Z O N Y *** TRUCIZNA I obiady domowe i konfitury *** dla Promyka, Tuptusia i innych staruszków u Molly ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 20.09.2022 o 10:51, Iv_ napisał:

Bry 🙂

Ten malunek, który tu wstawiłaś jest przepiękny. Czy Ty go malowałaś? 

Nie, są takie programy komputerowe, które mogą zmienić fotkę na dowolny styl. Kubizm impresjonizm, pop-art itd..Wrzuca się fotkę, wybiera styl itp itd i już jest.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 11:08, uxmal napisał:

Nie, są takie programy komputerowe, które mogą zmienić fotkę na dowolny styl. Kubizm impresjonizm, pop-art itd..Wrzuca się fotkę, wybiera styl itp itd i już jest.

Czyli jednym słowem można pięknie "namalować" bez wysiłku 😉

Takie czasy - technologiczne 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 12:41, Iv_ napisał:

Czyli jednym słowem można pięknie "namalować" bez wysiłku 😉

Takie czasy - technologiczne 🙂

noo, niestety. Widziałam obraz namalowany od początku algorytmem. I deepfake się rozwija. Z jednej strony to fajne i śmieszne a z drugiej można kogoś wpuścić w kanał. ;/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 15:14, uxmal napisał:

noo, niestety. Widziałam obraz namalowany od początku algorytmem. I deepfake się rozwija. Z jednej strony to fajne i śmieszne a z drugiej można kogoś wpuścić w kanał. ;/

 

To prawda. Każdy kij ma dwa końce. 

Wszystkiemu teraz trzeba się przyglądać z bliska i jeszcze pomacać, żeby przekonać się o autentyczności 😉

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • rozi changed the title to ***** Obiady domowe i konfitury i trucizna (niedroga) *** dla Promyka i innych staruszków u Molly ***
Dnia 20.09.2022 o 12:15, Aska7 napisał:

To jest straszne. Serio.

Inne. Ale da się to odseparować. Może przez to bardziej popularne będzie oglądanie malowania obrazu na żywo. Jakiś rodzaj happeningu 😕 Nie wiem. Ale próżni nie będzie. Będą obrazy komputerowe i nie.

Niektóre rzeczy sa fajne np drukarka 3D.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Komputer robi obraz, robi muzykę itd., jakoś to brzmi/wygląda "wystarczająco". Kwestia odbiorcy. Odbiorca się skurczył.

Nawet sama produkcja, płyty cd, w tej chwili jakość jest beznadziejna, ktoś mi tłumaczył, że nagrywane są z cyfry, nie z audio, ta sama wytwórnia, wszystko to samo, EAN ten sam, a dla mnie słuchać się nie da, połowy dźwięków brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 12:15, Aska7 napisał:

To jest straszne. Serio.

Bym na razie nie dramatyzowała. Nadal człowiek decyduje że to jest to. Ciekawa jestem czy ważniejsza jest kwestia warsztatu twórcy, czy kwestia obioru wrażeń estetycznych odbiorców

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...