Jump to content
Dogomania

Dzisiej koniec bazarku.Dodane klipsy 15a.Kochamy,nie rozmnażamy.Do 14-tego września,do godz.20-tej.


guccio

Recommended Posts

  • guccio changed the title to Dozone klipsy 15a.Kochamy,nie rozmnażamy.Do 14-tego września,do godz.20-tej.
  • guccio changed the title to Dodane klipsy 15a.Kochamy,nie rozmnażamy.Do 14-tego września,do godz.20-tej.
Dnia 1.09.2022 o 16:29, rozi napisał:

Ja ocieplałam pianą pur, jakaś solidna warstwa, poddasze jest chyba najchłodniejszym miejscem w domu, pomijając piwnice. Nawet pies tam idzie w upały.

U mnie problem w oknach bardziej.wyciete wnęki w dachu,pod oknami dluuggggi parapet-blacha i na dodatek na południowy wschód.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2022 o 16:37, UlaFeta napisał:

Na wyngiel?

na gas

Dnia 1.09.2022 o 16:44, guccio napisał:

U mnie problem w oknach bardziej.wyciete wnęki w dachu,pod oknami dluuggggi parapet-blacha i na dodatek na południowy wschód.

U mnie jedno okno duże południowy wschód, drugie mniejsze południowy zachód. Parapety kazałam białe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2022 o 11:52, UlaFeta napisał:

 

 

 

Dziewczyny Kochane,mamy problem.

Nie wiemy jak to rozstrzygnąć.Po naradzie licytacja Jo zostaje zapisana jako c i d.

Koki licytowała pierwsza i chciała kupić w opcji kt.

Przepraszam bardzo i zapraszam do dalszej licytacji.

Ale gdzie tu problem? Ja licytuję a i b , Nesiowata c i d, a Jo niech napisze, które wybiera. Może b i c? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...