Jump to content
Dogomania

KONIEC -:-:-:- Właśnie sie zrobił i zapraszam :) Sie robi, jak sie zrobi, dam znać ;)


elik

Recommended Posts

Dnia 13.09.2022 o 20:18, dzodzo napisał:

Matko jaki że mnie debil,przepraszam ale chciałam zalicytować spodnie nr 36 i zapisałam sobie cene 8,po czym napisałam numer 8😄zmien proszę serdecznie na 36🤣

dzodzo kochana nie upychaj tak sobie  🙂  U nas wszystko jest możliwe i nie ma się co stresować   😄  Już zmieniam numerek  🙂          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 20:30, Grażka123 napisał:

Dobry wieczór, proszę bluzkę 38 za 10,00 zł i proszę o wymiary 33 - czy mogę zarezerwować?

 

1221213996_serdecznie2.jpg.e61172aa379e2d8ba2cd051f8c070e90.jpg i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc piesionkom  🙂  Zaproponowałaś 100% więcej ,  czy to opcja K.T. czy licytujesz?

Przepraszam, ale poz. 33 nie mogę zarezerwować dla Ciebie, ponieważ mdk8 zalicytowała tę bluzkę w poście poprzedzającym Twój post.  Bluzeczkę zmierzę i podam wymiary w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:04, Perełka1 napisał:

Proszę o zmierzenie nr 8, pachy, pas i dł.

Witaj  🙂   Fanty od nr  1 do 20 są obecnie poza moim zasięgiem. Przepraszam, ale wymiary będę mogła podać  dopiero w piątek popołudniu, z tym, że sukienka nie ma odcięcia w pasie i trudno będzie podać objętość w pasie.          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 23:06, agat21 napisał:

Psiaki cudowne to i trzeba cuś kupić! 😉

Dzięki wielkie, że tak do tego podchodzisz. Nie jestem w stanie finansowo pomagać na większą skalę to chociaż tak chcę wspierać starania o poprawę komfortu życia bezdomniaków.  W następnym bazarku uwzględnię naszego Fadusia  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 23:11, elik napisał:

Dzięki wielkie, że tak do tego podchodzisz. Nie jestem w stanie finansowo pomagać na większą skalę to chociaż tak chcę wspierać starania o poprawę komfortu życia bezdomniaków.  W następnym bazarku uwzględnię naszego Fadusia  🙂 

Trzymam Cię za słowo! I to mocno 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:58, elik napisał:

Witaj  🙂   Fanty od nr  1 do 20 są obecnie poza moim zasięgiem. Przepraszam, ale wymiary będę mogła podać  dopiero w piątek popołudniu, z tym, że sukienka nie ma odcięcia w pasie i trudno będzie podać objętość w pasie.          

Proszę o rezerwację do tego czasu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 23:56, Perełka1 napisał:

Proszę o rezerwację do tego czasu

 

Dnia 13.09.2022 o 21:50, agat21 napisał:

Nr 7 za wywoławczą o nr 8 za 10 zł proszę 🙂

Przepraszam, ale poz. 8 nie mogę zarezerwować dla Ciebie, ponieważ agat21 zalicytowała tę sukienkę w poście poprzedzającym Twój post, 2 godziny wcześniej.  Sukienkę zmierzę i podam wymiary w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 19:22, elik napisał:

Witam Cie Boguniu bardzo, bardzo serdecznie i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za fanty
Jak się to stało, że chcesz licytować własne fanty  
 😁      a ja, jak na złość, nie mogę podać wymiarów, bo Twoje fantu są na działce, a ja w Krakowie  😞   Tym razem wracamy dopiero w piętek i wtedy będę mogła pomierzyć i podać wymiary. Przepraszam  🌷

 

 

Eluś Kochana. To akurat nie przysyłałam. Z tego co kojarzę to jest tu tylko około 3-5 rzeczy ode mnie. Tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 09:56, b-b napisał:

Eluś Kochana. To akurat nie przysyłałam. Z tego co kojarzę to jest tu tylko około 3-5 rzeczy ode mnie. Tak mi się wydaje.

Hmmmm muszę powiedzieć, że to jest możliwe. Żeby urozmaicić bazarki,  często do "starych" fantów dodawałam nowe, z nowej paczki i być może niechcący wymieszałam. No to ładne kwiatki, myślałam, że te wszystkie fanty są od Ciebie, bo w Twojej paczce. Muszę w takim razie dopisać, że nie tylko Twoje  🙂   Mam nadzieję, że ofiarodawca się na mnie nie obrazi.

Dzięki za wyjaśnienie Boguniu    686959350_balonikserce2.jpg.c11d6810942e96c4bcd9fd577d287570.jpg      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 22:40, elik napisał:

1221213996_serdecznie2.jpg.e61172aa379e2d8ba2cd051f8c070e90.jpg i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc piesionkom  🙂  Zaproponowałaś 100% więcej ,  czy to opcja K.T. czy licytujesz?

Przepraszam, ale poz. 33 nie mogę zarezerwować dla Ciebie, ponieważ mdk8 zalicytowała tę bluzkę w poście poprzedzającym Twój post.  Bluzeczkę zmierzę i podam wymiary w piątek.

Numer 38 - okazuje się, że zalicytowałam😏

Numer 33 - poczekam na wymiary i wtedy zdecyduję. Bluzeczka kusząca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 19:30, Grażka123 napisał:

Numer 38 - okazuje się, że zalicytowałam😏

Numer 33 - poczekam na wymiary i wtedy zdecyduję. Bluzeczka kusząca.

 

Dnia 14.09.2022 o 19:49, mdk8 napisał:

mam pytanie o opcję KT ? Bo w regulaminie nie ma nic na ten temat . Zrozumiałam ,że jest tylko licytacja .

Bardzo Was obie przepraszam. Regulamin skopiowałam z poprzedniego bazarku zapominając, że w nim były inne zasady niż w pozostałych moich bazarkach. Dlatego zapytałam Grażka123, czy przyjęła opcję K.T. czy licytuje.  Teraz rozumiem, że miałaś na myśli K.T.  zgodnie z regulaminami moich poprzednich bazarków.
Regulamin już zmieniłam i licytację Grażka123 na K.T.                              
       

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...