Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)


Recommended Posts

Dnia 2.08.2022 o 19:57, Tola napisał:

Dzisiaj rano TZ zarezerwował malusią i jeszcze jedną biedę, ale to już potrzebny kolejny cud, aby i on zmieścił się w aucie u Aska7. Na razie oboje przeniesieni do oddzielnego boksu i mam nadzieję,cze to już ostatnia noc w zamojskim schronisku. 

Będzie dobrze, powtarzam to sobie od wczoraj 🙂

 

Dnia 2.08.2022 o 20:01, Tola napisał:

A, zapomniałam o jeszcze jednym cudzie - dzisiaj p. Wiesław wszedł do boksu i ....zobaczcie sami - sunia dała się wziąć na ręce!  Będzie dobrze! Popłakałam się ze szczęścia, jak mi TZ pokazał zdjęcie

IMG-20220802-WA0007.jpg

Ależ ona jest cudna!!! Nie spodziewałam się takiego pyszczka❤️ Bardzo dziękujemy za zdjęcie malutkiej 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 20:01, Tola napisał:

A, zapomniałam o jeszcze jednym cudzie - dzisiaj p. Wiesław wszedł do boksu i ....zobaczcie sami - sunia dała się wziąć na ręce!  Będzie dobrze! Popłakałam się ze szczęścia, jak mi TZ pokazał zdjęcie

IMG-20220802-WA0007.jpg

                           ❤️🍀🍀❤️

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam z zamojskiego, mam słabość do Waszych podopiecznych, Ewo i Ellig 😉 wspaniale, że sunia dostanie swoją szansę. 
Mnie się wydaje, że to dwie sunie - tamta z pierwszych zdjęć ma czarną kufę, ta na rękach pracownika ma nieco jaśniejszą kufę, mniej czarną... ale może to kwestia zdjęć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 19:57, Tola napisał:

Dzisiaj rano TZ zarezerwował malusią i jeszcze jedną biedę, ale to już potrzebny kolejny cud, aby i on zmieścił się w aucie u Aska7. Na razie oboje przeniesieni do oddzielnego boksu i mam nadzieję,cze to już ostatnia noc w zamojskim schronisku. 

Oboje już w drodze 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 10:32, Poker napisał:

Mam wrażenie, że to inna sunia.

Jeśli tak, to widocznie los tak chciał. Ale jeśli to inna sunia, to musimy szukać ratunku dla tej, która została. Wydaje się, że ta sunieczka, która jedzie jest adopcyjna. Trzeba więc szukać szybko domku i zrobić miejsce dla tej drugiej. No chyba, że to jednak ta sama, tylko zdjęcia przekłamują.

Dnia 3.08.2022 o 10:39, Tyśka) napisał:

Przyszłam z zamojskiego, mam słabość do Waszych podopiecznych, Ewo i Ellig 😉 wspaniale, że sunia dostanie swoją szansę. 
Mnie się wydaje, że to dwie sunie - tamta z pierwszych zdjęć ma czarną kufę, ta na rękach pracownika ma nieco jaśniejszą kufę, mniej czarną... ale może to kwestia zdjęć.

Bardzo Ci dziękujemy! Tym razem to również podopieczna Alaskan.

Dnia 3.08.2022 o 10:42, Jaaga napisał:

Oboje już w drodze 😀

 HURRRAAAAA!!!!! Teraz możemy w takim razie napisać, że poza sunia jedzie jeszcze ten Pekinek 🙂 Jaaga zgodziła się go przyjąć i dołączyć do pomieszczenia z maluszkami 🙂

IMG-20220731-WA0058.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Kolejna schroniskowe, bezimienne malizny ma szansę na lepsze życie i jadą do Jaagi.

Moje córki nazwały go dużym cziłałem😄. Młodsza juz go chciala do siebie do pokoju, do swoich chi, ale ostudziłam jej zapal, bo ma dwa kociaki i dzis dojedzie niespodziewanie trzeci. odpadł DS, do którego  kicia zostala specjalnie złapana i miala od razu od nas jechać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 10:59, Jaaga napisał:

Moje córki nazwały go dużym cziłałem😄. Młodsza juz go chciala do siebie do pokoju, do swoich chi, ale ostudziłam jej zapal, bo ma dwa kociaki i dzis dojedzie niespodziewanie trzeci. odpadł DS, do którego  kicia zostala specjalnie złapana i miala od razu od nas jechać. 

Każdy widzi w nim inną rasę 🙂 Zobaczymy na  żywo.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, teraz to i ja nie jestem pewna, czy to ta sama sunia, ale nie nam na to wpływu, nie mogę wejść do budynku i wybierać. Pracownik miał zabrać małą, wycofaną sunię, która nie wychodzi na zewnątrz, miało zdjęcie to z wybiegu i przyniósł właśnie to maleństwo.

Teraz cieszmy się, że ze schroniska wyjechało 6 psów i to jest ta najlepsza wiadomość. Tak jak pisze Ewa Marta, tak widocznie miało być. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...