Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosia i Luczka jesli chodzi o te rysunki to przecież nie ja dałam do nich linka prawda :)
Tak, sąsiadeczka ma bolończyka. Śmieszny ten piesek, czesze go w kiteczki, kucyki, zapina spineczki i uważa tą psinę za swoje... Dziecko :D Kiedyś stałam za nią w kolejce do sklepu, kiedy kupowała kolejną porcję różowiutkich spineczek. I z takim tekstem do sprzedawcy: "Noo, wie pan, córki nie mam to chociaż pieska wystroję!"
A bolończykowi to się chyba mimo wszystko podoba, żyje normalnie w luksusach :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

:lol: Ja wsród moich hawańczykówi Cotonów ,mam śliczną Bolonke Dafne Gwiazda Wybrzeża,miała być wystawową sunią,ale niestety ma wade zgryzu :mad: i kariery na wystawach nie zrobi,ale ma wspaniały charakter,jest wesoła i śliczna:lol: Wszystkie bichonki są cudowne:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']:lol: Ja wsród moich hawańczykówi Cotonów ,mam śliczną Bolonke Dafne Gwiazda Wybrzeża,miała być wystawową sunią,ale niestety ma wade zgryzu :mad: i kariery na wystawach nie zrobi,ale ma wspaniały charakter,jest wesoła i śliczna:lol: Wszystkie bichonki są cudowne:multi:[/quote]
Ja na poczatku chciałam bolończyka , ale jak zobaczyłam na wystawie hawańczyki to zakochałam sie w nich po uszy :loveu:
I po kilku tygodniach w mym domu zawitał cudny hawanek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...

od trzech miesięcy jestem właścicielką bolończyka. A właściwie, to jeszcze nie wiadomo.Mila nie ma rodowodu. Kupiłam ją od hodowcy za 800 zł. Nie miałam okazji zobaczyć rasowego bolończyka na żywo a decyzję o kupnie psa podjełam w ciągu godziny. Miluchna ma już 6 miesięcy i jest już po sterrylizacji. Oczywiście zakochałam sie w niej natychmiast i nawet mój mąż wielki przeciwnik psa w mieszkanu jest zachwycony. Martwią mnie jej wiecznie wywijające się uszy. Raz jedno, raz drugie a czasami oba. Czy to jest normalne czy wada?

Pozdrawiam Alina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...