Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

Agnieszka i Gośka. Jak chcecie parę fotek mojej Pretty Blondie, to podajcie e-mail. Ewentualnie zaczekajcie, aż rozgryzę przesylanie z poczty na forum (teraz mam wgrane do poczty, a z Rzeszowa mialem ne plycie). Stary jestem i za duzo techniki dla mnie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KARKA! :evil: Carramba! :evil: To bylo TOP SECRET! :o Tylko dla biszonów. :angel:
Ujawnienie tego można narazić na szwank żywotne interesy Rzeczpospolitej i przynieść nieodwracalne szkody w procesie zwalczania terroryzmu międzynarodowego. :cry:
Tajemniczy Don Pedro ( vel El Baltazar Dragon). :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Tajemniczy Don Pedro nie boj żaby -wiem co piszę być może ta osoba to w przyszłości kolejny zakręcony biszomaniak .Zdradzę Ci w sekrecie ,że Alfa z sympatią sklania się do bolonek :wink:
A widzialeś kolorowe bolonki :question: Bo ja tak :)

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, ale tylko foto :-? . U hodowcy, gdzie kupilem swoją Ślicznotkę :angel: , bylo w miocie 3 suczki i 2 pieski. Pani z Czech, w zamian za krycie swoim reproduktorem wzięla suczkę "zmiodowaną", najbardziej kolorową ze wszystkich. Ale tu podejrzewam też doświadczenie tej Pani - takie bolończyki, tj. silnie zabarwione miodem w siuśkowym okresie lepiej się pigmentują (nos, poduchy, wargi, obwódki oczu). W Czechach pono są kluby kolorowych bolończyków! I podobno można je tam wystawiać - tak slyszalem tylko od hodowcy.
A poza tym nie mem żadnej żaby! :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']KARKA! :evil: Carramba! :evil: To bylo TOP SECRET! :o Tylko dla biszonów. :angel:
Ujawnienie tego można narazić na szwank żywotne interesy Rzeczpospolitej i przynieść nieodwracalne szkody w procesie zwalczania terroryzmu międzynarodowego. :cry:
Tajemniczy Don Pedro ( vel El Baltazar Dragon). :evilbat:[/quote]


Moja koleżanka związkowa ma biszonkę interkę,to ja tak jak by z
urzędu czuję się mianowana. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tak Tomek widziałam je w Czechach i jest rzeczywiście tak jak mówisz.Mają swój klub a na wystawach są oceniane w kategorii ras nie zatwierdzonych przez FCI bez prawa do CACIB-u na miedzynarodówkach .Czesi wiele takich ras u siebie hodują jak np. mini -peje , amerykańskie nagie teriery itp.Jak chcesz powalczyć w większej konkurencji i sie sprawdzić to polecam czeskie wystawy.Sa tam zawsze spore stawki biszonów .

Link to comment
Share on other sites

Karka - ja tam się nie boję, choćby niedźwiedź, to ustoję. Ale wolę jeździć na Węgry i do Slowacji, aniżeli do knedlików. Poza tym, jakby mnie się, który zmanierowany spojrzal w Knedlikowie na Carmen bez wyraźnego entuzjazmu, gotów jest prać na ubitej ziemi.
A poważniej, wiem, że tam bolończyki są bardzo popularne i pewnie trudno coś ugrać Polakom. Może, kiedyś... Who knows...
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

Tomek- jeżeli to ostatnie 30 cm, to wysokość- to taczej bym odradzała. Moje transportówki mają ok. 35 cm wysokości. Bolończyki mają max wzrost w kłębie ok. 30 cm (nawet jeżeli tego często nie osiągają, jest to jakiś wyznacznik). Moje "zwierza" mają wysokość 24-26 cm a i tak szorują głową o sufit, jak się w niej układają do spania.

Link to comment
Share on other sites

Śliczna, prawda? :P
Wlaśnie skończyla 3 miesiące :new-bday: , ale gryzie jak stary krokodyl z Florydy. :chainsaw:
Jakość zdjęć może nie jest rewelacyjna, ale widać, że nosek i obwódki oczu są czarne. Prawe uszko i z tylu glowy jeszcze delikatnie miodowe, ale powoli bieleje (na przestrzeni ponad miesiąca pobytu u nas jest to już dobrze zauważalne).
Zdjęcie nie oddają jej uroku, charakteru, ogromnej ochoty do zabawy.
Jest super. :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy razem z Carmen, Alfa1. :ylsuper:
Kiedy debiut? Mam silną ochotę wystawić malą w Szilvasvarad na Węgrzech 14-16 maj, ostatnim rzutem w klasie baby.
W Polsce plan jest na 22 maja, tylko jeszcze nie wiem czy w Radomiu, czy w Bytomiu. Możesz mi coś doradzić, o ile zechcesz.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...