Jump to content
Dogomania

LUNIA-MAŁA SUCZKA WYRWANA Z RĄK PATOLOGII....OD 26.08.22 ZAMIESZKAŁA W SWOIM DOMKU K/DREZNA


Recommended Posts

Dnia 13.08.2022 o 16:54, mila-ada napisał:

Piękna jest. Gdybym była trochę młodsza to bym wystartowała w wyścigu po nią. Niestety mam 63 lata i sunia może żyć dłużej niż ja i co z takim  psiakiem potem? Te oczy powalają.

Witam serdecznie na wątku Luni 💓

Wierz mi,że ja pomyślałam tak samo. Jestem o rok od Ciebie starsza i nie chciałabym aby w razie czego została obarczona opieką nad sunią moja rodzina.Zdrowy rozsądek bierze górę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2022 o 19:01, Tyśka) napisał:

A jak Lunia się miewa? Zawarła jakieś psie przyjaźnie u Hani? 

Lunia ma się bardzo dobrze.To jeszcze psie dziecko,bardzo otwarte na relacje z innymi psami,chętnymi do zabawy..Jutro postaram się wstawić filmiki.

Tysiu,jeżeli możesz,to bardzo Ciebie proszę o napisanie tekstu i jej ogłoszenie,za które zapłacę. Info jest na pierwszej stronie w poście informacyjnym,w którym też dodam własne sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Lunka lubi się bawić z innymi psiakami, zabawkami, ma koło siebie ciągle pełno zabawek, gryzaków. Niestety zainteresowała się też naszą szafką na buty 😞 Ona chyba nadrabia swoje niemowlęctwo, kiedy to powinna bawić się, w boksie pewnie nie miała czym. 

IMG_20220813_185226_450x600.jpg

IMG_20220813_185233_450x600.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2022 o 00:54, Bogusik napisał:

 

Tysiu,jeżeli możesz,to bardzo Ciebie proszę o napisanie tekstu i jej ogłoszenie,za które zapłacę. Info jest na pierwszej stronie w poście informacyjnym,w którym też dodam własne sugestie.

Juz napisałam ogłoszenie, wrzucę link jak mi zaakceptują. Zrobiłam na Poznań z nadzieją, że kiedyś Lunkę poznam... np na zajęciach z agility albo na spacerze na Cytadeli. 😉

Ach, nie masz pojęcia jak mnie Lunka złapala za serce, tak cudownie by pasowała do naszego wariatuńcia (nawet mają ten sam typ zabawy), ale nie nadajemy się totalnie: mamy w domu bobasa 😉 Nie mówiąc o rozsądku... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2022 o 16:16, Tyśka) napisał:

Ogłoszenie na Poznań: https://www.olx.pl/d/oferta/rezolutna-energiczna-5-msc-lunka-8-5kg-CID103-IDQrI5V.html

Aha, dałam nr telefonu do szafirki, bo nie wiedziałam do kogo 🙂

Powodzenia, psinko przecudna ❣️

 

PS: Bogusik, mam je wyróżnić? 

Tysiu z całego serca dziękuję tylko proszę o zmianę nr tel na mój.Wyślę pw. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o wyróżnienie ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2022 o 20:52, Bogusik napisał:

Tysiu z całego serca dziękuję tylko proszę o zmianę nr tel na mój.Wyślę pw. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o wyróżnienie ogłoszenia.

Dziękuję, już podmieniam. Wyróżnienie na miesiąc  kosztuje 24,93 zł (olx podrożał).

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam jeden sms i jeden tel. w sprawie adopcji Luni Po rozmowie z pierwszym domkiem z Poznania uznałam,że to nie to bo w ogóle rozmowa ledwo się kleiła i była prowadzona bardziej z mojej inicjatywy.Natomiast wieczorny telefon okazał się chyba strzałem w dziesiątkę. Z p.Natalią rozmawiało mi się bardzo dobrze i oprócz samego tematu Luni,jej niedociągnięciach z załatwianiem potrzeb,zahaczyłyśmy jeszcze o problem bezdomności,kojców,schronisk i kastracji.

Pani Natalia wraz z mężem mieszkają i pracują na zmiany 40km od Drezna.Obecnie w mieszkaniu ale kupili dom do remontu z ogrodem.W Polsce p.Natalia ma rodziców w Olszynie i też często w wolne dni odwiedzają rodzinny dom.Rodzice mają 12 letniego pieska przygarniętego z ulicy.Przedtem była spanielka,która bardzo chorowała i była leczona na wszystkie możliwe sposoby.Pani Natalia za tydzień od piątku będzie miała urlop i bardzo by chciała w tym czasie poświęcić go Luni.Powiadomiłam o braku szczepień i 21 dniowej karencji po wściekliźnie więc jest gotowa przesunąć urlop.Pokryje też koszty związane ze sprawami paszportowymi.

Hania powiadomiona i w piątek Lunia będzie zaczipowana i zaszczepiona.

Będę szukać kogoś do wizyty p/a w 01917 KAMENZ OT BIEHLA 40km od Drezna.Napiszę też prośbę na fb.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 10:23, Bogusik napisał:

Nie ma nikogo kto mógłby przeprowadzić wizytę p/a i tu jest problem.To jest ok230km ode mnie....

Kurcze  😞  To może wideo-rozmowa? Niech pani pokaże gdzie sunia miałaby swoje miejsce (posłanie), posesję, ogrodzenie itp.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2022 o 16:50, elik napisał:

Kurcze  😞  To może wideo-rozmowa? Niech pani pokaże gdzie sunia miałaby swoje miejsce (posłanie), posesję, ogrodzenie itp.

Rozmawiałam dzisiaj z synem i powiedział: skoro mówisz,że domek zapowiada się bardzo dobrze, to nic nie pozostaje, jak wsiadać w samochód i jechać na wizytę 😀

Planowany wyjazd w sobotę rano 🙂

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...