Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Mru mru :) Iga i Wieczorynka zapraszają - bazarek czynny do 02.10. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 26.09.2022 o 16:31, Radek napisał:

Najwyraźniej musiał się wyspać. Niewyspany mógłby popełnić jakiś błąd 😉 

Dokładnie tak! I jeszcze musiał pojechać po wężyki, bo stare były do niczego, a nowe, kupione razem z armaturą, zbyt krótkie. Ciężka i trudna jest praca hydraulika. 

A tak na serio, to bardzo sympatyczny i fachowy Pan Hydraulik 🙂. Mówił, że w związku z uruchomieniem ogrzewania, jest mnóstwo awarii i miał dużo wezwań do cieknących kaloryferów. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 17:15, konfirm31 napisał:

Dokładnie tak! I jeszcze musiał pojechać po wężyki, bo stare były do niczego, a nowe, kupione razem z armaturą, zbyt krótkie. Ciężka i trudna jest praca hydraulika. 

A tak na serio, to bardzo sympatyczny i fachowy Pan Hydraulik 🙂. Mówił, że w związku z uruchomieniem ogrzewania, jest mnóstwo awarii i miał dużo wezwań do cieknących kaloryferów. 

to super ten hydraulik. Ja mam fajnego elektryka o 12 w nocy przyjechał ratować mi światło. Bo wywaliło nie wiadomo gdzie. Chodziliśmy po skrzynkach 😄

Okazało się że poprzedni elektryk źle połączył kable.Miedź z aluminium bez przejściówek połączył i się zwarcie zrobiło.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 17:15, konfirm31 napisał:

Mówił, że w związku z uruchomieniem ogrzewania, jest mnóstwo awarii i miał dużo wezwań do cieknących kaloryferów. 

U nas w mieszkaniu po rozpoczęciu sezonu grzewczego zawsze odpowietrzniki ciekną 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...