Jump to content
Dogomania

KONIEC -:-:-:- Właśnie sie zrobił i zapraszam :) Sie robi, jak sie zrobi, dam znać ;)

elik
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj bardzo pracowity i bardzo emocjonalny dzień. Przedpołudnie minęło nam na przygotowywaniu kocich domków na zimę, a po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia.  Niby od jakiegoś czasu wiedziałam, że z jego zdrowiem psychicznym jest coraz gorzej, a jednak wiadomość o jego odejściu zbiła mnie z nóg, nie pozwoliła cieszyć się z adopcji dwóch moich podopiecznych -  Hugo i Cymysia.

Dnia 19.09.2022 o 23:59, elik napisał:

po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia. 

Zawsze bolą takie informacje. Nawet gdy wiemy, że ze zdrowiem już kiepsko to i tak nadzieja zostaje do końca. 

• Like 1

Dnia 19.09.2022 o 23:59, elik napisał:

Miałam dzisiaj bardzo pracowity i bardzo emocjonalny dzień. Przedpołudnie minęło nam na przygotowywaniu kocich domków na zimę, a po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia.  Niby od jakiegoś czasu wiedziałam, że z jego zdrowiem psychicznym jest coraz gorzej, a jednak wiadomość o jego odejściu zbiła mnie z nóg, nie pozwoliła cieszyć się z adopcji dwóch moich podopiecznych -  Hugo i Cymysia.

Na zawsze w sercach 
przezywamy ogromnie kazdenkie pozegnanie  to wszystko w duszy zostaje ...w nas na zawsze
  • Like 1

Dnia 20.09.2022 o 06:43, Radek napisał:

Zawsze bolą takie informacje. Nawet gdy wiemy, że ze zdrowiem już kiepsko to i tak nadzieja zostaje do końca. 

Dnia 20.09.2022 o 08:38, Nadziejka napisał:
Na zawsze w sercach 
przezywamy ogromnie kazdenkie pozegnanie  to wszystko w duszy zostaje ...w nas na zawsze

Dnia 20.09.2022 o 10:19, Kamila Proc napisał:

Elik-wyrazy wspolczucia

Dnia 20.09.2022 o 11:57, Isabel napisał:

Elu, przykro mi bardzo z powodu odejścia Timusia 😞

Niby wiadomo, że to nastąpi, ale zawsze jest to zaskoczeniem i boli nie mniej, niż gdy ktoś odchodzi nagle. A może nawet trudniej przetrwać, bo cierpi się dłużej, jeszcze zanim to nastąpi  😥 😪   

• elik changed the title to KONIEC -:-:-:- Właśnie sie zrobił i zapraszam :) Sie robi, jak sie zrobi, dam znać ;)