Jump to content
Dogomania

Zakończony ----- Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 24.09.2022 godz. 20.00:)))


ona03

Recommended Posts

Dnia 25.09.2022 o 12:04, NikaEla napisał:

Mąż mi zabronił , nie dał się przekonać,  że to na pewno rydze

rydze.jpg

 

Może to dobrze, że jest ostrożny 🙂

 

 

Dnia 25.09.2022 o 21:14, Malachit napisał:

To na pewno rydze, można ukroić kawałek i sprawdzić, czy jest pomarańczowy w środku - ale oczywiście nie polecam wierzyć tylko radom z internetu 🙂

W ogóle to zagapiłam się bo byłam na urlopie i bazarek się skończył - czy mogłabym jeszcze zamówić pozostałe przebiśniegi? 😅

Można jeszcze pobuszować na rabatce 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 22:59, togaa napisał:

Czy są na bazarku 'fani" sklepu pgg.? Tak tylko pytam.

Wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi. 😉

wtajemniczeni są pewnie wszyscy  😉 

Dnia 24.09.2022 o 18:32, Isiak napisał:

Czyżby togusi udało się "upolować" węgiel? To szczęściara, może w totka zagraj 🙂

Ciekawe, czy Jaadze też się w końcu udało. Paranoja, na węglu siedzimy, pod domami nam kopią, a kupić nie można...

Gratulacje!!!!! Ja zakupiłam z konieczności u nas w składzie opału - jedną ( słownie piszę) tonę za 3.800,- złotych 😞 😞 Tym bardziej gratuluję zakupu w PGG :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 12:59, mari23 napisał:

 

Gratulacje!!!!! Ja zakupiłam z konieczności u nas w składzie opału - jedną ( słownie piszę) tonę za 3.800,- złotych 😞 😞 Tym bardziej gratuluję zakupu w PGG 🙂

Cena koszmarna,  sama nie wiem jak to będzie  zimą, ale wpływu nie mamy na nic.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 09:59, Jo37 napisał:

Paczka doszła. Roślinki  bez uszkodzeń. Niestety nie są opisane. Wydaje mi się, że nie mam żywokostu

za to mam jakieś dwie o dużych liściach. Takich nie kupowałam.

Te duże liście to jest żywokost 🙂

Przesyłka 19 zł 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 15:51, Jo37 napisał:

O - to super. Ja miałam kiedyś ale miał ewidentnie mniejsze liście. Chyba jakieś dopalacze stosowałaś.

Przepraszam, że nie podpisałam, miałaś 3 roślinki, przetacznik, żywokost i floksy - nie pomyślałam,że może być problem przy trzech 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 15:54, ona03 napisał:

Przepraszam, że nie podpisałam, miałaś 3 roślinki, przetacznik, żywokost i floksy - nie pomyślałam,że może być problem przy trzech 🙂

Pozostałe roślinki były do rozpoznania. Tylko żywokostu nie poznałam. Mój miał o połowę mniejsze listki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 09:44, ona03 napisał:

Dzień dobry :)))

Dziś poleciała: alex & company - kurier 🙂

Całe 13 kg - miłego rozpakowywania 🙂

Dobrego dnia wszystkim życzę 🙂

Eluniu pada, zostaje przyszły tydzień.

Dzień dobry

suuuuper już się rozpakowywania nie umiem doczekać

przelew te poleciał od całej spółki:)

pozdrawiam miłego popołudnia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2022 o 00:18, ona03 napisał:

 

Może to dobrze, że jest ostrożny 🙂

 

 

Można jeszcze pobuszować na rabatce 🙂

To ja poproszę tylko pozostałe przebiśniegi, bo kupować lubię, ale sadzić i podlewać to już nie ma komu a cebulki to jakoś tak bezobsługowo 😄 i może po prostu w kopertę wejdą?
Dane do przelewu cały czas takie same?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką odebrałam paczkę. Rozpakowałam - wszystko całe i zdrowe. Kokoryczka przepiękna i ten kopytnik ma super liście. Jakby się dało to byłby świetny kwiat doniczkowy. Ale chyba nie będzie chciał w domu mieszkać. 🙂

I za cebulki dziękuje 🙂 nie wiem tylko jak się nazywają 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 22:28, Malachit napisał:

To ja poproszę tylko pozostałe przebiśniegi, bo kupować lubię, ale sadzić i podlewać to już nie ma komu a cebulki to jakoś tak bezobsługowo 😄 i może po prostu w kopertę wejdą?
Dane do przelewu cały czas takie same?

Ok. 50 szt przebiśniegów 🙂

Dane podam.

Z któregoś bazarku / chyba w 2020 roku/ wysyłałam cebulki listem zwykłym i niestety nie dotarł.

 

 

Dnia 27.09.2022 o 22:58, uxmal napisał:

Przed chwilką odebrałam paczkę. Rozpakowałam - wszystko całe i zdrowe. Kokoryczka przepiękna i ten kopytnik ma super liście. Jakby się dało to byłby świetny kwiat doniczkowy. Ale chyba nie będzie chciał w domu mieszkać. 🙂

I za cebulki dziękuje 🙂 nie wiem tylko jak się nazywają 🙂

Już Pokerek chciała udomowić kuklika, teraz Ty kopytnik , ciekawe co by z tego wyszło 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 23:04, ona03 napisał:

Ok. 50 szt przebiśniegów 🙂

Dane podam.

Z któregoś bazarku / chyba w 2020 roku/ wysyłałam cebulki listem zwykłym i niestety nie dotarł.

 

 

Już Pokerek chciała udomowić kuklika, teraz Ty kopytnik , ciekawe co by z tego wyszło 🙂

jak mi się rozmnoży to sprawdzę :)Kuklik też byłby śliczny na parapecie 🙂 Dobry pomysł ma Pokerek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...