Jump to content
Dogomania

KONIEC -:-:-:- Właśnie sie zrobił i zapraszam :) Sie robi, jak sie zrobi, dam znać ;)


elik

Recommended Posts

Miałam dzisiaj bardzo pracowity i bardzo emocjonalny dzień. Przedpołudnie minęło nam na przygotowywaniu kocich domków na zimę, a po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia.  Niby od jakiegoś czasu wiedziałam, że z jego zdrowiem psychicznym jest coraz gorzej, a jednak wiadomość o jego odejściu zbiła mnie z nóg, nie pozwoliła cieszyć się z adopcji dwóch moich podopiecznych -  Hugo i Cymysia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 23:59, elik napisał:

po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia. 

Zawsze bolą takie informacje. Nawet gdy wiemy, że ze zdrowiem już kiepsko to i tak nadzieja zostaje do końca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 23:59, elik napisał:

Miałam dzisiaj bardzo pracowity i bardzo emocjonalny dzień. Przedpołudnie minęło nam na przygotowywaniu kocich domków na zimę, a po południu spadła na mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z moich podopiecznych, Timusia.  Niby od jakiegoś czasu wiedziałam, że z jego zdrowiem psychicznym jest coraz gorzej, a jednak wiadomość o jego odejściu zbiła mnie z nóg, nie pozwoliła cieszyć się z adopcji dwóch moich podopiecznych -  Hugo i Cymysia.

Na zawsze w sercach 
przezywamy ogromnie kazdenkie pozegnanie  to wszystko w duszy zostaje ...w nas na zawsze
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 06:43, Radek napisał:

Zawsze bolą takie informacje. Nawet gdy wiemy, że ze zdrowiem już kiepsko to i tak nadzieja zostaje do końca. 

 

Dnia 20.09.2022 o 08:38, Nadziejka napisał:
Na zawsze w sercach 
przezywamy ogromnie kazdenkie pozegnanie  to wszystko w duszy zostaje ...w nas na zawsze

 

Dnia 20.09.2022 o 10:19, Kamila Proc napisał:

Elik-wyrazy wspolczucia

 

Dnia 20.09.2022 o 11:57, Isabel napisał:

Elu, przykro mi bardzo z powodu odejścia Timusia 😞

Niby wiadomo, że to nastąpi, ale zawsze jest to zaskoczeniem i boli nie mniej, niż gdy ktoś odchodzi nagle. A może nawet trudniej przetrwać, bo cierpi się dłużej, jeszcze zanim to nastąpi  😥 😪   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...